Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

alinka76
9. júl 2009

lucul, aká veľká je tá detská izba rozmerovo?

alinka76
9. júl 2009

lucul, no, človek nikdy nevie, pri akom počte detí sa zastaví 😀 😀 😀

silvika
9. júl 2009

ali ved aj preto asi staviate taky velky ten dom 😉

huleni
9. júl 2009

ahojte, tak bzucko uz som niekde pocula ze do 3 rokov trva to obdobie ale som tajne dufala ze napies nieco ine 😀 😀 😀 no a ked su tie nase deti ako cez kopir tak na buduce stretko dame psychiatriu:o)))

alinka76
9. júl 2009

Silvika, doba zlá, čo ak raz deti budú s nami bývať? preto to robíme tak, aby sa to raz dalo využiť ako dvojdom. ale zase veľký až taký nie je, to len zvonku to tak pôsobí.

aadula
9. júl 2009

ahojte, my sme boli doobeda vonku, ja som sa trošku pokorčuľovala a Paťka strážila malého,

silvika, ja som si vás pomýlila...teda neviem či aj niekto iný 😅

silvika
9. júl 2009

ali co uz sa ti aj mali tusim

silvika
9. júl 2009

adul a ty si nas videla?

aadula
9. júl 2009

silvika, no s tebou som sa stretla v NR, ale na fotke z Oravi som na tiny myslela, že si ty..len my tam potom manžel nepasoval..tak som vlastne prišla na to, že to nie si ty, že je to ona 😀

luculka
9. júl 2009

ali fuha neviem kolko ale asi tak 2,5 x 3

ajula25
9. júl 2009

čafte
my sme vstávali dnes kráľovsky o 8.00. Síce bol hore o cca 5.30 ale vypil mlieko a spali sme ďalej. Takže celkom ok.
No vzdoerujeme aj my a tiež to mám dvojmo.... 😠 a to zabrdanie poznám aj ja. Dobre vie že neznáša keď ho nasilu mojká a on i tak bude....a prevláa ho. Ten sa prieči a končí to neraz pádom jedného alebo oboch.....

Mati, my sme sexovali aj v prvom trimestri v pohodke a mám dvoch zdravých chalanov.....myslím, že ak si v pohode, si ok, tak nemáš prečo držať celibát 😉

luculka
9. júl 2009
silvika
9. júl 2009

noo neviem ci dneska este maly stihne druhy krat zaspat, teraz spi akoze obedny spanok od jedenastej 😝

bocmanka
9. júl 2009

😨 ja sa dnes ani nevyjadrujem, romy spala zle, ráno už o pol siedmej hore, hnačkovala asi 5x, zmenila som jej hylak za biogaia probiotiká..tak uvidíme, zaspala mi von v kočíku, tak som ju preložila do postieľky a spinká hodinku...
dnes konečne dôjde manžel po 3 dňoch a poviem vám, keby mamča nedošla pomôcť aspoň navečer, tak sa s tromi deťmi zbláznim, aj keď sú moje...xixixix
je to náročné, hlavne prázdniny...

alinka76
9. júl 2009

Lucul, to je dosť málo tie rozmery izby, nie? moje deti budú mať asi 4,5 x 4,5m a zdá sa mi to tak akurát. my budeme mať teraz kráľovsky veľa miesta. ale keď tam vopchám posteľ, skrinky, tak to bude ideálne.

mne sa Samino dnes prvý raz po dlllllllhom čase vykadil do nočníka, po zobudení poprdkával, ale nič nevytlačil, zobral nočník a zaniesol ho do kúpelne, že "mama nebuď trápna" 😀 tak som ho nechala behať bez plienky iba v teplákoch, samozrejme si cikol, ale keď som mu dala dole gate, divný postoj zaujal,t ak som hneď tušila, že dačo asi ide robiť a veru sa zadarilo. som ho vychválila, tak uvidíme, či pomohlo. 😉

janka1874
autor
9. júl 2009

huleni neviem či je to dobrý nápad na stretko na psychiatrii lebo aby si nás tam zopár rovno aj nenechali 😀 😀 😀

ivana26
9. júl 2009

ahojte,
tak sme doma z dovolenky, namiesto soboty sme dosli vcera ☹ ☹ ☹
adam ochorel, vysoke teploty, plny nos, furt len reve. a samozrejme aj ja som chora, ide ma porazit!
aj som si porevala, po 3 rokoch sme sa konecne dostali k moru a takto to dopadlo 😠 ☹ ☹ no co uz, budeme chodit na balaton 😎

janka1874
autor
9. júl 2009

no ivka to je nám ľúto že ste takto dopadli

aadula
9. júl 2009

ivi, to je fakt smola 😒 tak aspoň nech tie teploty rýchlo pominú 🙂

baby u nás zas prší 😠

aadula
9. júl 2009

a čo je s vejou? nejak sa tu neukazuje 😕

luculka
9. júl 2009

ivi no super,, 😒 ,tak ale aspon ste si nieco z dovci uzili,,,

abetka
9. júl 2009

ivi, tak to je smutne, len nech vam je lepsie. Rychle uzdravenie

telinka
9. júl 2009

ahojte 🙂

my sme dnes absolvovali ZOO v BA....bolo super , petke sa naramne pacilo , takze nabuduci tyzden vyrazame do ZOO hodonin 😉

ivka , co uz narobis 😒 tak sa rychlo uzdravte a vyrazite na buduci rok , aspon ze to more nemate tak daleko 😉

lucul....aj peta bude mat malu izbicku , podla mna by bolo lepsie natus dat do malej , lebo aj ked bude bejby bude za vami chodit do spalne tak aby ste sa tam vsetci styria pomestili 😉 ja som uvazovala ze jej zo zaciatku ani klasicku skrinu nedam , ale len take obdlznikove skrinky zavesene asi vo vyske 150 -160 cm po celej stene aby jej zostala zem volna 😉

zucha
9. júl 2009

teli, aj ja som dnes bola s deckami v ZOO. Skoda, ze si nenapisala, sme sa mohli stretnut.

ajula25
9. júl 2009

ivi to je smolaaaaaaaaaaaa ☹ hlavne sa rýchlo uzdravte

luculka
9. júl 2009

teli asi hej,,,aj ja som chcela co najmenej skrin,,ale kedze pivnica uz je plna,,a keby sme tieto dali prec,,,nasim by tu potom zostali prázdne izby po nás 😖

aj my chceme ist do ZOO BA,,,asi buduci týzden,,,podla toho ci bude kocik opravený 🙄

telinka
9. júl 2009

no tedaaaaaa , to je fakt smola , ale ja som to tu pisala kdesi , ty necitas vsetko zucha 😒

zucha
9. júl 2009

teli, asi mi fakt niekedy nieco unikne. Aj ked sa snazim vecer precitat vsetko, co ste popisali, toto mi asi uniklo. Tak potom ty lucul, ked pojdes, napis mi do IP. My tam chodievame casto

telinka
9. júl 2009

dnes sme boli na obede 1x na tej ekofarme pri stupave....pripadala som si teda fakt ako kdesi pri kolibe na strednom slovensku 😀 pri obede pofukovalo , ten zavan od kosiara oveciek...akurat ze palacinky a rezne tam nevaria...to sa babam nepozdavalo 😅

luculka
9. júl 2009

zucha urcite a ja ak pojdem,,tak urcite dame stretko aj s glor,,lilus,,a mozno ivkou... 😉 ,,klasika Ba zostava 😵