Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
14. júl 2009

telinka ďakujem skúšam ale aj teraz namiesto zemiakov je suchý rožok ale nech aspoň ten je a skúšala som zaujať nech je sama pozerá telku behala som za ňou keď sa hrala a nič všetko vypľuje ak vôbec otvorí ústa

abetka
14. júl 2009

Ahojte.
Jani, tak to ti nezavidim, lebo mna tiez strasne stve, ked mi deti nechcu jest . Urobila by si jej aj modre z neba, ale aj tak nechce, tak pevne nervy. Mozno je to pocasim a je moc teplo, tak je fajn, ze pije tekutiny.
Ja som hotova z Alzbety, je to 5 den a stale sa vyhadzuje a stipe a svrbi ju to, tak som to uz nevydrzala, pocuvat nareky a dala som jej 1/4 dithiadenu ☹ . Dufam, ze sa uz nebude vyhadzovat, ved uz sa ani nema kde, chuda male

ajula25
14. júl 2009

abetka chudinka malá....snáď už to poľaví a výsyp už nebude....no MM tak mal. miesto pri mieste. 5 dní horúčky 39 a potom to ustúpilo. Ja už som ho v nemocke videla. Našťastie to poľavilo....tak dúfam, že aj vám to už poľaví. držím prsty. 😉

janka1874
autor
14. júl 2009

abetka aj Vám pevné nervy musíte sa tiež riadne trápiť s Alžbetkou
a je to presne ako píšeš aj modré z neba by som jej dala a vypľuje a proste nič okrem piškôr a suchého rožka nezjedla dnes

janka1874
autor
14. júl 2009

ak teda nepočítam ráno ten jeden jogurt a na obed tých asi 5 lyžíc polievky

ajula25
14. júl 2009

jani ja by som fakt cinkla lekárke. však aspoň poradí snáď 😅

abetka
14. júl 2009

ajula a mal kiahne aj Lukasko?

bocmanka
14. júl 2009

😉 tak mne pospali obaja, aj romy a dokonca aj matej si šiel oddýchnuť a zaspal...
dnes ideme na ten tenis, zoberiem aj marka, na prvú hodinu, som zvedavá, čo povedia... 😀
džemíky z marhúľ mi už pukajú víčka, sú celkom fajn, normálne som prišla džemom na chuť..
janka...ani romy to nemá ešte celkom v pohode s tým kakaním, tiež ešte naloží do plienky, dnes 3x a z mesta sme museli letieť, lebo ju štípala "jiťka" a nechcela sedieť ani v kočíku...
abet...presne takéto horúčavy boli keď mi chalani mali kiahne, ma šlo švacnúť...

telinka
14. júl 2009

jani...ale sak papa....aj rozky aj piskoty aj jogurt e este aj trochu polievky...neviem co sa ti nezdaaaa 😉

glorita
14. júl 2009

ahojte decembrovcanky 😀 ja len na skok.....ani sem teraz nestiham chodit prispievat,kedze sme sa len vcera vratili z chalupy a uz aj hned asi zrejme zajtra cestujeme na vychod...hovorim,ze som rodena baliacka 😀 😀 😀 a cestovatelka 😀 no pocko mame skvele tak to treba vyuzit na taketo vyletiky,aj ked pravdupovediac cesta autom nic mov,kedze klimu moc nechcem zapinat,len striedavo......

maminam s chorymi detickami prajeme skore uzdravenie..... 😵

boc Teba som postrehla s chystajucou dovcou,tak uspesnu dovolenku 😎kam idete do chorvatska?

inak baby,stratila som minuly tyzden mobil v rakusku ako som pisala a uz mi volal slovensky operator,ze sa s nimi pojili rakusaci a mobl ma caka u nich,ze ho idu pislat..To by sa mi na AR tazko stalo,ze? 😀

centik
14. júl 2009

ty kokšo Glor to fakt? tak tu by sa to ozaj nestalo 😅

glorita
14. júl 2009

no centik,ja som sa aj inak nadejala,ze ak som ho startila tam,ze sa najde..som naivka?alebo pragmaticka?ono ,oni su fakt z ineho cesta,akoy aj ina rasa 😀 ale pre mna chvalabohu teda 😎 aspon nemusim zhanata novy dualny mobil.

lucia79
14. júl 2009

ahojte,

no to je fakt sila s tým mobilom, potešíííí 🙂
keď sme pri tých mobiloch, v nedeľu som ho našla v kýbli s vodou, takže som tiež bez mobilu 😠

čo sa týka jedenia, no my také problémy vďaka bohu nemáme, napríklad dnes maťo zjedol párku na raňajky, dooobeda jedol melóbn, polievku, ryžu, mäso na obed, za tým obedom ešte kukal po skrinkách že "kekík" (keksík), keď sa vyspal zjedol brumíka a popritom všetkom sa dokola kojí. Musím povedať, že väčšinou má apetít, ale po mne to určite nemá, ale samozrejme že sú aj dni keď nechce jesť, ale kojenie nevynechá vždy. Napríklad na dovolenke žil len na hrozne a kojení...

simka9122008
14. júl 2009

A kto tu vlastne ešte kojí?

abetka
14. júl 2009

este boc

liluska
14. júl 2009

ahojte...uz som tu medzi vami dlho nebola 😉
mame sa fajn, a uplne som stastna ze je taketo teplucko 😵 😵 😵
Malej idu ocne zubky, takze zase mame teploty, sople a slintanie ☹

abetka
14. júl 2009

lilus, vitaj. Este neviete co to bude?

alinka76
14. júl 2009

ahojte, ja som sa tu tiež celý deň neukázala, nebol čas. som bola doobeda s deťmi v meste, samzrejme autobusom, lebo auto nemám šancu od muža dostať 😠 tak sme išli domov ako vianočný stromček, lebo deťom som kúpila veľký bazén, už sa aj v ňom čliapali a Samko do neho nahádzal trávu, asi chcel, aby bola voda krajšia alebo čo.
drobec mi spal len 1/2 hodinu v kočíku cez obed a nie a nie ho uspať znovu. tak pred hodinkou som ho uložila a spí. dúfam do rána.
som kúpila dnes marhule, rovno pred dom nám prišli predávať, no nekúp 😀 a malý len tak pučil. na obed sám jedol halušky s bryndzou lyžicou, už mu to celkom ide, ale polievka je horor, nemám na to trpezlivosť, je viac polievky na ňom ako v ústach ☹

a tu čo nové?

janka1874
autor
14. júl 2009

telinka ale ona ináč papala stále niečo jedla a pekne obed polievku celú misku a potom aj druhé jedlo ale na to už cca 3 týždne môžem zabudnúť ledva niečo z polievky a druhé zabudni
ale dnes poobede zjedla aspoň celú výživku tak som happy

bocmanka
14. júl 2009

🙂 a nás stále kvári to kakanie,.....už ani o inom sa tu netočí, len zúbky, papanie, kakanie....a teploooooooooo
no áno..ja ešte kojím 😖

liluska
14. júl 2009

boc a kedy idete na dovcu? a co rominka a jej ritka? uz je lepsie?

liluska
14. júl 2009

abetka este nevieme co cakame, uvidime mozno na morfologickom o dva tyzdne 😉

bocmanka
14. júl 2009

😒 ritka na striedačku, keby sa pýtala na nočník bolo by lepšie...ale stále sa jej to nejde zahojiť, stačí, že sa pokaká v meste a kým do 10min dobehneme domov, je tam kde bola a tak dokola..

liluska
14. júl 2009

viem ze je to neprijemne my sme tym trpeli len par dni ale bol to aj tak horor...nam pomohla rybacia mast na striedacku z holtovym kremom...ale to si uz asi skusala, to len tak pre tip 😉

janka1874
autor
14. júl 2009

no my sme aspoň v nočníkovaní pokročili cez deň na doma použijeme len 2 plienky aj to na spanie ináč si už sama sadá na nočník horšie je to vonku tam nočník nemáme

bocmanka
14. júl 2009

😉 holtový krém som ešte nepočula....

liluska
14. júl 2009

janka tak ber nocnik aj von 😀 ja to tak planujem
mam jeden taky strasne mini, este nejaky strasne stary tusim po mne, ale na taketo vonkajsie ucenie bude asi dobry...uvidime idem to skusat asi zajtra tak uvidim ci sa mi zmesti do kocika ked pojdeme von 😉

janka1874
autor
14. júl 2009

no liluska tak vonku ho fakt nemám kam dať do kočíka tak sa asi začneme vonku učiť na trávičku ale vonku sa nepýta ona si to pekne rozdelila doma vie kde má nočník tak tam stále uteká a vyberá ho a sadá sama síce niekedy aj opačne ale to nevadí 😀 😀 😀

liluska
14. júl 2009

boc tak to skus...je to dostupne v lekarnach a aj lacne tak skus mozno pomoze 😉
ale fakt u nas mala potom ucinok aj ta rybacia na take velke zapali

liluska
14. júl 2009

janka u nas je to podobne z nocnikom...je niekedy sranda ju sledovat ako tam sada 😀