• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
ano jani to bola povodná,,teraz 9,9...eur
3. júl 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fakt je to super škoda že ten obchod nie je aj tu
3. júl 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja to nemam az tak daleko ale kvoli tomu sa mi tam nechce trepat,,,
3. júl 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurááá?,,Natali kým zaspinkala,,ukazovala na plienku,,tak som sa jej spýtala ci ide na nicnik,,,ze ano,,,tak sa hned vykakala,,, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. júl 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sikulka natalka :wink: :wink:
Natan posledne dni total trucuje :frowning2: vobec necika do nocnicka a mne bolo zle, tak som na to kaslala. dnes 3x do nocnika a 3x uplne naschval vedla :angry: kaslem na to. dam mu kazde doobedie dolu plienku ale ked sme vonku na dvore. inak to neriesim, lebo on odbehne za chalanmi a ja ho nestiham furt kontrolovat.

ale baby to zvysenie by malo byt na istotu od januara, nie??? ved na 8 a pol tisic nie?
3. júl 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luculka tak to je fakt super brala by som aj u nás také pokroky ale asi nehrozí

abbi no čo ja viem ale mám pocit že to ešte neschválili až niekedy po lete keď si dobre pamätám
3. júl 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne to pripada ti chalani aj niektore dievky ako potom v starsom veku, ci dokazu robit dve veci naraz aj uvedomit si ze chcu cikat alebo kakat aj nieco citat a hrat sa pri tom, pripadne niektori aj jest ze teli. no a hold aj o chlapoch sa vravi ze nevedia robit dve veci naraz ani v dospelosti tak to chalanom asi nejde tak dobre to pytanie sa apson teda nas ten sa tak hlboko tvari pri niecom, ze mi pripada ze uz dalsia informacia o "potrebe" sa tam nevojde :wink:
3. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

abbi na nejake radikalne zvysenie by som sa asi nespoliehala....ved nemaju prachy na nic :angry:

no super natus ..len pekne dalej :slight_smile:

petke sa asi dnes v noci snivalo o foteni , lebo zo sna kricala mamiiii kouo /ked natalka chcela jej odrazadlo/ :grinning:
3. júl 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: este aj vo sne na nu kričiiii :grinning:

a nati asi brala príklad vcera z nočníkovej královnej :wink: :slight_smile:
3. júl 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my máme dnes nejaký blbý deň, malý mrnčal ...to je klasika..celé doobedie..potom sme šli do tesca na grilovačku zajtrajšiu nakúpiť a ako sme tu od činku odchádzali tak sme takým briežkom museli prejsť a keďže máme nízko výfuk a všetko tam dole, tak sme trošku štrajchli...mne sa to hneď nezdalo a ako sme šli domov..otočila som sa a nám vytiekol benzín ...mm hneď zastal...našťastie akurát švagor bol tu v Leviciach, tak mu volal a už to riešia..len ja som si to musela domov odšľapať so Samkom na rukách , asi tak 15 min. od nášho činku...ledva som kráčala ešte že nie je ťažký, ale aj tak som mala čo niesť
3. júl 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luc a kto je nocnikova kralovna? petka? nespravis teli nejaky kurz nech sa naucia vsetky deti? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tomu zvyšovaniu moc neverím :unamused:
3. júl 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja celkom ani neviem čo si teraz o tom myslieť lebo jedna vec je že nemajú na to pachy ale druhá že na budúci rok sú voľby a Fico to sľuboval vo svojom volebnom programe pred 5-timi rokmi tak už som aj také počula že to schvália aby mal ďalší splnený nasľubovaný boc no uvidíme ja radšej nedúfam a počkám si
3. júl 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru do toho kurzu by som sa aj ja pridala
3. júl 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka pravda? to aj stoji za tu cestu ...secky by sme plienky poodhadzovali ( janka ty nie, tebe sa o chvilu zidu nanovo)
3. júl 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucul, aj ja idem dnes strihať. som si ráno zmyla vlasy a tie šmihle vzadu ma tak začali rozčulovať, že som hneď volala kamoške, že ak ma dnes nevezme, tak beriem nožnice do rúk a strihám :grinning: tak sa zľutovala a ostrihá ma poobede. chcem to klasicky ako vždy na BOBA. len by sa mi zišla dobrá žehlička, s tou mojou to akosi neviem :frowning2:
3. júl 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak baby to je pravda , ze keby to deti videli by sa pridali.....svagrinej terka o pol roka starsia od peti sa tak naucila....chodia do MC a tam vsetky deti chodili , tak aj ona zacala :wink:
3. júl 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na boba :confused: :grinning:

no predsa peťka je nočníková královna,,, :slight_smile:
3. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali a to je jak na boba????
3. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no svagrová jej uz chcela kupovat "my litle pony" gature,,tak napisem ze pomali moze zacať :grinning:
3. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, zišlo by sa to zvýšenie, každý mesiac mi chýba na účte 100€, čo máme toľko platieb, takto by mi to aspoň dorovnalo účet a mala by som pokoj. a snažím sa veriť, presne alibisticky kvôli voľbám, že to schvália.
3. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul radsej nakup , nie ako ja som nic nemala pripravene a v obchodoch take male nemali.... :sweat_smile:

inak peta si ide aj prdnut na serbel :grinning:
3. júl 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby keby to schvalili, tak minimalne my sme "za vodou".... Tie prachy by sa nam zisli ako sol... Teraz bude chvilku dobre, ked bude materska a potom znova...
3. júl 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli sak to nesrandujem, aj bratranec mi poradil, ze ich mala to tiez odkukala od druhej dievcice a zacala sama chodit
3. júl 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na boba bola Viktoria Beckham predtým ako sa dala na krátko.
3. júl 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, idem si lahnut k malej, dolieha na mna unava tak ako kazdy den.. Preto to tu troska dost zanedbavam, ale to bude tym velkym bruchom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som dnes bola posledny krat v poradni u mojej Dr., odteraz uz budem chodit k porodnicke do nemocnice. Aj papierik na matersku mam uz vypisany, takze uz sa mi to fakt krati. Aspon ze peniazkov bude aspon na pol roka trosku viac. No a potom sme mali stretko s liluskou a Liankou, tak sa deticky pohrali na ihrisku. Maly zalomil uz o pol dvanastej, tak cakam ze sa kazdu chvilu zobudi.
3. júl 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze prdnut na serbel :grinning: :grinning: :grinning:

teli v simbe maju take malinke,,barbie,,,ponny
3. júl 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiny to fakt, a brusko mas este take laucke ci sa ti uz viacej vygulilo? inac keby si trosku prenasala mala sa narodi na nase meniny vsak?
3. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok