Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
13. júl 2009

simi potom môžeš prísť aj ku mne nemám až taký bordel lebo som pratala v sobotu ale treba mi prať a potom zas žehliť a aj niečo variť by bodlo ale to všetko stačí zajtra tak môžeš aj tu pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀 ja nejako nevládzem

simka9122008
13. júl 2009

No zajtra už budem mať vyplazený jazyk, polievku som spichla takú narýchlo a druhé jedlo my doniesla babka

luculka
13. júl 2009

cafte,,,tak u nás je hííííc,,,poraidny az moc ,,ale konecne snad prislo leto,,,,

doobeda som sa este bola pariť v skleniku,,,ako keby ten hic vonku nestacil,,,
heeerecka uz zalomila tak idem obalit karfiol

alinka76
13. júl 2009

ahojte, tak aj ja sa konečne hlásim. aj tu je hic, deti majú von bazén, Samko behá s holou riťkou, lebo tiež je zaparený, tiež kaká teraz nejako častejšie. ale mám gél z dubovej kôry, čo som ja na ranky po pôrode používala a veru mu to bledne už. tiež teraz zalomil a mám frei. deti si rozkázali dolky dnes, aj keď máme odvčera pangasa. no ale čo človek pre blaho v rodine nespraví.

bzuco
13. júl 2009

mati...čo tak na lipt. Mare grilovačku 😉 ...zavoláme aj alinku, tá to má tiež blízko 😵
boc dobehne z MT...abetkovci budú kiahňovať, tak oni asi nie ☹

ajula25
13. júl 2009

ahojte
tak ja som tiež dne upratovala a varila a prala a žehlila...tak ani von sme doobeda neboli. Luky spinká už asi 3/4 hodiny a Marek ten odišiel vonku a nejako ho to na obed neťahá, tak budem musieť zhučať na neho.....
jani aspoň že až doma ťa to chytilo. Nič moc, ale si predstav že v maďarsku by si to bola pretrpela..... 🙄 a teraz je už lepšie?

abbi
13. júl 2009

ahojte... tak ja budem mat tyzden veget. pred hodinou isiel muzik odniest chalanov na tabor pridu az v nedelu. aj mi chybat budu ☹ ale velmi sa tesili a tak sa tesim aj ja.
takze uz nas bude veget... vonku kopec buriny tak mam co robit.
natko ma tiez zapareny zadocek. nam najlepsie pomaha rybacia mast ale iba taka tmavomodra... ta je naj super. a plienky neprecikame iba tesco tmavofialove.

simka9122008
13. júl 2009

Idem si dať konečne kafé, kto si dá somnou, už by som mala mať fajront, no dnes som v prataní ako divááááááááááá, už mám aj požehlené a zmyla som aj dlážku

ajula25
13. júl 2009

heh simi nepreháňaj to. nech ti ostane niečo aj nabudúce 😝
ja tiež popíjam kavčo... 😉

simka9122008
13. júl 2009

Hmm, 😒 smola ešte dlážka nevyschla tak káva musí počkať

simka9122008
13. júl 2009

Ajul, mňa keď to chytí tak zrobím aj nemožné 😀 😀 😀

janka1874
autor
13. júl 2009

ajula mne už Sendy spí 4,5 hodiny normálne ju chodím pozerať či žije ale aj mi je dobre že spí taká som nejaká slabá, ale aspoň mi už nie je zle a máš pravdu lepšie že ma to chytilo až doma lebo potom ani neviem ako by som prežila cestu a dnes máme kôli mne papučovku nejako sa necítim na prechádzku po vonku taká som nejaká slabá

ajula25
13. júl 2009

jáj simka, tak to ja si rozložím. šak Pán Boh sa nekázal plašiť 😉

simka9122008
13. júl 2009

Jani len pekne oddychuj

ajula25
13. júl 2009

jani máš pravde. pekne naberaj silu a energiu. však taká nočná "párty" dá zabrať....verím ti že si slabá. Veľa oddychuj 😉

janka1874
autor
13. júl 2009

ináč už neviem ani so Sendy čo sa deje jeden deň sa nevie vykakať a ďalší má potom takú hnačku že z nej len tak letí a horšie je že sa normálne bojí kôli tomu jesť už neviem čo jej mám dávať papať nič neje a potom keď len pije tak má hnačku
čo sa to teraz s tými detičkami deje

abbi
13. júl 2009

jeejda jani, ze 4,5 hod.. no tak to je super 😵 😵 😵
dala som nove foto https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zucha
13. júl 2009

abbi, co to bernolakovo?

janka1874
autor
13. júl 2009

abbi pekné foto 🙂

simka9122008
13. júl 2009

Ty kokso Jani, tebe to ale letí, už ti svieti 23tt a myslím zajtra nabehne 24tt a kde je Tiny už sa pomaly balí do pôrodnice??

janka1874
autor
13. júl 2009

no veď a už aj dobrý balón pred sebou mám

ale už som celkom stotožnená s tým že bude opäť dievčatko aspoň bude mať tatik dve veeeeeľké lásky aj včera sedela pri ňom ako jeho najväčší pokladík 😀 😀 😀

aadula
13. júl 2009

ahojte, mne otec včera doniesol marhule, tak dnes sa od rána s nimi hrám 😝 už pomaly končím s lekvárom a naložila som nejaké aj do fliaš, tie ešte večer vysterilizujem a to ma od rána hrozne bolia nohy.

abbi, Natanko sa mi vidí, že má oveľa viac blonďavejšie vlásky ako ked bol menší že? Tie kolobežky ..to bolo iste super 🙂

telinka
13. júl 2009

aaaahojte 🙂

jani to je super ze tak spinka , peta dnes spala len cosi vyse hodinky 😒

nasila som na nu budu....nechcela jest jogurty , tak som jej ich dala zmrazit do formiciek na nanuky a teraz spapa 2 nanuky denne a to je jeden cely jogurt 😀 😀

janka1874
autor
13. júl 2009

telinka ty si fak na také veci expert tak koraď ako mám naučiť Sendy zas papať bez toho aby sa bála

janka1874
autor
13. júl 2009

ženy nový rekord už spí 5 hodín čo mám robiť zobudiť ju? veď to už asi ani nie je normálne

tinyleaf
13. júl 2009

ahojte, ja sa hlasim po niekolkych dnoch, od piatku sme robili travnik v zahrade ale uz je to konecne hotove 🙂 Este musim vymysliet co s pieskoviskom, lebo je na terase a maly z neho stale vysypa piesok vsade kde sa len da a nic ine nerobim, len ho zametam.
Este sme objednali na ebay aj taku 3metrovu trampolinu, tak bude chvilu pokoj, ked do nej maleho zavriem. A kym pride, mozno aj ja si na nej budem moct uz zaskakat 🙂

tinyleaf
13. júl 2009

janka, tak to je fakt rekord 🙂 Ja maleho budim uz po 2 hodinach

alinka76
13. júl 2009

martina, jasné, že sa ozvi, stretneme sa. kde je vlastne porúbka? dokelu, bývam tu a neviem 😒

janka1874
autor
13. júl 2009

veru tiny tebe sa to už riadne kráti

tinyleaf
13. júl 2009

janka, ani sa nenazdas a budes aj ty uz pri konci tehotenstva 🙂 Ja idem od stredy oficialne na matersku a o 6 tyzdnov uz asi budem dvojnasobna mamina 🙂