• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
ahojte
Alinka/ ja idem dnes len rybie prsty a zemiacky a zeleninova obloha. Viac sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja tiež som málokedy spokojná s fotkami, na občiansky ani nevravím, vrah prvej kategórie :grinning:

ale vieš čo, keď som pozerala tvoje fotky na FB, viac si sa mi páčila s tmavšími vlasmi :dizzy_face:
4. júl 2009 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
s tmavsimi? no to bol omyl :grinning: ja som odvzdy blond :grinning:
4. júl 2009 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nehovorte o vlasoch lebo ja som z tých svojich už na nervy potrebujem akútne dobrú kaderníčku
4. júl 2009 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no idem sa premôcť do pratania lebo to tu vyzerá ako keby padla bomba
4. júl 2009 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja budem upratovat, ked zaspi maly, lebo by ani nebolo vidno, ze som nieco urobila :unamused:
4. júl 2009 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no veď mne malá práve spí :sweat_smile:
4. júl 2009 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja dnes nepratám, uvarené už mám a poobede ideme gratulovať mame, ono aj tak ešte raz budeme oslavovať na druhý víkend na krstného chate v Maďarsku, sa teším, lebo konečne niekde vypadnem a budeme tam aj spať
Jani ak chceš dám ti číslo na moju kaderníčku, ja som s ňou veľmi spokojná
4. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
simka to by si aj mohla a kde to vlastne má salón?
juj brala by som taký výlet na víkend my uvažujeme o maďarsku ale tak aspoň na týždeň tak uvidíme
4. júl 2009 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, my tento rok pojdeme akurat tak na ,,maltu,, :frowning2: .Hold smola
4. júl 2009 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
abetka, to je vďačná dovolenka "na malte" ja už som si za tie roky zvykla :grinning:
4. júl 2009 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no , veru nam to hrozi aj o rok. Ani nedufam, kedy sa nam na nejaku dovcu podari ist :frowning2:
No , uz som sa s tym zmierila, co ine mi ostava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. júl 2009 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte poradte mozem ist do solarkakedkojim?
4. júl 2009 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
abetka keby sme tiež začali stavať tak o inej dovolenke ani nedúfam maximálne by som si na dvore rozložila bazén :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

lucka0122 rada by som poradila ale absolutne netuším a nevieš zavolať svojej dr. a skúsiť sa jej na to normálne opýtať
4. júl 2009 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa zda, ze solarko sa neodporuca. Ale skus sa spyat.dokina, ako ti janka pisala
4. júl 2009 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani, keby bolo aspon pocko na bazen :unamused:
4. júl 2009 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak som práve napakovala Sendy k babke a dedovi a ja sa idem pustiť do upratovania spálne už mi ten bordel v celom byte ide riadne na nervy :grinning:
hor sa do práce
asi som si urobila silnú kávu že mám toľko energie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme sa s Alzbetkou najedli a maly isiel spat, lebo sa mu oci pri televizore zatvarali a potom pojdeme niekam na prechazdku. Umyla som schody, som mala sluzbu a idem si aj ja dat kafco, nech vydrzim do vecera :rolling_eyes:
4. júl 2009 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
vcera sme boli na oslave prveho rocika sestrinej malej a bolo super deti boli uzasne kuk foto na FB.
Nejaky blb tu vrta a budi mi malu :angry:
4. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj aidi :slight_smile:
to tu zase presne na obed zacal tiez burat a buchat, ale prestali, tak to bolo asi nieco mensie :sweat_smile:
dnes mas volno?
4. júl 2009 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
abetka ano mam volno idem v pondelok a v piatok robit.
To ma ide porazit ked nejaky blb zacne na obed vrtat :angry:
4. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no kde ste všetky ja že si na chvíľu oddýchnem a pokukám čo ste napísali a tu nikto :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tak ja som sem nachvilu nakukla. Rodicia sa vratili z dovolenky a cestou sa u nas zastavili, tak zobrali maleho von a ja mam konecne veget. Cele doobedie som stala pri hrncoch a vcera poobede az do vecera som malovala malemu izbu, tak som toho uz mala fakt dost.
4. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zucha, vsetko naj k vcerajsim narodkam :slight_smile:
4. júl 2009 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
silvika, ja mam narodeniny trochu skor ako ty, 2. Ale ty ich mas na Zuzanu, ze? Vtedy ma moja mama meniny, aj otec ma v auguste meniny, tak tento mesiac mame v rodine same sviatky :slight_smile:
4. júl 2009 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
hotovo ale bola to makačka v tom teple
a Sendy si urobila s dedom bazén na balkóne (samozjreme z lavóra :grinning: :grinning: :grinning: ) a teraz vraj spinká tak sa stíham najesť a aj oddýchnuť jupíííí
som taká spokojná že som všetko zmákla že až

u nás je leto tiež plné osláv jak narodeninových tak aj meninových :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
tak ako sa mávate?
Lukáš dnes poobede nespal. Hodinu v postielke vyťahoval všetko, čo mu prišlo pod ruku, ale sapť ani náhodou. Tak som to nechala tak. Potom sme boli vonku no a po kúpaní o 19.00 zalomil ani nestihol pomaly položiť hlavu na vankúš...tak som zvedavá, či celú noc potiahne.
Jani meno pre dievčatko: mne sa páčilo Emma, keď som Lukyho čakala. Teraz neviem. MM hovoril, že jemu sa páči Ivana. No mne aj Júlia, Johana....

Zucha všetko najkrajšie a najlepšie k narodkám.....
Ja som mala 31 v máji :wink:
4. júl 2009 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky, tak konečne som deti uložila do postele, boli sme u maminej kámošky, tam sme oslavovali, opekali, jedli, pili, no všetko čo k tomu patrí, bolo super, deti išli domov vyúdené a špinavé jak cigančatá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no najväčší šok ma čakal doma, zabudla som vzadu v spálni zavrieť okno a to bývame na prízemí, no chválabohu nikto nevliezol do bytu :astonished:
A mám takú informáciu, ževraj je už schválene to zvýšenie materskej na 9700 sk od januára, no do platnosti to bude až v septembri
4. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kočky kde ste všetky? :astonished:
4. júl 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok