Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

martinaj
13. aug 2009

no ja zase dufam ze nebudem ani dlho cakat ani prenasat 🙂 po 38tt nech kludne idem na vec 😀

tinyleaf
13. aug 2009

no ved buduci tyzden by som uz brala aj ja, prenasat by som nechcela. Len vikend nech este preckam, to nemame kam dat maleho ☹ A v pondelok mam poradnu, tak uvidim, co sa dozviem

martinaj
13. aug 2009

jaj tak to uz je za par 😉

simka9122008
13. aug 2009

Jéj tiny, tebe to zbehlo, veď ty už môžeš rodiť, kedykoľvek 😲 😲 😲

simka9122008
13. aug 2009

U nás baby prší 😠 ☹ 😢

telinka
13. aug 2009

aaahojte 🙂

aj u nas poprcha 😒

tiny ja robim len kysnute cesto , napr. vianocku,piskotove akosi nemam potrebu v pekarni skusat 😉

dnes cakame navstevu...dufam ze sa nic nepredvidane nestane a abbi s rodinkou nas pride pozriet...uz sa na nich tesime 🙂

simka9122008
13. aug 2009

Teli tak ich pozdrav
Ja som ešte našu novú pekárničku nepokrstila, dajte nejaký ľahký recept na skúšku

abbi
13. aug 2009

Teli už sme na Kunovskej priehrade. A potom uz iba Smer Sekule. Ozvem sa keď odtialto vyrazime. Pa

simka9122008
13. aug 2009

Užite si to spolu rodinky 🙂 Telinkovci a Abbiovci

telinka
13. aug 2009

super abbi 🙂

simka tu je recept na chlebik:
3dl vody
2PL oleja
1PL octu
500g muky hladkej T650/alebo 200g tmavej +300bielej/
2čl soli
1čl cukru
1/2 kocky cerstveho , alebo 5gr suseneho drozdia
rasca
semienka podla chuti..slnecnicove , sezamove, lanove, tekvicove..

simka9122008
13. aug 2009

Díky Teli

ajula25
13. aug 2009

ahojte
simi pekné fotky...
teli a abbi užite si spoločné stretko. a nezabudnite fotiiiiiiť 😉

tiny tak o týždeň rodíš? 🙂 nech to vyjde ako má.....hlavne nech ste sdravé obe 😉

ajula25
13. aug 2009

mati ani ja som nechcela prenášať a prenášala som 10 dní 😲 😒

aida
13. aug 2009

ahojte
Sa hlasim po robote unavena 😒
Dnes sa mala vypytala rano na zachod kakat sme sa vytesovali ale neskor sa pocikala do gati
😉

ajula25
13. aug 2009

aidi aj to je pokrok....môjmu vôbecnevadí, že je pokakaný alebo pocikaný. Ale už vie že tam robil bleeeee 😀

ajula25
13. aug 2009

teli to Peťka už asi všetko rozpráva nie? Lukáš teraz začal mama hovoriť. Jáj ide mu to ako v lete na saniach.
Minule som spomínala, že na stene mám zarámavonú jednu z prvých Marekových kresieb. Nakreslil tam útvar podobný nohe. A keď som sa ho opýtala čo to je, povedal mi, že mamina noha. Čiže on krásne v tomto veku rozprával. A to mal 19 mesiacov. A Lukáš? Ten rozpráva arabsky. Iba on vie o čom točí 😅

ajula25
13. aug 2009

ale tak každý sme individualita....

aida
13. aug 2009

ajula ked je pocikana v plienke to jej tiez nevadi ale pokakana to jej vadi.
Rana ked zacala kricat tlacit tlacit a utekala na zachod tak som bola prekvapena 🙂

ajula25
13. aug 2009

aidi tak to o chvílu už aj cikanie bude do záchoda.... 😉 super.

aida
13. aug 2009

dufam ze sa nam to podari stacilo by keby sa to naucila do oktobra lebo ideme na dovolenku a nechcem tahat tolko plienok

zucha
13. aug 2009

no tak ja poslusne hlasim, ze sme uz treti den bez plienky. Na noc este davam, ale uz tretiu bola sucha. Vcera som prvy krat nedala na obedny spanok a v pohode, ale dnes sa zobudila s placom, lebo si cvrkla, ale docikala to do nocnika. Takze susim plachtu, ale aj tak som spokojna. Zacali sme ju totiz len v piatok ucit bez plienky doma a v pondelok uz zvladala v pohode a od utorka je uz aj vonku bez nej. Len ten dnesok jej trosku usiel.
Ale nechodime na ziadne dlhe prechadzky tam, kde sa neda ist na zachod. Aj ked ideme von len po okoli, tak niekam, kde je nejaka kaviarnicka, aby som ju mohla dat vycikat. Do travy totiz nechce ani za nic. Uvidim, ci to nie je len "zaciatocnicke" stastie a ci jej to fakt vydrzi

zucha
13. aug 2009

simi, ja som prave dopiekla chlebik. Poslem ti link, odkial som zacinala robit ja. Teraz si uz robim uplne vlastne recepty. 😉 http://domacipekarny.dama.cz/recepty.php

aida
13. aug 2009

zucha no super 🙂

zucha
13. aug 2009

aidi, ja som zacala vtedy, ked uz mala zvladnute kakanie a cca 1,5 tyzdna sa do plienky nepokakala a toto islo fakt az napodiv rychlo. Az teraz si clovek uvedomi, kolko plienok usetri za jeden den a potom za tyzden. Ale ak pojdeme niekam na dlho von, tak asi este dam, pre istotu, alebo ak budeme cestovat dlho autom. Sice uz zvladna dve pol hodinove cesty, ale istota je gulomet. A hlavne v BA, kde hrozi zapcha skoro kazdy den.

Inak baby, davam do pozornosti jeden recept, pre tie, ktore nestihaju dlho vystavat pri peceni 😉 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1092#diskuse
Ja som ho dnes rano piekla a fakt sa musim drzat, aby som ho cely nezozrala. Napisala som aj komentar k nemu

tinyleaf
13. aug 2009

zucha, no super, Ana je sikulka 🙂 Ja sa o nasom radsej ani nevyjadrujem, dnes uz sa 3krat pokakal do plienky. On sice uz aj vopred povie kako, ale na zachod ani serbel si sadnut nechce...tak je to o chvilu v plienke. Chlapcom to asi fakt ide pomalsie, ale zavidim Vam baby co uz mate bezplienkove deticky.

tinyleaf
13. aug 2009

telinka, ja peciem len z takej kupovanej zmesi na chleba, v Rakusku stoji 99 centov a je to na dva chleby, tak sa nebudem trapit so zarabanim cesta 🙂 A vianocku by som nevela ani len zapliest ☹

tinyleaf
13. aug 2009

simka, ajula..veru sa mi to krati, skoda ze clovek nevie vopred kedy ten porod pride. Ale tento tyzden este nechceeeeeeem

tinyleaf
13. aug 2009

no ideme na chvilu von, lebo maly spal len tristvrte hodinu a je nejaky urevany. Zato v noci spal ukazkovo, celu noc az do za desat sedem 🙂

telinka
13. aug 2009

tiny...ale ja tu vianocku tiez neviem zapliest...ja ju rovno upeciem v pekarni 😉

zucha...gratulujeme k odplienkovaniu 🙂 ja sa prave bojim tej cesty do MT , pretoze aj ked peti dam plienku ona sa nechce do nej pocikat a drzi to niekedy aj 15-20 min pokym nezastavim a stale krici ze chce ist 😒 ked pojdeme taku streku po dialnici to zas bude..a ona sadne do auta a hned pyta cajik 😅

martinaj
13. aug 2009

dnes je tu strasne ticho 😕