• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
luci stiham, lebo mam susicku :wink: :wink: od rana som uz vyprala 3 pracky a uz mam vsetko ulozene a ususene :dizzy_face:
6. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Potrebujem radu. Mne sa von maly do travy nechce vycikat. Musela som prist do bytu a dala ho na nocnik a tam sa v momente vycural, ale von ani postojacky ani posediacky, ked ho drzim na rukach sa nevie vycikat. Ako ho to naucit?
6. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spokojní sme boli, akurát, že mimo hotela je to otras, to aby človek ani von nevyšiel, strava perfektná, počasie 33 stupňov a samí rusi, 7 slovákov a 1100 rusov, na konci sme už gavarili pa rusky
6. júl 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka a nesšteklí ho tráva? skús mimo trávnika....
6. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zase chcela ísť na rodos, ale muž nechcel, ale predpokladám, že on bol posledný raz na dovolenke, lebo strašne zle znášal let, tak snáď o rok
6. júl 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia presne to okolie mimo hotela,,,,ja dodnes banujem z sme na svadobku isli do Egypta,,,a nie do Grecka,,a po pozreti Glor fotiek dvojnásobne :unamused: ,,,

sak sa tým hotelom aj hovori zlatá klietka
6. júl 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luc,my sme zas pre zmenu mali vela talianov,francuzov a od polovice zajazdu sme ako slovaci ostali len my :grinning: takze same bravooo,cauo a tak..... :grinning: a vidim,ze ste si zaopatrilia vzali so sebou aj opatrovatelov-perfektne volba! :grinning: s nasimi je tazke ist,ti strkaju nos do vsetkeho ....nikam nechodiaaj tak im nic nevyhovuje,no co uz ,skratka stara garda,hee :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, pripadala som si ako na výletnej lodi, postarané o nás bolo to sa musí nechať, ale človek sa chce ísť aj niekam poprechádzať, chýbali mi také staré uličky so stánkami, reštikami, prejsť sa popri mori a tak... nabudúce už budem vedieť
6. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme aj na krete mali italiano a trosku russia a sme tam cech kde by ti chybali
6. júl 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi poznate tuto stranku,ale keby niektore bay nie,tk kuk,najma tehulky:
http://www.baby-web.sk/Rubriky/s69-Vyberame-meno.aspx

ale je tu aj testovacka sutosedaciek dole,lebo niekto,tusim,silv zhana.... :dizzy_face:
a zvlast pre janku aj menaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. júl 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glor dakovacka
6. júl 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka...ja som kupila taky maly serbel co vyzera ako miska na zradlo pre psa a ten vsade vlacim , lebo peta inde nepusti , len na serbli :sweat_smile:
6. júl 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. júl 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa povie baldachýn po anglicky,,,dakujeeeem
6. júl 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci baldachin, canopy, colura, pavilon, baldaqin, baldachino
6. júl 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/ProductLargeImagePopup?stor

hladám malej nieco do izbičky,,ale toto je moc vycackane uz
6. júl 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul...suhlasim , nikedy je menej viac :wink:
6. júl 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no áno. moc je to....ja mám rada klasiku. Nič extravagantné.
6. júl 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja tiež moc také prehnané nemusím a vlastne celkovo baldachín je podľa mňa len lapač prachu aj Sendy na začiatku mala nad postieľkou ale skôr na prítmie ale teraz už dávno tam nemá nič toľko prachu čo v tom stále bolo des
6. júl 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani to je pravda. v tých záclonách a kdejakých látkových ozdobách je tolko prachu, že až. No pre alergikov hotvé peklo!
6. júl 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my nie sme alergici ale aj tak ja preto moc ani záclony nemám
6. júl 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to otrasne,, :sweat_smile: ja chcem len taký jemný baldachýn nad postel,,,
6. júl 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež v obývke mám len jeden záves. Ale v detskej aj v spálni mám. A je tam prachu na tom teda dosť. A to mám aj alergikov v byte.... :unamused:
6. júl 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malá ma postielku proti oknu,,takze si neviem predstavit ze by tam nic nemala,,,má také sukromie,,,s baldachýnom,,,,
6. júl 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby maju deturence take vkladacki? ze napr,,,kravicka,,,ujo,,,vkladá sa do takeho isteho výrezu,,,
6. júl 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. júl 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli dakujem za typ, :wink:
luci aj mne sa stále baldachýny páčili. hlavne v lete, kdejaké komáre boli....som si predstavovala, že si to zatiahnem a komáre nepriletia :grinning: ale je to aj pekné. pre kočky určite :wink:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok