Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
26. máj 2009

my sme ráno šli na trh ..po ceste domov Samino zaspal, vstal asi pred hodinou, tak celý deň bude mať iste rozhádzaný 😝

telinka
26. máj 2009

ahojte 🙂
simka super fotecka....zboznujem tieto foto spiacich deti pri akejkolvek cinnosti 🙂

csiki...teeeeda to uz asi nebude len nahoda , ze tomik v spanku necika 🙂 tak to vidim ze sa odplienkuje skor nez sa sestricka narodi 😵

janka1874
autor
26. máj 2009

veru zdá sa že tomik je iný šikovňák možno bude prvý odplienkovaný

žienky mne má malá teplotu 37,7 už po odčítaní asi najkôr z očkovania lebo nič jej nie je ani včera nebolo a včera sme boli na tom očkovaní neviete mi poradiť mám jej už dať panadol alebo ešte počkať
no je dnes statočne nervná a to je vyspatá lebo spala od 9-tej do 11-tej a určite aj poobede pôjde

csikike
26. máj 2009

teli, ale on sa vobec nepyta cikat, to len v noci necika 😔
a simi super foto, nam sa este nikdy nestalo aby tomik niekde zaspal pocas dakej cinnosti...
idem mu dat jest a osprchovat ho, lebo je ako ciganska hracka

janka1874
autor
26. máj 2009

malá je hore ledva hodinu a tu sa už nedá chodiť 😀 😀 😀 😀

telinka
26. máj 2009

csiki ale nejako zacat musi.....je to sice od konca oproti beznemu postupu ale to predsa vobec nevadiii 😉

janka1874
autor
26. máj 2009

teli každé dieťa je jedinečné čo ke´d tomik na to ide takto od konca no nie zlaté 😀 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
26. máj 2009

fakt ako vlastne by bolo treba postupovať pri odplienkovaní radte maminky skúsenejšie ja fakt niekedy neviem ako na to

luculka
26. máj 2009

cafte,,,tak my sme prave zaspali,,,,
mali sme tu deturence,,,, 😵 Natus je vyťažená odkedy mame domcek a pieskovisko,,,samé návštevy,,, 😀 😀

no a ja sa idem zase vrhnúť na dlaždice,,, 😝 dnes ma caká natieranie 😝

telinka
26. máj 2009

no dobra by bolo keby chcela sediet na serbli 🙂 a ked sa nieco podari musis vychvalovat do nebies 😀
ja ju teraz nechavam behat po dvore a aj doma "na ostro"
minule zacala cikat , v tom sa zhacila ze co jej to tecie po nohach , zastavila a potom som ju posadila na serbel a tam to dokoncila 😵

luculka
26. máj 2009

teli ze na ostro 😀 😀 😀

ja sa vytesujem,,zase po mesiaci chodime na nocnik,,,tak jej vzdy musim zagratulovať,,a ona ma pobozká 😀 😀

bocmanka
26. máj 2009

🙂 dnes majú deti asi celkovo rozhádzaný deň...
my sme nakoniec šli von, romy zaspala 11.30 doma, obed stihne až keď vstane
ale máme kilo jahôd z trhu, tak sa tešíííííííííím..
asi urobím tie šúľance s jahodami od alinky...

telinka
26. máj 2009

peta ma teraz tiez obdobie serblovej ignoracie , ale behat s holou ritou ritou sa jej paci 😀

alinka76
26. máj 2009

čaute baby, aj my už spíme spánkom obedňajším.

no, pri dcére sme sa odnaučili tak, že tiež s holou riťou po dvore behala, ale to mala 20 mesiacov. podľa mňa sú na to ešte primladí, ešte si to nemôžu uvedomovať, čo sa robí. a zbytočne sa budete sresovať, keď vám obcikajú gaťky a nohavičky. môj nočník ani vidieť.

a s nervami, to je podobné ako vy, malý začne jačať a dupať nohami, je podarený. zatiaľ mi je to do smiechu, ale dlho to tak asi nebude 😀 😀 😀

alinka76
26. máj 2009

boc, ja som včera kúpila v kauflande kilo ale vôbec nevoňali ako domáce, ani tak nechutili 😖 už aby sme mali doma, aj čerešne. to vždy rozdávame, čo ich je toľko. kto si príde naoberať??? 😎

bocmanka
26. máj 2009

🙂 to je aká holá rit rit..????myslíš dve polovice naostro???

silvika
26. máj 2009

ahojte, nas spi od pol jedenastej. sam sa vypytal spat. nas ma jedy take, ze kuse, skripe zubami niekoho udrie, hodi na zem co je poruke, tresne si hlavu o cokolvek, zatial len o zem netrieska a kriciiii cely je cerveny a az sa trasie od jedu. niekedy ma tieto prejavy aj vsetky naraz sa smejem na nom ale aj musim davat pozor lebo uz sa trepol aj o sklo na stoliku bibas maly.

telinka
26. máj 2009

na mna dneska predavacka vyskocila ze ona ma este plienky.....a ja ze sak ma len rok a pol...ze to je tymi papierovymi...a ja ze ona ma latkove 😀 vraj jej syn bol od 10 mesiacov bez plienok...fuchtla stara , urcite mal plienky do troch rokov , ale ona je uz taka stara zi si to nepamataaaaaaa 😀 😀 😀

telinka
26. máj 2009

presne boc tak to myslim 😀

luculka
26. máj 2009

my uz mame jahodky na dvore,,,,papkáme každý den 😵 😵

aj ja budem dávať malu naholo po dvore,,,no ja som už v roku bola bez plienok,,, 😉
kedy dáte bazeniky???

luculka
26. máj 2009

teli 😀 😀

telinka
26. máj 2009

ja tomu verim ze volakedy sa deti odplienkovali skor , lebo maminky sa viacej snazili ich davat na ten serbel , pretoze neboli automaticke pracky a stalo ich to pranie plienok vela casu a namahy 😉

luculka
26. máj 2009

asi,,asi,,,,
no idem ja na to natieranie 😝 😝 😝 ,,zase budem roztrasená 😀

silvika
26. máj 2009

my sme mali bazenik, zatial bez vody ale taky moc neokuzlil 😀. a dam ho naplneny ked bude par dni za sebou teplo, zatial sa staci "okupat" aj krhlickou ked "polieva. a nas si aj tak nahaty natahuje len pipisa by sa nemal ani kedy hrat ked by si ho v hrsti drzal a na serbel sadne len tak na par sekund a hned fici kade lahsie. kamoska ze naucila malu tak ze si to odkukala od ineho dietata, ze bolo na serbliku a ona potom zacala tiez.

luculka
26. máj 2009

http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...
jáááj hned by som sa tam hodila,,,, 😎

alinka76
26. máj 2009

Luc, no tebe sa žije, nám ešte len kvitnú ☹

ja už možno aj dám bazén, je teplúčko. máme ten maličký so strieškou

telinka
26. máj 2009

my mame velky bazen napusteny tyzden a nase blaznive baby sa uz kupali...voda ma 23 stupnov 😝 😕

aadula
26. máj 2009

telinka sa tu rehním že fuchtla stará 😀 😀 😀

mne už moji chlapi minulý týždeň doniesli od svokry jahody 🙂 ale do smotanovej torty som dávala z konzervy cez víkend 😉

aadula
26. máj 2009

jani ste včera boli na očkovaní? z tohoto posledného sa mi vidí, že by mali byť teploty po 7-10 dni a ja by som dala paralen 😉

aadula
26. máj 2009

ja premýšľam ako sme paťku odnaučili od plienok..viem, že ona kakal do nočníka, ale s cikaním to šlo pomalšie... postupne sme nedávali cez deň a potom v noci plienočku 🙂 ale tiež to nebolo od roka...ale až po dvoch ročkoch 🙂 🙂