Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
4. aug 2009

no sak do troch rokov sa hadam odstavi matko aj sam 😉

janka1874
autor
4. aug 2009

aadula kľudne mu daj mäsko nejaké kuracie s mrkvičkou a ryžou ak je taký mäskový a mlieko v žiadnom prípade a ani jogurty na to som aj zabudla aspoň tak radila nám dr.

lucia79
4. aug 2009

len v piatok, sobotu ideme večer von, tak neviem, či mu nastaví prso mama alebo čo 😀

lucia79
4. aug 2009

plánujem do 2 rokov, ale neverím, že sa odstaví stám, bude to ťažké

telinka
4. aug 2009

musis to brat z tej lepsej stranky....ziadna makacka s pripravou a este kopu prachov usetris 😀 😀

lucia79
4. aug 2009

no to áno, ja som ešte v živote nekupovala sunar

simka9122008
4. aug 2009

Ahojte kočky tak dnes sme dorazili z chaty bolo perfektne, počasie nám super vyšlo až na teraz večer, sťahujem fotky tak potom hodím nejaké do albumu a vy ako čo je tu nové?

janka1874
autor
4. aug 2009

jeeej ahoj simi tak to je super keď ste sa mali dobre
nové u nás osobne nič jáááj vlastne hej "svokra" si spomenula že žijeme som z toho celý deň v šoku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aadula
4. aug 2009

jani 😀 😀 vidíš tvoja si spomenula 😀

simi vitaj späť 🙂

lucia, aspoň nemáš starosti keď niekam idete 🙂 , ja nekojím 5 mesiacov, ale Samino si ešte cucky mucky sem tam obzrie , zodvihne mi tričko a smeje sa a pozerá si ma 😀

janka1874
autor
4. aug 2009

no aadula ale jej to trvalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bzuco
4. aug 2009

http://www.babybazar.sk/kombineza-na-zimu-id113...

jani...pre teba 😉

inak máme 10 000príspevkov, asi by sa potarilo otvoriť 7čku 😵 😵 😵 😵

aadula
4. aug 2009

no neviem či je nutné otvoriť 7, že vraj sa už nemusí po 10.tis príspevku

bzuco
4. aug 2009

ved som minule kukala - jedna téma tu má cez 25000 príspevkov 😅 😅 😅

a nechceme 7čku pre šťastie? 😉

janka1874
autor
4. aug 2009

no aby nám ju adminky nezrušili že zbytočne otvorená téma

janka1874
autor
4. aug 2009

ja už som tiež ináč z toho popletená lebo som si už na viacerých všimla vysoké čísla

luculka
4. aug 2009

cafte,,tak heeerecka konecne chrni,,,,ani kasu nezjedla,,, 🙄
v poslednom case je ako vrabec,,len sem tam nieco,,ale nic poriadne nezje

tu lejeeeeeeeee 🙄 🙄

janka1874
autor
4. aug 2009

luculka tu už prestalo a spí sa tu teda už riadne dávno aj tatik prišiel pred pól hodinou a už aj spí 😀 😀 😀

luculka
4. aug 2009

no u nas az takto neskoro,,,,jeden cas chodila skorej,,o osmej uz bola tvrda,,ale nejako sa nám to posunulo,,,no co uz,,ale aj nam to takto v lete vyhovuje,,,kvoli grilovackám a tak,,snád sa nám to v zime zase posunie 😵

nam dojde tatik kazdu chvilu

simka9122008
4. aug 2009

Ináč malá chodila celý deň po vonku bez plienky, pišala sama do trávy, tak že si čupla a podarilo sa jej aj vykakať do nočníka, tak máme prvé úspechy

luculka
4. aug 2009

simi super,,pomalicky jej to pojde,,,
uz som kuk foto,,no uzivate si na chate 😵 😵

janka1874
autor
5. aug 2009

Ahojte
simi pekné foto ste si to užili

no kedže ja dnes niekam potrebujem ísť tak ako ináč prší no super ☹

bocmanka
5. aug 2009

tak aj ja som tu dnes, aspoň na skok, dnes som stromi deťmi sama, mamča dôjde helfnúť poobede..
chalani sú už ako tak bez teploty 🙂

bocmanka
5. aug 2009

🙂 idem popozerať fotosky, včera mi blbol net celý deń, tak som sa tu ani nedostala, ledva pár foto na fb hodila, ale ešte dnes dám pár..
idem simi kuk fotočky...vitaj

janka1874
autor
5. aug 2009

juj ja som dnes taká nervná zo všetkého vôbec mi nevyhovuje že sa mám trepať aj s malou na poradňu do dažďa juj neznášam keď ju musím niekam takto trepať po nemocniciach no svokra si spomenula že má vnučku a náhodou dovolenku a samé ich doma nemôžem nechať ve´d ju vôbec nepozná a už teraz mám stres ako to zvládnu v čakárni 😒

bocmanka
5. aug 2009

🙂 jani ja som taká ístá..
moja švagriná, manželova sestra si chce zobrať chlapcov na predĺžený víkend do ostravy, ale ako zvládne svoje dve deti a moje dve, netuším..ani do auta sa jej 4 deti nezmestia, a mňa tam akosi s romy nechcú...že mám oddychovať....
mne príde že nezvláda občas svoje dve nieto ešte moje dve...poraďte čo urobiť..????, a vek 4 roky, 5 rokov, 7 a 8 rokov..

abetka
5. aug 2009

jani, neboj, nejako to zvladnete. Ja si pamatam ako som bola po sestonedeli s malym na kontrole, tak sme sa tam rehotali a maly peciatkoval so sestrickou vymenne listky a vobec neplakal, co on bol taky urevany 😉
boc- tak to by som sa bala aj ja 😝
ja teraz periem, varim a deti sa tu hraju a zajtra zalievame zaklady 😵

bocmanka
5. aug 2009

🙂 abet a ako ste prišli k beniciam?....
aj mne sa tu všetci traja hrajú....a mamča varí pc-čkuje...

janka1874
autor
5. aug 2009

no boc ja by som sa nebála keby mala so Sendy lepší vzťah ale Sendy jej hovorí teta no čo dodať keď ju vidí raz za 2 mesiace
no ale tvoju situáciu si celkom ani ja neviem predstaviť ale väčšie deti u cudzích bývajú lepšie myslím tým viac počúvajú príkazy a podobne no neviem ako by som to na tvojom mieste riešila

bocmanka
5. aug 2009

😀 😀
proste pôjdem aj ja a hotovo....5 detí a dve dospelé mi príde vhodnejšie....