Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
3. sep 2009

http://www.facebook.com/photo.php?pid=3547602&i...
tak tu je môj veľký školák 🙂

janka1874
autor
3. sep 2009

fešák školáčik 😀

aadula
3. sep 2009

ajul, zlatý 🙂

abbi
3. sep 2009

krasne fotky ajulka 🙂

simka9122008
3. sep 2009

Ajul, super fotky a ako sa mu zatiaľ páči?

aadula
3. sep 2009

naši sa ešte v škole neučia..prerábajú im školu...ale ako počúvam, tak vo veľa mestách to teraz tak je...neskoro dostali školy dotácie na prerábky

simka9122008
3. sep 2009

tu už nik nie je? 😲

glorita
3. sep 2009

tiny no s tou skolkou,ci lepsie povedane s jaslami nema celkom jasno...Nerobim doma kazdy den,cize stiham sa venovat Leovi a zatial ho nechcem davat urcite na cely den z domu.ty to mas ine,ked sa chces venovat jednemu ,neda sa naplno venovat naraz aj druhemu dietatku.Asi by som to aj ja tak riesila ako Ty.....Zatial mam pocit,ze Leo ma dost podnetov z okolia,kedze skoro kazdy den sa stretavame s rovesnikmi ci na ihricku,ci na navsteve,alebo u nas doma..Nie je to skolka to je fakt,len mi ho je luto tam dat na cely den.Ale zvazujem ho postupne davat na pol dna tak 3 dni po sebe,aby mal navyk.....Kazdopadne mam pocit ze dieta v obdobi okolo 2 rokov potrebuje spolocnost,cize jasle ci skolku urcite schvalujem.... 😵

ajul,tvoj starsi synator je zlaty,taky rozumny vyzera byt 😉

glorita
3. sep 2009

teda chcela som napisat,ze ja s jaslami nemam celkom jasno..tj. ci uz Lea dat teraz alebo trocha pockat.... 😎 myslim tak pravidelne,nie nahodile ako ja,ze raz za mesiac pomaly 😀

abbi
3. sep 2009

baby aha aky skvely kocik http://www.taga.nl/options.asp
http://www.taga.nl kliknite na movie. vyzera to skvele, ale pocula som, ze to stoji do 40 tisic. skoro my sanka padla pri tej sume

simka9122008
4. sep 2009

Ty kokso to je kočík 😲 😲 😲

silvika
4. sep 2009

u nas prsi a tusim vsetky spite este

bzuco
4. sep 2009

ahjte

abbi..no mne sa vôbec nepáči 😝 ...príde mi ako bicykel pre postihnutých ľudí...tí sa vozia na takých 3-kolkách 😅

bzuco
4. sep 2009

ja odpadnem...kuknite ten popis
http://www.babybazar.sk/papucky-id1219168.html

😲 😲

aadula
4. sep 2009

ahojte,

ten kočík je super..mne Samino nechce sedieť v sedadielku na bicykli..., tak toto by bolo niečo pre nás 🙂 v kočíku sedí ako 5 peňazí 😀

malý mi ráno vstal, už keď som ho obliekla v kuse vyklikoval mamamamam...doniesol botasky..obula som ho a šup pri dvere, on sa normálne teší do tých jasličiek ... dnes mi až ľúto prišlo, že sa mu tam páči viac ako doma ☹ , aj keby som sa mala tešiť, že to tak dobre zvláda....zatiaľ...od utorka by tam mal spinkať, tak potom to bude už iné

a k tým chorobám, tiež mám obavy ako to malý zvládne, Paťka chodila do jasiel a bola tak primerane chorá, ale potom v škôlke minimálne, tam to zvládala úplne super.

martinaj
4. sep 2009

ahojte 🙂
zrzulka tak si uzite dovcu 🙂 aj ja by som sla 😎
ako nam dnes krasne prsi 😀 sa vytesujem, konecne nieje teplo 🙂

janka1874
autor
4. sep 2009

Ahojte
tak ja mám dnes takú o ničom náladu a ešte k tomu ma tak príšerne bolí zub že hrúza ledva žijem no super deň pred nami

simka9122008
4. sep 2009

Ahojte, tak mi sme už asi pol hodinku doma, boli sme odniesť malého do školy, veľmi sa tešil, no a potom sme šli s malou na poštu, do DMka a ana nákup, huráááááááááá a vôbec nám nepršalo
Jani ten zub ti nezávidím

janka1874
autor
4. sep 2009

no a zubárka ma vie objednať až v utorok tak to musím nejako prežiť dovtedy pomooooc

abetka
4. sep 2009

jani, ani ja nemam moc dobry den dnes. No som zvedava ako bude do vecera.
Maly bol inak od rana umraucany, tak som ho dala pred hodinou spat a v momente zaspal 😲 . Som zvedava kedy vstane

janka1874
autor
4. sep 2009

ja pridávam nejaké rifle na bazar ak niekto potrebuje pre nejakú maladú slečnu tak urobte kuk 🙂

tinyleaf
4. sep 2009

bzuco, mozno tie otrhance vpredu na papuckach su najnovsi modny hit 😀 Len my o tom este nevieme 😀

tinyleaf
4. sep 2009

abbi, super kocik..co uz ti vyrobcovia nevymyslia 🙂 Idealny niekde na hradzu 🙂

huleni
4. sep 2009

ahojte tak ja som bola bez netu tak vas asi ani nedocittam co ste vsetko popisali 🙂 no a dnes tu boli z tej firmy co mame net a zistili ze mam odpalenu sietovu kartu na notebooku tak som to dala zapojit na MM PC ale neviem ci sa sem potom este dostanem ked pride z roboty..ale zas lepsie niekde mat net ako vobec:o) u nas hnusne pocasie a ja musim ist nakupit ale sa mi nechceeee:o)

tinyleaf
4. sep 2009

glor, som rada ze mas rovnaky nazor na jasle...niekto ma mozno bude odsudzovat, ze som doma a dieta davam prec z domu..ale naozaj mam pocit, ze medzi detmi bude mat viac podnetov ako sam so mnou doma. Uznavam, ze to ma aj negativa, ze tie panie v jaslach sa mu nebudu tak individualne venovat ako vlastna mama, ale raz by ho ten kolektiv tak ci tak cakal. Ked nam to nebude vyhovovat, nie je problem ho odtial zobrat.

telinka
4. sep 2009

ahojte 🙂

mne to vstavanie o 6.00 vobec nesvedci...vecer lahnem na gauc a spim jak batola 😀 😀 😀 aspon ze peta pekne rano spinka do tej po l8mej 🙂

janka , ved kazdy normalny zubar hed rano berie bolestive pripady , naco sa objednavas , si tehula , nemozes brat lieky tak tam rano nabehni a nedaj sa odbit 😉

bzuco...ved za tu cenu je to stav akurat 😎

mne sa ten kocik tiez naaaramne paci 😵

ajula25
4. sep 2009

Ahojte
díky za pochvaly môjho školáka.
Simi do školy sa zatiaľ teší. Dúfam, že mu to aj zostane. A vraj dnes dostal dve včeličky, tak musím čeknúť, za čo to...tak boli happy, že včeličky. No len v triede majú nejakého Lea a to je také zlé decko, že hrúza. Marek ho pozná už z ihriska a teda nehráva sa s ním. Vraj včera od jedného dievčatka peniaze mámil....no hrúúúúúza. Dúfam, že niečo ako šikana sa nám vyhne z diaľky.

Glor Marek je rozumný, to áno, ale hlavu má tvrdú ako kameň. Keď si niečo raz zaumieni, tak bude to omieľať do nekonečna. Na nervy je to niekedy. Ale tak snáď to nejako prejde... 😅

lenka85
4. sep 2009

tiny a mas pocit, ze to nezvladas? A nemas tam moznost ho spajat s detmi z okolia? Nemas tam kamosky co maju rovnake deti? Ja to riesim takto aby sa Hanka nenudila a tak by som to chcela riesit aj potom.. Viem, ze este nemam druhe dieta, ale takto by si mala Matka aj doma a ani by sa nenudil.. teda to je len taky napad...

zucha
4. sep 2009

abbi 😀 😀 😀 som si predstavila, ako budem tri hodiny s dvoma deckami byciklovat niekde po parku 😀 😀 😀 Podla mna sa to moc nevyuzije a hlavne nie, tu v Ba, kde sa obava dospely clovek chodit po cestach na bycikli a nie to este s dietatom, ci dvoma

janka1874
autor
4. sep 2009

tiny ja s tebou plne súhlasím a tiež sa uže teraz pohrávam s myšlienkou že aj Sendy pôjde niekam do škôlky či jasličiek alebo ako sa to teraz volá ona má rada deti a ja jej zjavne nestačím ako zábavka to som zistila v poslednej dobe lebo je podstatne lepšia ak sme niekde s deťmi vonku hoci aj v piesku ja si môžem sedieť na lavičke a ona sa pekne s deťmi hrá síce v poslednej dobe bojujeme s tým že sa nechce podeliť o žiadnu hračku no uvidíme ako to pôjde ďalej

jeeej lenka ty si ešte v celku už ťa tu žienky postrádali 😀 😀

telinka možno by ma aj brala ako bolestivý prípad ale mením zubárku tak asi preto ma dala až na utorok