• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
autor
baby predávam zopár vecí do ktorých sa už určite nikdy nevopchám tak pre nejakú slečnu ak viete

http://www.babybazar.sk/mojeinzeraty.php
4. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: jani mne sa zobrazila moja vlastná stránka na babybazare
4. sep 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne moja :grinning:
4. sep 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, si sa este kurirovala, tusim si tu vcera anni nebola ... :wink:
4. sep 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc ci si sa kurirovala, jaaaj ... mi vypadne kade co z tych prstov
4. sep 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ty si tusim vsetkych lekarov povymienala ...
4. sep 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no ja potrebujem asi riadneho psychiatra na kurírovanie...
od rána tu pod oknami máme ťažké stroje, rovno nám tu robia parkovisko, však bývame v centre, tak využime každú trávnatú plochu pre deti na parkovanie..hučí to tu, sa divím ako romina spí
4. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no janka , len si to premysli , ci ti bude drahy ju tam vodit a vyberat ak by si ju niekam umiestnila , lebo musis ratat s tym ze pocasie bude vselijake a ked by si sa aj s malickou musela v dazdi ci snehu niekam trepat , asi radsej aj doma vydrzis :unamused:
4. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: presne tak teli, ja som romy od narodenia ťahala všade, do školy, obliecť tri deti v zime, v jeseni, v daždi..skoro ma švaclo, teraz ma už nič neprekvapí
4. sep 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babule,,,nejako nestiham,,,som asi 4 dni total unavena,,,stale by som spala,,neviem co to je.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:

vecer sedim pri panelaku a odsudených,,,,,takze ani neviem co mate nove,,, :confounded: ,,,,nemam silu tolko citat dozadu :sweat_smile: :sweat_smile:
4. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som ich pozerala, ty si mala niekedy takú postavu, wau klobúk dole, to koľko kíl si mala45 aj stopánkami :astonished:
4. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul ty tu riadne absentujeeees co? este "parite" s bratom?
4. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale lucul no, zeby predsa len dalsia tehulka? :wink: treba predsa "nahradu" za Tiny :sweat_smile:
4. sep 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ty predavas tolko rifiel, co som ja tusim nemala za cely zivot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, my sa tu este velmi nepozname, v okoli je sice dost det, ale vacsiou su take starsie oolo 4 rokov a neviem si predstavit nechat maleho sameho niekde vonku alebo u niekoho. On este potrebuje nad sebou dozor, inak by hned nieco vyparatil. Verim ze casom tu bude mat kamaratov ale momentalne su tu este vsetci taki individualisti :slight_smile: To mas super ze u Vas mas moznost dat sa hrat Hanku s rovesnikmi.
4. sep 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som tiez rano zistila, ze neobleciem dvoje rifle, co som este po prvom porode v pohode nosila. A pochybujem ze sa mi boky este niekedy zmensia :slight_smile:
4. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiny, nestresuj veď si čerstvo po pôrode, čo mám povedať ja po skoro 2 rokoch, pomooooooooooooc
4. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa co ake stresy staci ked sa s tym zena zmieri a je po problemoch :wink:
4. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simka, ale po prvom porode som uz po 2 tyzdnoch nosila vsetko to co predtym. A teraz sa do nohavic zmestim len takych, co mi boli predtym dost volne. No ale aspon bude dovod kupit si po dllllhej dobe nieco na seba :slight_smile:
4. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiny zasa ty ked zvacsis svoju konfekcnu velkost sa akurat priblizis k tej vacsej casti zenskej populacie , takze si fakt v klude
4. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš, aj ja preto chudnem, nech si niečo nové na seba kúpim, no uvidíme ako to pôjde, zatiaľ mi šli za týždeň 2 kilá dolu
lucul aj mna to napadlo co Zuchu :wink: :wink: zeby ??? :dizzy_face: :dizzy_face:

zucha no prave teba som si na tom kociku predstavovala :grinning: :grinning: :grinning: ale videla si tam tie rozne druhy? je tam aj pre 2 deti... ale je pravda, ze sa to viac hodi do takeho mensieho mesta, kde nie je MHD iba peso ako do Zamkov. tam som byvala :wink:
autor
silvika ani nie práveže nepovymieňala len na gyndošov nemám šťastie lebo tam mám najviac problémov a asi si nevedia rady alebo čo ja viem čo? ale operatérov som našťastie stále mala dobrých a operovaná som bola na viacerých oddeleniach tak to neberiem ako výmenu lekára :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

juj ja tie jasličky nie teraz hneď možno až niekedy na jar alebo tak nejako
MM sa snazi uspat prave maleho, aby zaspal sam v posteli a uz tristvrte hodinu maly vylieza a narieka. Som zvedava, ktoreho to skor prestane bavit a vzda to :frowning2:
a aj to bude,,,, :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

silvi no tak nejako,,,ale utorok nam uz zase odchádzaju :cry: :cry: :cry: :cry:

baby pomoooc,,,neviem aku farbu malej do detskej,,stale som chcela bledo fialkovu,,ale najako sa tej farby bojim,,,zeby ruzovu,,, :confounded:
4. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko to uz vykonavaju chalani spolu ?
4. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru niekedy som sa do nich vtrepala a nebolo tak neskutočne dávno len pred tým ako som otehotnela so Sendy

silvika a to ešte nie sú všetky ale asi len polvica :grinning: :grinning: :grinning: ja som maniak na topánky a rifle :slight_smile:
4. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco sa bojis fialkovej?
4. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvika :slight_smile:
4. sep 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok