Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

tinyleaf
28. júl 2009

tak ja sa v sobotu na stretko bohuzial asi nepridam, lebo budeme mat poobede navstevu, ale v nedelu by som mozno aj mohla. Muz ma chce aj tak vyvencit niekde na obed, nech nemusim varit, kedze aj ja som levata ako Silvika 🙂

luculka
28. júl 2009

baby ako vlastne kde je stretko v sobotu a kde v nedelu??? 😅

luculka
28. júl 2009

teli u vás???? 😀 😀

tinyleaf
28. júl 2009

tak nasa obec ma podporuje v konikovani 🙂 Povodne som chcela umyt dlazky, kym maly spi, ale ked som umyla poschodie, prestala tiect voda, takze mozem byt na konovi 🙂 Skoda len ze sa to prizemie medzicasom neumyje same ☹

centik
28. júl 2009

Anina to je akože aky? 😀

AAdul aj vam idu zubky? Bibe idu očaky, ale nastastie spinka 🙂

centik
28. júl 2009

no vraj fotit neni az take jednoduche, ze ty co maju ateliery tak maju vacsinou nato zvlast vystudovanu nejaku skolu a kazdy rok chodia na nejake seminare atd..

telinka
28. júl 2009

no jasne u nas je v nedelu grilovacka.....kto sa hlasi????

luculka
28. júl 2009

jááááááááááááááááááá 😀

luculka
28. júl 2009

my uz mame vsetky očaky vonku 😉 🙂

silvika
28. júl 2009

teli co poriadas seansu nech nakrmis komarov? ci mate to skinozene ?

silvika
28. júl 2009

my mame uz tiez vonku ocaky len este nie su take poriadne ako sa patri

centik
28. júl 2009

Teli ja by som sa aj prihlasila, ale nemozem dat svokrovi kosom 😅

telinka
28. júl 2009

no centi nekecaaaj 😎
nemame skinozene , ale dojdu alinkovci , tak dufam ze taki liptaci im budu lepsie chutit 😀 😀 😀
ale , neboj ali , cez dn sa to da , ale vecer je to fakt s komarmi brutal 😝 😝 😝

centik
28. júl 2009

a Alinkovci budu aj spat u vas Teli? 🙂

janka1874
autor
28. júl 2009

jaaaaj žienky škoda že ste tak ďaleko

telinka
28. júl 2009

spat nebudu , aj ked mozno na dvore v stane by mohli , len ci by sa im to pozdavalo 😕

centik
28. júl 2009

preco na dvore ? 😅

silvika
28. júl 2009

hold centi asi je dom plny poznas ze full house

telinka
28. júl 2009

ty zvyknes stanovat v obyvacke?? 😅 😀 v obyvacke na zemi by bolo blbe ich ulozit kedze nemam rozkladaci gauc a v stane je to bezne , neeee 😉

huleni
28. júl 2009

ahojte tak ja vas len citat stiham a nejak sa neviem chytit na temu 😀 ale lucul na teba som si minule spomenula som bola u kamosky a vytiahla taky fotacisko ze posluchala na narodky tak si ma hned ty napadla:O) teba mam s tym fotenim hned prepojenu 😀

janka1874
autor
28. júl 2009

huleni to aj ja mám podobne keď vidím niekde super foťák (teda podľa môjho laického oka) hneď ma napadne luculka

centik ta máš dnes nejaké dlhé vedenie alebo myslíš že bežne sa návštevy dávajú spať do stanu? 😀 😀 😀 😀

centik
28. júl 2009

nie Jani nemam dnes dlhe vedenie, a ty? 🙂
ved mi potom Teli vysvetlila ze nema rozkladaci gauč, preto ten stan

takže Telinka to akoze ked k tebe pridem tam musim spat medzi komarmi ? 😅 😀

janka1874
autor
28. júl 2009

no asi nie lebo mne ani to vysvetlenie netrebalo ja som hneď pochopila že asi ich nemá kde uložiť len keď tak na dvor do stanu 🙂
ale v pohode aj mne niekedy pomalšie zapaľuje hlavne v tomto teple 😀 😀 😀 😀

centik
28. júl 2009

no comment 🙂

abbi
28. júl 2009

baby ako ste sa tu dnes krasne rozkecali 🙂))

tak my sme uz vsetci chory aj hlava rodiny.. ale nemame horucky takze sa to da 😉 😉 Teda az na Natanka, on ma horucku iba ked sa zobudi po obednom spanku, ale spava teraz aj 3,5 hodiny 😉 😉 😉 to potesi 😉

abbi
28. júl 2009

BOC moja... my sme chori aby ste vy boli zdravi 🙂)) uzite si to tam cele.

Lucul joj kraaasny ten fotacik.. uz ticho zavidim 🙂

centik
28. júl 2009

tééda Abbi tak sa rychlo uzdravte 🙂

alinka76
28. júl 2009

no čaute, ste ma tu trošku ohovárali 😀 budeme spať v Malackách, už som si tam rezervovala ubytko. A v sobotu ideme k Telinkovcom na záhradnú párty a v nedelu do tej ZOO. Len by sme sa mohli dohodnúť kto tam ide a o kolkej zraz, nech tam nie sme ako somári. Ja by som tam dajako o 10-tej rada bola, možno aj skôr, nech to obeháme dajako.

Lucul, za koľko starý predávaš? Ak si ho tá baba nevezme, tak sa mi ozvi 😵 Moja mama ma v nedelu dojala, že načo mi je foťák, keď teraz majú super zoom aj mobily 😲 😲 😲 no nevysvetlíš 😀

abbi, vy nepojdete do ZOO?

zucha
28. júl 2009

no, tak mam baby ulozene. Ana zacina vymyslat, ze bude spat tam, kde Kati. Takze su spolu v spalni. Som zvedava, ako dopadne taketo vzajomne "uspavanie"