Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
25. sep 2009

No tak som si aj ja prečítala, celý príbeh tej maminky, strašné čím museli prejsť, nechcela by som to zažiť, obdivujem maminy čo tým prešli a ako s tým zvládajú žiť, som neskutočne vďačná za moje krásne zdravé deti

abetka
25. sep 2009

Boze dakujem ti za vsetko. 🙂

zuzkazv
25. sep 2009

ahojte baby tak aj ja som si prečítala ten príbeh ☹ asi som to nemala robiť lebo teraz mi je strašne smutno kôli jeho rodičom. Som strašne vďačná že môj malý je zravý.

aadula
25. sep 2009

ahojte, tiež som si prečítala ten príbeh 😢 , obdivujem všetky mamičky, ktoré sú takéto statočné 🙂

aadula
25. sep 2009

neviete mi poradiť .. ak malý berie sirupček na železo...môže brať popri tom aj probiotiká? som sa zabudla doktorky opýtať

u nás sa nejak točí choroba...najskôr mm, potom Samko, ja..a teraz Paťka a mm zas hovorí, že ho hrdlo bolí..asi máme v byte vírus... 😝

Samkovi sa v jasličkách páči, normálne bez plaču chodíme tento týždeň, veľmi ho chvália sestričky, že je zlatý..pekne papká, spinká, dokonca tam pekne ide so sestričkou za ruku na prechádzku čo sa doma nemôže stať..nám uteká hore dole...asi vidí ostatné detičky tak opakuje po nich 😅

abetka
25. sep 2009

aadula, dnes som na teba myslela, ze ako sa mate.To mi je luto, ze vas takto lapla choroba, ale snad to bude lepsie.
Nas Tomino, stale placka, ked ideme a aj ked pre neho pridem, ale vraj je velmi dobre a ked sa zavru dvere, tak vraj prestane plakkat, ale ked ho beru cvicit, tak place a ukazuje na dvere , ktorymi chodime domov 😝
Snad si zvykne

zrzulka
25. sep 2009

Ajulik praveze ona vobec neplakala.Ja mam pocit ze ona ma znizeny prah bolesti ci co. Ale ona takmer nikdy neplace. obcas ked spadne ale to skor preto ze sa vylaka a nie preto ze ju to boli. No ale mam dost z tej rany. Ona to ma az do masa zarezane. Tak som jej to oviazala obvazom. A sa cudujem ze si to nestahuje. no dopadli sme dnes obe co??? A to sme mali oslavovat vyrocie🙂))))) Miska pripravila originalne prekvapko pre ocka🙂))))
Ale boli sme na susi party tak tam sme akoze oslavili aj s kamosmi a Michaela dostala svoju prvu pusu od kamosa. 2 rocneho🙂))) Bola v 7 nebi🙂)))

A boli sme na jednom stretku, najprv to vyzeralo ako keby sme boli u psychiatra. Stolicky v kruhu, hladanie sameho seba ale nakoniec to bolo celkom zaujimave a to najdolezitejsie preco to sem pisem je to ze Michaela bola prvy krat sama bez nas. Vobec nas nepotrebovala. Takze zrejme by celkom dobre znasala aj skolku. Niekedy mam pocit ze ci nas vobec k zivotu potrebuje. Ona ide s kazdym kto ju nejakym sposobom zaujme🙂)))

zrzulka
25. sep 2009

Aduli moze aj probiotika. my sme tiez takto fungovali ked mala brala Maltofer. Vlastne my berieme probiotika od narodenia a musim zaklopat chora nebyva. A to s nou behame stale niekam. My sme malokedy len tak doma.

bocmanka
25. sep 2009

😵 😵 môj mm dnes kúpil preventan chlapcom akurát idem kuk, že načo to je...
🙂 ja mám doma dvoch maródikov, s akútnou nádchou...manželík a marko..tak hádam to prejde..

bocmanka
25. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

inak my máme nové 3/4 rifle, veľkosť 80ka a romina ich má ako dlhé..xixixix, aj telinke som to dnes hovorila, že zase budeme čosi nosiť dva roky, kým na to dorastieme..

aadula
25. sep 2009

zrzulka ďakujem ..aspoň nemusím mať obavy 🙂 tiež máme ten sirup..ale pekne ho spapká

boc, zlatunkááááá 😵

bzuco
25. sep 2009

ahojte

no ja sem pár dní neprídem a tu sa rodí vo veľkom 😲 😵 😵 😵
lenke aj csiki srdečne blahoželám....a prajem veľa zdravíčka a mliečka 🙂

a aj mati blahoželám k výročiu sobáša - a tiež zrzulke

telinka
25. sep 2009

cafte superstare 🙂

no ta romina cela peta....v pohode zblajzne cely kopecek zmrzliny 😀 😀 😀

taake smutne temy tu rozoberate ☹ ja si precitam azi budem mat naladu na plac , lebo to len tak so "suchyma ocama" taketo u mna nejde 😔

ajul a co ta torta s lebkou????aj prekrizene hnaty si tam dala???? 😅

lucia79
25. sep 2009

u nás je jarmok, tak sme boli kuknúť, samozrejme sme neobišli kolotoče, malý do toho vhupol a je z neho kolotočár, čo rozhodne nemá po mne, mne je zle len čo sa na to pozerám... vrešťal tam, hádzal sa tam o zem, keď práve na nejakom nesedel, dokonca sa tam s jedným chlapčekom pobili, keď sedeli spolu v autíčku a ten chlapček sa len chcel dotknúť volantu, až to musel riešiť ujo kolotočár, malého vyhrešil, tak sme odchádzali s plačom.... 😀

ajula25
25. sep 2009

ahojte
No zrzul tak to sme teda dopadli veru ja a Miška. Mňa to ešte teraz bolí a keby som nebola "veľká" tak revem 😀

Teli nie hnáty som tam nedala 😀 ale lebka už je.... 😝

ajula25
25. sep 2009

http://1.bp.blogspot.com/_KpT3CH1YAPw/Sr0lB0pKu...

ak by ste niekto chceli videť môj výtvor.

telinka
25. sep 2009

noooooooo super morbidna torta 😀 😀 😀

ajula25
25. sep 2009

teli ak by na mne bolo má tam pat a mat. ale tak on si želal lebku, jeho narodky to sú... 😅

telinka
25. sep 2009

no sak to mi je jasne ze to neni tvoj vlastny navrh 😅

ajula25
25. sep 2009

moja mama keď toto uvidí, tak padne z nôh. Ona nemôže z tých lebiek. To on má lebku všade. Opasok s lebkami, tričká s lebkami, topky s lebkami.....moja mama vraví že to nemám kupovať. No ale tak však aj veľkí nosia lebky na tričkách...čo už.

telinka
25. sep 2009

no stara mama je stara a uz temu nerozumííííííííííííííííííííííí 😉

ajula25
25. sep 2009

myslíš? možno je to tak. no v každom prípade Marek sa jej pochváli aj keby som chcela zatlkať 😝

ajula25
25. sep 2009

idem do spania. Krásne sníčky vám prajem. Dobrú noc! 🙂

luculka
25. sep 2009

cafte,,tok som nakukla,,,

csiki gratulujemeeeeee k malej princeznej,,,, 😵 😵 😵

simka9122008
26. sep 2009

Ahojte kočky, určite všetky spíte, no ja mám brutálne krče v nohách, ani neviem z čoho, tak buntoším, pomooooooooooooooooc ja ceeeeeeeeem spaaaaaaaaaaaať 😠 😝

simka9122008
26. sep 2009

Dobré ránko, tak som tu, no táto noc bola strašná a ráno ešte horšie, spala som minimum a potom ráno nie a nie vstať, tak sa už nalievam kávou, nech sa preberiem 😝

anina1
26. sep 2009

dobré ráno 🙂
abbi to bo hrozný príbeh ☹
ajul a zrzulka mali pekné výročie pozerám z torty bude babka asi kukať 😀
luci maťko takto vyvádzal na kolotočoch?
a boc, ja kupujem už 98 gate, ale pekné fotky s tou zmrzlinou sa mi páčia 😉
ja som bola včera na rodičku v ba, tie zápchy to je sila 😝

anina1
26. sep 2009

simka a ty si mala z čoho kŕče v nohách?

simka9122008
26. sep 2009

Ani neviem, no bolo to strašné, normálne som musela zobrať Ibalgin, aby som mohla ako tak zaspať

bzuco
26. sep 2009

ajulka...marek je už veľký, tam sa lebka dá pochopiť....ale čo také lebky na veciach pre maličké deti - to mi príde morbídne - ale hrozne 🙄