Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
1. júl 2009

moze byt nemame nic na plane 😉

luculka
1. júl 2009

Ok dam dnes vecer vediet ci má Natuš este behacky,, 😀 😒 ak nie,,,mozme frcat do zámku,,,,

alinka76
1. júl 2009

Luc, a ako sa ti s ním robí? NIe je to ťažké na pochopenie? Mne sa ten ZOOM páči.

Len dokelu, teraz som vrazila peniaze do nákupu diek a polystyrénu. Som sa na to vrhla, že ich idem pár tých vankúšikov spraviť. Teraz som našla aj krásne vzory diek, aj HELLO KITTY, nechcete? 😵 😵 😵

alinka76
1. júl 2009

Teli, dobrý úlovok. Sa mi páčia aj netradičné farby aj na dievčatách, aj na chlapcoch. A toto ja môžem 😵

Luc, aj môj serindá, teraz pred spaním zase sme až do vane išli. Ale vyšli nám dva zuby, dvoja a stolička naraz, tak sa nečudujem. ☹

luculka
1. júl 2009

ali hod link,,,,
aj ja nad nim uvazujem,,ides po nom???

telinka
1. júl 2009

jej ali akurat peto dosypal tie gulicky do vaku...urobil si z novin lievik a pekne to tam "nalial"
vecer ti ho odfotim...mozes si dat do repertoaru novy tvar.....dole kruh a z neho 4 trojuholniky...aj dospely na nom sedi ako na kresle...ma vysoku opierku 🙂

alinka76
1. júl 2009

Luc, som sa s mužom radila a teraz ho nejdem brať, musím si zarobiť, nedá sa. takže si ho vezmi kľudne. Ja ešte počkám na podobnú ponuku.

alinka76
1. júl 2009

Teli, už som si našla nový strih podobný že kruh podstava a hore 3 trojuholníky. Asi je aj stabilnejší. Ale na tom našom včera muž zaspal, no čo ti budem vravieť 😵 len by sa zišla aj pod nohy nejaká taburetka.

telinka
1. júl 2009

waaaaaaaw......nadherne su tie deky 🙂

silvika
1. júl 2009

ali a ty ides z tych diek sit? a kolko si mame koruniek nachystat na tie lezadla, alebo ktora to tu vlastne bude sit aj pre nas obojrukolavych? 😉

luculka
1. júl 2009

ali krááásne deky,,mne sa skorej paci ta gulickova,,kolko stoja?

silvika
1. júl 2009

mne sa zasa jednoznacne srdieckova, lebo maly vie povedat svoje "srdce" len trochu suslavo mu to este ide 😀

janka1874
autor
1. júl 2009

super sú tie deky
bože ja zdiviem z tej malej len somariny robí na porazenie ale jesť to nebude ani za ten svet

telinka
1. júl 2009

ali a 2 deky ti na to vystacili?

telinka
1. júl 2009

jani , nechce tak nedavaj , ale nedavaj namiesto jedla ziadne ine somariny , ked bude hladna ona si daaa 😉

silvika
1. júl 2009

zeny, tu zacina zasa burka, mna uz asi smari o steny jeden pes ma fobiu z burok, tam tu beha ako v soku po dome a dychci ....

alinka76
1. júl 2009

Teli, keď dám väčšiu, stačí jedna, alebo dve malé, je to približne rovnaká cena, keď sa dve spoja.

alinka76
1. júl 2009

baby neviete ako je to so živnosťou počas materskej? dala by sa založiť?

ajula25
1. júl 2009

ahojte.
Tak sme boli dnes na tom ultrazvuku. Lukáško je ok, reflux nemá, tak som happy...a už pozrela aj obličky a pečeň, tiež ok.
tu je taký hic, že som došla spotená ako....no hrúza. To len sa vyvaliť niekde k vode...

ali a čo ideš živnosťovať? 😀

alinka76
1. júl 2009

ajul, rozmýšľam o tom. aj kvôli stránke by som to potrebovala. ale neviem či neprídem o materskú v takom prípade 🙄

ajula25
1. júl 2009

ali a podľa čoho si šila ten vak? mala si nejakú predlohu, alebo len tak podľa seba?

janka1874
autor
1. júl 2009

alinka pokiaľ viem tak nemôžeš aj jedno aj druhé takže buď živnosť alebo materská no najlepšie urobíš ak zavoláš na živnostenský úrad a okrem toho ty nie si na materskej ale rodičovskej možno aj v tom bude rozdiel

a v čom by si chcela podnikať?

ajula zbaľte sa a podte s nami na rybu ja sa snažím baliť aj som sa vopchala do tých jediných plaviek čo by som mohla mať na sebe tak som happy

ajula25
1. júl 2009

jani už je ryba otvorená?
by som ja šla ale busom sa mi teda nechce v tom hici

ajula25
1. júl 2009

tak volala somlekárke už aj ohľadom výsledkov toho potného testu a je to negatívne. Tak sa vytešujem. Teraz už "iba" alergológia nás čaká až do dospelosti ☹

centik
1. júl 2009

baby na rybu? ved u nas prsi a hrmi ako dive 😅

ajula25
1. júl 2009

centi tak zbaľ bibku a seba a poďho do KE. Tu je ako v grécku. Len to more nám tu chýba 😝

centik
1. júl 2009

mama ide do grecka 18teho tak ma volala ci nechcem ist do kOsic, ale co by som ram robila sama? 😀 😀

ajula25
1. júl 2009

bola by si na dovolenke 😀 len či do 18. vydrží teplo 😅