Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ivana26
30. júl 2009

dakujem baby, drzte mi zajtra palce na ten pohovor, uz dlho som na niecom takom nebola 😀 😀 😀

janka1874
autor
31. júl 2009

Ahojte
tak my sme dnes výnimočne skoro hore už od 5.40 a s plačom no je to o nervy saneviem dočkať kedy pôjde spať lebo neviem asi sa jej niečo zlé snívalo ale plače pre nič za nič no o nervy dúfam, že poobede bude dobre

aadula
31. júl 2009

ivi ahoj, adamko musí byť zlatý keď tak všelijak rozpráva 🙂 a držím palce nech sa práca zadarí 🙂

huleni
31. júl 2009

ahojte, tak ja som mala dva dni dozadu zazitok som bola s kamoskou vonku po dlhom case a tiez ma decembrove babatko ako my a baby ako majusko rozpraval to som nezazila, som prisla a papal dynu a on ze papam dynu, ja kukam na neho a chytil niki za ruku ze pod a isiel k fontane s nou a tam ze vodicka je kakana ja som len kukala lebo bola taka spinava tam ludia vsetko nahadzu a o cvhilu ze tam su cigarety, krasne aj s r to povedal ja som skoro umrela a to nehovorim ze ked pride do obchodu povie dobry den ked zaplatia dakujem a pri odchode dovidenia, normalne vam poviem ze keby som nezazila neuverim🙂)))sikuliak velky veru 😉
ivka drzim paste nech pohovor dopadne podla tvojich predstav.o) no idem ja nieco nakupit a asi sa niekde schovam pred tymto slnkom.o)) som nejaka mrtva, vcera sme grilovali u svokrovcov zobrala som aj kamosku s muzom a malou a proste moja zlata svokrusa vsetko nachystala tak sme sa prepapali este aj deti nam vecer okupali spolu vo vani tak to bola grilovacka all inclusive:o) sme prisli domov a zalahli:o)

simka9122008
31. júl 2009

Ahojte, tak ja som teraz niečo narýchlo navarila a o chvíľu idem s drobcami na nákup a poobede ku kaderníčke, drahý je už vo vlaku, tak zajtra poobede dorazí

martinaj
31. júl 2009

ahojte, tak ja som malej vcera este niekolko krat pozerala do pusy.... a asi som slepa 😎 lebo to sa mi len do biela lesklo pod jazykom, zatial afty nema..... fakt som slepa.....
teplotu od vcera tiez nema, tak neviem asi len daka viroza.... ale preventivne jej davam vit.C, ten neuskodi 😉

janka1874
autor
31. júl 2009

vitamíny nikdy neuškodia pokiaľ sa to nepreháňa 🙂

simi tak to už máte radosti konečne na pár dní príde drahý domov

huleni aj mňa štve že Sendy ani za ten svet rozprávať nebude už to fakt nechápem aj kamoška má chlapčeka len o 2 mesiace staršieho ako Sendy a ten krásne rozpráva a ona ani za svet

ivka držíme palce na pohovore nech ti to dobre dopadne

silvika
31. júl 2009

abetka citala som recepty moj sa neobjavil dam aj ten, ja maso ako je bachnem na panvicu s troskou oleja, a cibulkou alebo porikom na chut, trochu to osmahnem aby masko zbledlo, potom podlejem teplou vodou nech sa dusi ked s apodusi dam niekedy vino alebo balsamico ocot na chut okorenim jednoducho a ked je maso zmaknute dam smotanu a taveny syr, alebo zeleninku dodusit spolu s masom, alebo parad. pretlak a mam rozne obdoby podavam to so spagetami, cestovinou alebo ryzou, zemiacikmi alebo som to davala aj do kapsy z arabskeho chleba, da sa rozne a chuti dobre je to kvazi maso na stave len je pomlete. 😉

centik
31. júl 2009

ahojte,
Mati tak to ju super 🙂

moja Biba vie najlepsie rozpravat mnam, hlavne ked prideme do obchodu, tak vcera jej predavacka dala zadarmo nejaku vodu lebo si to bibi vypytala, prisla k nej za pult ze teta mnam mnam 😀 a nechcela peniaze 😅 😅

anina1
31. júl 2009

ahojte 😉
centi to aby si tam chodila častejšie 😀

simka9122008
31. júl 2009

Jani, veru, ale to zbehlo, už zajtra poobede ho máme doma, hurááááááááááá

aadula
31. júl 2009

huleni, to aj naša Paťa už v takom veku celkom pekne kecala.. a Niki sa nepriučila nejaké slovíčka?

simi, 🙂 ti verím, že sa tešíš..predsa s dvoma deťmi je dlho takú dobu

centik...však kto by odolal takej krásnej herečke 🙂

silvika, som si opajcla aj ja recept...normálne sa mi slinky zbiehajú 😝

anina1
31. júl 2009

simi a on nechodí lietadlom? že by tu bol skôr..

anina1
31. júl 2009

aadul, tak akú ste mali noc? my skvelú malá bola v noci vyše dvoch hodín hore 🙂

aadula
31. júl 2009

anina, tak sme vám to posunuli? Samko spal veľmi dobre, aj doobeda je celkom dobrý..zatiaľ... 🤐

simka9122008
31. júl 2009

No mohol prísť lietadlom, ale konečnú by mal v Budapešti a tam nemá kto po neho ísť, jeho šéf je držgroš, on na lepšiu letenku nedá

centik
31. júl 2009

aadulka teba si furt mylim so silivkou koly fotke 😅

Anina taku noc by si brala aj castejsie, nie? 😀

silvika
31. júl 2009

centi tak teraz ci ju zmenim ja alebo aadul

silvika
31. júl 2009

no nech sa paci dvaja salenci pri pc .... podobam sa s niekym ? asi ne, aby som ho neurazila 😝 😀

silvika
31. júl 2009

ozaj nerobia vam zle detiska, nas ani nie ze zle ale nas drazdi stipe aj len tak z pasie, nemusi byt ani nahnevany a to ze postipnem naspat veru nepomaha lensa pozrie ze je to neprijemne ale kludne ma o chvilu stipne zasa a teda stipne tak, ze mam aj modriny ... neviem ci si nemam zalozit temu mam agresivne dieta, pripadne moe dieta ma bije

silvika
31. júl 2009

aaa kde ste vsetky, o chvilu budem mat diagnozu "samomluvectvo" 😅

simka9122008
31. júl 2009

Tak MM je už v buse, len nech šťastne dorazí domov

aadula
31. júl 2009

silvika fajn že si zmenila bo ja nemám poriadnu fotečku s malým 🙂 náš nás nebije, ale chytá hrozné nervy..dnes sa rozbehol a capol len tak od zlosti do telky..z ničoho nič..minule som ho zas pristila, že si vlasy ťahal ... alebo dupe od zlosti nohami .... 😅

silvika
31. júl 2009

no nas je uz po obednom spanku spal len nieco vyse hodiny, neviem co to za novoty moc ma tym nepotesi, lebo to len rychlo nieco spravit, nieco zjem a tusim ako otvorim knihu ze nieco precitam, tak mi do toho vstupuje on.

silvika
31. júl 2009

no ja som dnes aka v utlme, ze keby som doma sama bola tak zalomim na stopeeero.

centik
31. júl 2009

dakujem,
ale vlastne som prisla nato ze sa podobate vsetky, to iba ja som taka ruzova 😀 😀 a este Ivka oranzova 😅

janka1874
autor
31. júl 2009

čo ste všetky zmizli vonku?
ja som sa práve dozvedela že dnes nás za malou asi nepustia tak možno aj my niekam vonku pôjdeme aj keď v tom teple inde ako na kupko ani moc nemusím

centik
31. júl 2009

Silvika ja mam tiez dnes hrozny utlm

janka1874
autor
31. júl 2009

centik tak nekukaj podľa fotky ale na meno

no a aj ja som dnes ako mechom udretá

silvika
31. júl 2009

asi dnes nejaky uder dopadol na nas aaach jaj kto nasiel recept nan nech da vediet aj nam ostatnym ja som doteraz veru na ziaden neprisla