Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
5. aug 2009

no boc to je najlepšie riešenie

abetka
5. aug 2009

boc-myslis, preco sme tam kupili pozemok?

bocmanka
5. aug 2009

🙂 án abet, väčšina stavia košťany, žabokreky....benice som nepočula, teda ako ste prišli na tú lokalitu...

huleni
5. aug 2009

ahojte, tak ja som vcera zahajila upratovanie v skrini a uz teraz vidim usmev sesternicinych deti ked im prinesiem dve vrecia oblecenia, som sa rozhodla ze je nacase sa zmierit s tym ze veci velkosti S,M neobleciem a mozu niekoho potesit 🙂 inak vcera sme mali super dnik bola u mna mamina a potom ked som ju isla zaviest domov tak nikola zacala plakat ze ona ide s nou a MM len dival ze ved nech ju necham doma ze on s nou bude a moja mamina ked videla tie krokodilie slzy ze ona neodide bez nej ked tak place tak som ju zobrala a ked mamina vystupila tak ze babaaa o proste ona chce ist k babe tak si ju mamia nechala a ja po 2 hodkach ze ich idem pozriet som zatial upratovala doma a to moje dieta ziadnu radost velku neprejavila, len ze mama a nahanala sa dalej s babkou a jasila.o))) no a vecer mi normalne zaspala na nohach od unavy a myslim ze mamina moja zaspala hned ked sme buchli dverami:o)
a som tu citala ze silvika sa pomylila ze aj my sa snazime o babo, tak veru budete prve ktore to budu vediet ked sa rozhodneme ale teraz sa vobec necitime na to ani jeden🙂 ja som radsej zacala papat antikoncepcne tabletky i ked ma stve ako som zrazu pribrala..ale tak snad sadam dokopy.o)
no a objednavala som od jedneho pana stroje na cvicenie ten AB rocket a leg magic a este jeden pre kamosku AB rocket a normalne boli vsetky chybne ☹ no ten leg magic som si nechala to sa ako tak da opravit a som ho chcela ale tie dva uplne ze nepouzitelne tak sme mu to poslali nazad ma tam ze do 10 dni sa to moze vratit a som zvedava ako sa zachova:o( mne sa v poslednej dobe nejak nedari s objenavanim cez net :o( fu a uz som sa dost rozpisala.o)

abetka
5. aug 2009

no, tak v prvom rade velmi blizko byvaju nasi a velmi nam pomahaju a ked sme zvazovali drazkovce, diakovu a pod., tak to nam pre nas vyslo nevhod pre vzdialenost od nasich. Chceme to svojpomocne stavat, tak je fajn, ze to mame po ruke . 🙂 .
A je to len 8 km od Martina , takze aj ta vzdialenost, lebo mne sa velmi pacila Blatnica, ale to je uz pridaleko 😝
Ozaj a vy kedy idete byvat?

silvika
5. aug 2009

jaaaj no nasa svokruska vidi maleho tak 4 x do roka pri velkych rodinnych udalostiach lebo byva veeelmi daleko a svokor este dalej a ani neni zaujem, ale nastastie ma aspon jedneho dedka ktory mu vynahradzuje aj toho dalsieho tak ja vdacim za kazdeho

silvika
5. aug 2009

fiha no huleni hlavneze maju talku uzasnu reklamu a to je on oficialny diler? neni to nejaky babrak?

janka1874
autor
5. aug 2009

silvika moja "svokruša" býva v tom istom meste ako my a nie ani tak nehorázne ďaleko od nás ale nemá záujem nájsť si čas v tom to je ale už to nejako neriešime zmierili sme sa s tým čo iné nám ostalo a Sendy má mojich rodičov tý sú jej ako za 4 zbožňuje ich

huleni ja uvažujem o takom istom veľkom upratovaní lebo kopec riflí čo mám zjavne už nikdy neoblečiem len to nemám komu dať a nejako neverím že by to niekto hoci za smiešne peniaze cez net kúpil

huleni
5. aug 2009

silvika ten pan ma oficialnu stranku a predava tam vsetky tieto stroje co reklamuju aj v telke ale mam opocit ze to ma nejaku druhu triedu, lebo moj brat ma ten origosky objednavany cez "telku" skoro za 5tis. ho kupoval a teraz je zlacneny na 3tis. a tento pan ich ma za necelych tisic korun, hned ma to mohlo napadnut ze tam asi nieco nebude okej ale ja ako spravna zena som bola spokojna ako super som nakupila 😒 sak uvidim ako vybavi ale v podmienkach predaja ma ze moznost vratenia do 10 dni a ze vrati peniaze, tak uvidim ako sa zacchova...
no janka ja som to tiez tie veci chcela dat na net ale teraz mam pocit ze koli tomu postovnemu si to kazdy nejak rozmysli a budem s tym mat iba robotu a opat mi to bude stat doma atakto uz teraz vidim ako sa budu sesterkine deti tesit ze maju nieco "nove" 😉

janka1874
autor
5. aug 2009

no len ja to nemám komu takto dať 😒

janka1874
autor
5. aug 2009

jaaaj žienky prestalo pršať juj nech neprší ešte aspoň do 13-tej 😀

silvika
5. aug 2009

ja mam v tych vecaich fajn maminu ta co sa jej zda ze nenosime hned trepe do igeliteike a vysmari to niekam

huleni
5. aug 2009

no u nas to susedy aj vedla smetiaku nechaju polozene lebo tu chodi kopec bezdomovcov a i si veci zoberu..

silvika
5. aug 2009

no ved tak aj ona to roebieva vysmari ppri praci a ze do hodiny je to fuc

centik
5. aug 2009

ahojte,
tu zas fuči ako divé, idem ja varit 😅

silvika
5. aug 2009

a co varis?

centik
5. aug 2009

vyprazany syr so sunkou a hranolky

glorita
5. aug 2009

caute.....tak aj my sme doma,kedze leo teplotkoval v pondelok vecer 39tkami ,vcera tiez,no dnes uz nie su teploty,ale bereme brufen a vraj ako dokyna skonstatovala je vela angin,tak nebudeme riskovat chodenim vonku...chvalabohu anginu nemame,no ale s teplotami sa aj tak nic neda..tak ja tiez varim a drobec si zaziadal babubu,cili bambulku 😀 tak on sa diva poslusne a ja stojim pri hrncoch kludne 😎

silvika
5. aug 2009

glor uuplna idylka ze pohodovy august 😉

silvika
5. aug 2009

nasmu sa parkrat stalo ked pozeral po stojacky onsa oprie o nieco ze sa po tom niecom zosuchol a trepol na zem, reku chudak to musel aj zapozerany ked nepostrehol, ze pada 😝

simka9122008
5. aug 2009

Ahojte, tak my dnes asi trčíme doma a zajtra sme mali ísť na kupko do Tiszaujváros, ale kvôli počasiu sa nejde nikam, tak možno pôjdeme na budúci týždeň, ale už bez MM

silvika
5. aug 2009

my dneska zasa moc nespime, niekedy okolo pol dvanastej som ho asi uspala a o pol jednej bol hore .... asi ma vela roboty a musi to vsetko postihat alebo kieho .... no alebo sa boji aby som sa naaahodou nezacala nudit z privela volneho casu.
simi a to kupko co to je ake? klasika beton a studena voda? nejaky kryty nemate po ruke? ked uz mas muzika doma nech sa spolu vycvachate ... aj ked na druhej strane zasa mozete byt doma spolu skoro samy

simka9122008
5. aug 2009

Silvi, ono je to aj krytý bazén, no nechcem veľmi nech deti neprechladnú v tom počasí

janka1874
autor
5. aug 2009

tak sme doma z poradne všetko je v poriadku až na to že už mám +10kg pomoooooc budem ako slon na konci ☹ ☹ ☹ ale základ je že malá je v poriadku no riadne sa potrápim kým to zhodím všetko

silvika
5. aug 2009

aaa co ty vies jani, ci to nezoskace dolu pekne rychlo ... ved to sa nikdy neda tak velmi popredu odhadovat aaa mozno sa tie posledne mesiaciky spomali priberanie

janka1874
autor
5. aug 2009

juuuuj silvika bodaj by si mala pravdu ale pri malej tie kilečká dole nešli vôbec tak už nie som taká optimistka 🙂

simka9122008
5. aug 2009

Jani neboj sa pri 2 deťoch ti tie kilá pôjdu samé dole, aj keď u mňa to nejako neplatí ☹

silvika
5. aug 2009

no sak prave pri nej to neslo dolu teraz to bude zasa ine 😉 😉

janka1874
autor
5. aug 2009

juj silvika len aby si mala pravdu

no simi super príklad som sa pousmiala že aj keď u mňa to nejako neplatí 😀 😀 😀 😀 😀 uvidíš ako to nebude platiť u mňa 😀 😀 😀 😀 😀

aadula
5. aug 2009

ahojte, my sme dnes vstávali o 5.00 😝 asi bol hladný keďže večer nedostal mliečko a ani ráno, som mu len suché keksíky dala a čajík, na obed ryžu s mrkvičkou, teraz som mu postrúhala jablčko s banánom zmiešala...a skoro všetko som zjedla ja 😀 nechcel to papať, ale dnes kakal zatiaľ len 1x asi hylak zabral 🙂 klop klop...

sme sa vybrali von a za 5 min. začalo pršať 😀 nášmu Samuelovi sa to páčilo, ani domov nechcel, tak sme fajne zmokli 😀

jani, tak je všetko ok, to ma teší 😵 a tie kilá, neboj..keď nie hneď ..časom iste pôjdu dole 😉