Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

huleni
17. sep 2009

janka on ma rad ten peceny, som ho nasla aj na nete tak preto sa pytam tych co poznaju ci to zvladne aj laik ako ja:o))))

janka1874
autor
17. sep 2009

no ajula aj Sendy sa pridáva do klubu nehovoriacich ona poviem len mama, tata, baba, toto a tam končíme a potom obľúbené slovo je nieeeee a tam končíme juj ešte občas ham ale to je posldné všetko ostatné je aaaaa

ajula25
17. sep 2009

aj Luky začal na jedlo ham vravieť. Najlepšie je, že za hodinu príde ku mne aj 10x a ťahá ma za ruku a mraučí. Sa pýtam,kde ideme? a on že ta ...a ukáže tým malým prštekom. A sem tam aj povie, ta pa pa. Akože chce ísť von 😀

huleni tak metrový soim veru ešte nerobila. Už som robila venčeky, medový krémeš, sloniu slzu ale toto som ešte neskúšala. Môj zasa miluje punčové rezy, ale sa neviem do toho dokopať. No uvidím.

http://varenie.markiza.sk/clanok-481190-metrovy...

janka1874
autor
17. sep 2009

huleni tak toto som ani netušila že aj taký je
ale drahému to radšej neprezradím 😀 😀 😀 😀 lebo hneď by chcel skúšať 😀 😀 😀 😀

ajula norma je na 32tt od 1650g-2285g aspoň tak mi našla nejaká tabuľka na nete ale vraj sme v norme povedal dr.

janka1874
autor
17. sep 2009

a mám po probléme nemáme formy na srnčí chrbát 😀 😀 😀 😀
no nič žienky idem spinkať majte sa 😀

ajula25
17. sep 2009

jani dobrú noc. 😉

abbi
18. sep 2009

dobre rano.
Abetka, ja by som sa porozpravala s ucitelkou, ze malu to trapi a nechces, aby sa jej sprotivila skola. urcite sa porozpravaj s nou. Ak ano nic neurobi, zistila by som si mamu dietata a jej by som to povedala.

ja som vcera tiez riesila uplakaneho mojho adamka. jeho dvaja spoluziaci ho sacali a zhodili dolu kopcom, mal doskriabany laket. plakal vecer doma, ze ten jeden je velmi velky a on mu stale robi zle ☹ najblbsie je, ze jeho mama je hrozne zlata a pozname sa dobre, ale jeho otec je totalny kreten a uplne to ma ten syn po nom ☹ ☹
Ona to ma teraz velmi tazke a nechcem ju este s tymto zatazovat. ale ak sa to nezmeni musim sa zastat svojho syna 🙂

janka1874
autor
18. sep 2009

Dobré ránko
ako tak čítam to je iná sranda v tých školách teraz fakt o nervy

csikike
18. sep 2009

kokso, ted to je normalna sikana...

tinyleaf
18. sep 2009

ahojte 🙂

janka, tak som si rano volala na UPSVR za co mi poslali taku velku sumu penazi a to je vraj ten prispevok na starostlivost o starsie dieta, ktory si spominala. Muz ked mi bol prvykrat pre tlaciva, tak mu tam vraj dali nieco povyplnovat, tak to bola asi ta ziadost, lebo ja osobne som nic nepodavala. Vyplatili mi to za dva mesiace. Odteraz budem dostavat pocas poberania materskeho z UPSVR uz len 21,25 eur na kazde dieta, cize 42,5 eur.

silvika
18. sep 2009

abbi a starsi syn nie je na tej skole?

abbi
18. sep 2009

Silvika, je ale on pri tom nebol. Presne tak to nazval aj Tobias, ten starsi.. mami to je sikana, kde to nahlasime 😀 ... no uvidime co z toho bude dalej.

abbi
18. sep 2009

neviem ci uz viete, ale Lenak ma krasneho synceka... viac na : dalsie tehotenstvo decembroviek 2007 😉

silvika
18. sep 2009

abbi ja som myslela ci si to ten starsi s nim nevybavi po chlapsky....a muz ako sa na to pozera tohto sa ja obavam, ze muz asi bude chciet hned riesit akukolvek nepravost zadne vzajomne bitky a podobne

silvika
18. sep 2009

lenke gratulujem

abbi
18. sep 2009

moj muz je teraz odcestovani na 2 tt takze nemoze nic riesit.
nechcem aby si to tobias vybavil po chlapsky, lebo zas on bude zly... uz sa take stalo 😒
ved bude rodicko a ja sa porozpravam s ucitelkou. Ona je skvela a velmi vustretova 😉 nevidim v tom problem. vsetko je o vztahu. ak mas dobry vztah s ucitelkou, ucitelkami na skole, tak sa to da riesit. ja nie som zaujata voci svojim detom, viem, ze aj oni porobia blbosti, takze ucitelky vedia, ze mi mozu povedat, ale ja to riesim. takze to iste budem ocakavat aj vtejto veci 😉

silvika
18. sep 2009

tak aspon ze tak ze to nie je stratene este aby aj ti druhi rodicia mali vsetkych pohromade. abbi no ty mas isto s kazdym dobre vztahy ty si od pohladu dobry clovek

simka9122008
18. sep 2009

Ahojte kočky,konečne mi ide od včera obeda net, idem vás dočítať

abetka
18. sep 2009

abbi/ dakujem a veru pojdem asi za ucitelkou.
Lenke, este raz gratulujem z celeho srdiecka a nech su zdravi a stastni 😵
U nas v meste je dnes jarmok, tak som slubila malej, ze ak nebude prsat , tak pojdeme, tak som zvedava ake bude pocasie, lebo nemam dnes auto , no a akosi s dvoma detmi 😅

simka9122008
18. sep 2009

Tak som vás dočítala, Lenke ešte raz gratulujem k narodeniu Tomáška, prajem veľa zdravíčka
Abetka, nenechaj to tak, čím skôr si to vydiskutuj s učiteľkou

bocmanka
18. sep 2009

😀 😀 no v martine máme oddnes kolotoče, jarmok..abetka, hádam dáme dáky ten burčiačik..
ja som si včera konečne pokúpila aj čosi na seba, čisté zúfalstvo v mojej skrini bolo, všetko dáke oblečenie ako sto rokov za opicami...suma sumárom, dvojo riflí a trojo tričiek či tuník či čo to je...
tak sa tešííím...

silvika
18. sep 2009

ja mam tiez vsetko vlastne pred porodne neviem ci to uz tiez aspiruje za opicami len mna nebavi ani nakupovanie

bocmanka
18. sep 2009

🙂 silvi ani mňa to nebaví, ale bývam v centre, takže som prakticky s malou von denne a v meste, teda okrem krúžkov a tréningov, to zväčša nahodím šporotvý look..
ale ked vidím maminy šik oblečené aj s 1 či dvomi deťmi tak nechápem ako to robia..
keby sa to dalo pre mňa objednať cez net, tak neváham, ale som total nekonfekčný tip
ty si ťukneš do pc, postavička ako lusk a si zaodetá a ja musím pracne hľadať a skúšať a z toho mám nervy, aby
to bolo pekné
aby som v tom ako tak vyzerala
aby to zase nestálo majland..
a zatiaľ sa mi osvedčili značkové outlety, ktorých máme v mt ako húb po daždi....teda v poslednej dobe, asi to dobre vynáša...
asi sa uživia v dnešnej dobe len chľasty
žrádla
lekárne
a outlety....lebo jesť, piť a obliecť sa musíme..
a možno ešte pohrebné ústavy
..alebo aj 😀 psychiatrické kliniky občas

silvika
18. sep 2009

boc nam to tu tak vycerpavajuco zhrnula, ze sme asi aj rec stratili 😀

telinka
18. sep 2009

🙂 tak boc bude oslnovat v novych handrickach 🙂

silvi...ani mna to nebaviiiii , ale zas keby som mala velkost ako ty....ktovie , mozno by ma to aj chytilo 😅

teda drzime palce , aby sa to u alzbetky v skole vyriesilo ...je to hrozne...ale deti vedia byt zle...je to o tom aky obraz maju doma...zrejme sa tak isto povysenecky spravju aj rodicia toho dievcata 😖

silvika
18. sep 2009

inac nas mlady pan dnes tiez chrnel do pol deviatej skoro ani na telku sa nebudil, a dnes este nespal a myslim, ze spat bude asi az vecer

abbi
18. sep 2009

ani ja nie som extra nakupovaci typ ;) ale kebyze mam 1000 eur len na saty a obchod plnych akcii tak urcite by som si vedela vybrat 😉 😉 😀

zuzkazv
18. sep 2009

ahojte žienky. môžem sa pridať k vašej skupinke, môj krásny synček sa narodil 23 dec. 2007 takže nádherný predvianočný darček 🙂 . Ak by mi vedela niektorá poradiť čo s čiernymi zúbkami veľmi by som sa tešila. Umývame mu ich už od 7 mesiaca ale raz bral antibiotiká a od vtedy sa toho nemôžeme zbaviť.

telinka
18. sep 2009

zuzkazva myslis ze sa toho da zbavit???ja co som videla deti s ciernymi zubkami tak sa toho nezbavili ale im neviem ako to nazvat"odhnili?" proste postupne zmizli, ale trvale mali potom pekne....

janka1874
autor
18. sep 2009

zuzkazv vitaj
tak v tom ti neporadím skús zájsť k zubárke s malým a ona ti možno bude vedieť poradiť

dnes je vonku celkom pekne aspoň ako pohľad z okna ale ináč dosť fúka no my máme papučovku kôli soplíkom a ani ja sa dnes necítim na 100% fit a zrovna dnes bude drahý asi dlhšie v robote no poteší ale snáď to nejako zvládneme kedže sme choré tak opäť spíme 2x tak sa to celkom dá