Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
6. sep 2009

to hej, tiez som pozerala zateplene gate a tie ceny? skoro som infakrt chytila, za pouzivane nohavice chcu 10-18€, nastastie zimnu supravku uz mam kupenu, este mam aj zvlast bundu z vlani, tak je tiez taka teplejsia, tak ak si bundu zaspini budem vediet menit, len este aspon jedny take gate do snehu by sa zisli a aj tam tie ceny su strasne... tiez po 14€ nejdu 😠

abetka
6. sep 2009

to fakt niektore nevedia co pytat.
Ja som robila zasoby aj pre malu - vsak Bzuco- dakujem a aj pre maleho.
Mam aj na zimu , len pre maleho mi treba rukavicky a malej ciapku aj so salom, ale to bude mat meniny, tak nieco vyberieme.
A uz aj topky mame , len pre malu este neprisli, som jej objednala z quelle, tak som zvedava, ci pridu 😅

abetka
6. sep 2009

skoro na druhej strane sme skoncili, uf

simka9122008
6. sep 2009

Ja som teraz uložila môjho školáka

janka1874
autor
6. sep 2009

ahojte
dnes sme boli poobede vonku a slečna sa proste rozhodla že spať sa nebude no čo už vonku sa to ešte dá zvládnuť 😀 doma by bola na nervy 🙂
ale ja mám dosť tak sa zatiaľ majte možno neskôr nakuknem 😀

abetka
6. sep 2009

u nas tiez neplnoleti uz spia 😉

csikike
6. sep 2009

baby, to nemyslite vazne? nas tu este pobehuje ako streleny zajac a vobec nevyzera, ze sa mu chce spat... pred chvilkou zase vracal 😔

lenka85
6. sep 2009

aj nasa uz pol hodku buva, som jej posunula rezim, aby sme potom stihali aj s malym a hlavne, nech si aj ja mozem aspon na chvilku oddychnut.. Negativum je, ze vstava do pol siedmej, takze mam budicek..

csikike
6. sep 2009

hm, tak nas vstava o 9-9,30 ale zaspi az o 22

lenka85
6. sep 2009

no vidis, tak si vyber co je lepsie....

simka9122008
6. sep 2009

No mne malá zaspáva o 19.30 a vstáva kedy ako, cez týždeň medzi 6-6.30 cez víkendy okolo7.00

ivana26
6. sep 2009

ahojte,
tak to uz ste vsetci bez plienok? to uz len adam trucuje? ☹ neviem ,vobec sa mu nechce na nocnik, neviem asi ja robim nieco zle.
aj my uz sme nakupili nejake jesenne vecicky 🙂
csiki, adam este tiez pozera film s ockom, ale zase dnes vstal o 10:00 a normalne tak o 8-9 a poobede spi 3 hodinky a viac, tak v pohode

bocmanka
6. sep 2009

😵 aj mne dnes čuduj sa svete, spali ešte pred ôsmou všetci traja 😀

csikike
6. sep 2009

ivi, tak to je super, nas spi tak max. hodinu poobede a to mu trva vyse hodinu kym zaspi 😝

simka9122008
6. sep 2009

Ivi Adamko nie je sám, moja je tiež lenivá sedieť na šerbli 😠

aadula
6. sep 2009

ivi aj Samino má ešte plienky..nie ste sami 😉

tiež máme už nejaké tie jesenné veci...., ale na zimu ešte nie...veľmi sa mi páči čo majú vetrovku v tescu, ale má pletené rukávy..som pozerala, že je to zvnútra podšité..ale predsa keď bude snežiť sa to premočí..tak ešte počkám a dokonca som jednu vetrovku po Paťke našla 🙂 , to bude mať na von úplne super

abetka
6. sep 2009

netrpte sa so serblami, nas zase nic nerozprava 😠
Nasemu som tiez posunula rezim, aby som stihala ist pre malu do druziny, tak chodi doobeda spat o tej 11-tej apotom 19.00 uz ukladam vecer a rano vstavame 6. 30 co je cez tyzden fajn, ked ideme do skoly a sanatoria.
To bude zase zajtra placu 😢

lenka85
6. sep 2009

ani moja Hanka sa ani nahodou nepyta...

abetka
6. sep 2009

csikike- aky vysoky tt uz mas. Ja si pamatam ako sime cakali, ci si tehulka ty uz ides rodit za nejaky tyzden

bocmanka
6. sep 2009

🙂 abet, no ja to mám každé ráno trojmo, škôlka, škola a všade s rominkou...

simka9122008
6. sep 2009

Boc dole klobúk ako to zvládaš

bocmanka
6. sep 2009

🙂 to ty simuš, si tu hodíme komplimentíky....ty sama na deti a manželík ďalekoooooooooo

abetka
6. sep 2009

boc- no tak to mas tiez zaujimave. Ja sa nestiham ani najest, ale si stale hovorim, ze too mohlo byt aj horsie, len keby maly lepsie znasal to odlucenie. To ma strasne trapi ☹

aadula
6. sep 2009

presne dnes som rozmýšľala nad takými rodinkami ..čo je teda väčšina..že majú malé bábo a škôlkara alebo na prvom stupni dieťatko... tak pekne ráno obliecť a vyšikovať..v tomto mám trošku výhodu ..Paťka mi už chodila ráno sama.

abetka, zvykne si..potom to v škôlke bude jednoduhšie 🙂 ja nechávam samina zajtra doma..soplíky mu tečú až po kolená...vykukol mu kúsok očáku..v kuse si ruky žuje, normálne s nimi bojuje čo ich má v ústach 😝

simka9122008
6. sep 2009

Podľa mňa všetky maminy si zaslúžime komplimenty, lebo v podstate väčšina výchovy je na nás, mi si musíme všetko odtrpieť, 9 mesiacov tehu, pôrod no a potom výchova, starosti aj radosti
Ja vďačím hlavne mojej babke, ona býva blízko nás a veľmi mi pomáha, zlatunká osôbka, veľmi som jej povďačná

abetka
6. sep 2009

aadula aj nas bolo minuly tyzden doma usopleny a aj mala, ale uz je celkom fajn. Ja uz cakam len na zadne stolicky u Tomaska , inak uz ma vsetky mliecne dva mesiace. Posledny ociak mu vysiel , ked mal kiahne 😝

simka9122008
6. sep 2009

Nám už chýbajú iba zadné stoličky, očáky vyšli celkom v pohode

aadula
6. sep 2009

abetka, u nás bol mm chorý minulý týždeň, teda usoplený poriadne a malý sa teraz nejak často pýta k nám spať, asi ho tie očné trápia...kým mu všetky vylezú však budú vianoce 😝

aadula
6. sep 2009

samko pri poslednej stoličke hnačkoval a teraz tieto soplíky...a takto ako teraz slintá, tým že tie ruky má v kuse v puse..tak takto ani ako malinký neslintal

abetka
6. sep 2009

no aadul- tak zuby su hnusne. Neboj ,vyjdu este pred vianocami 🙂