Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
26. máj 2009

🙂 točí sa mi točí....

janka1874
autor
27. máj 2009

Ahojte
no dnes máme za sebou úžasné ráno robia nám strechu a kedže my sme úplne hore tak si to viete predstaviť no ale trošku by im nezaškodilo uvažovať neviem síce kedy začínajú oni pracovať ale začať vŕtať o 5.50 je podľa mňa trošku sila nie? všetkých nás pobudili no des
a včera sme mali super program na okne lepší ako ordinácia naháňali tu totiž policajti nejakého chalana ktorý im zjavne dosť dlho utekal na aute a potom tu na križovatke nabúral tak začal utekať no viete si to predstaviť ale aj som sa dobre rozčúlila nakoniec sa vzdal a držali o 4 a piaty do neho kopal no tak som sa nasrala no nech urobil čo urobil ale toto je vrchol do kelu

idem si Vás dočítať lebo včera tu úradoval drahý tak som sa sem nedostala

bzuco
27. máj 2009

dobré ránko

adulka...malý nezbehol za kačkami, ony chodia na breh 😀

bzuco
27. máj 2009

janka...taký budíček ti nezávidím 😖
a k tým policajtom...no si myslia, že im nikto nič nemôže, tak ta správajú ako magori....aj minule dávali v správach, niekede v USA to bolo, natočili ich z vrtulníka, tiež chytali nejakého chalana čo im utekal ale potom vošiel do slepej uličky a nemal kam ujsť, tak si ľahol na zem s rukami za hlavou - vzdal sa a oni ked k nemu dobehli, prvé čo urobili, kopli ho do brucha a do hlavy...ja toto nechápem, ked sa sám vzdal, prečo takto zasahujú

bzuco
27. máj 2009

no a ten policajt, čo sa na ňom vyvŕšil dostal jasne výpoved.. aj tu sa to deje, ale málokedy sú dôkazy v podobe videa a teda im nik nič nedokáže

janka1874
autor
27. máj 2009

no bzuco presne tak to bolo aj tu jeden čo bežal za ním zreval stoj lebo strelím tak ten utekajúci zastal zdvyhol ruky nad hlavu ten k nemu dobehol a prvé čo urobil kopačka do brucho a potom dobehli ďalší 4 no a ako ináč aj oni si predsa chceli kopnúť a to už som mala chuť na nich zrevať z okna že čo to robia veď sa vzdal ja som tototiž celé videla lebo ako klasika najprv sme počuli majáky a ako som počula pišťať brzdy a náraz tak som vybehla na okno pôvodne som si myslela že niekto nedal prednosť sanitke tade nám totiž často chodia lebo neďaleko od nás majú stanovisko takže vždy vyrážajú s majákmi odtiaľ takže som bola ako jeden z prvých pozorovateľov na okne (potom sme si z drahým už robili srandu že je celý blok na okne 😀 )

csikike
27. máj 2009

ahojte, tak opat hlasim neciknutu noc, sa vytesujem 😵 a rano pekne do serblika, som zvedava kolko mu to vydrzi 😀
teraz tu lezi na nasej posteli v jednej ruke drzi flasu s mliekom pri ustacha v druhej krabicu od nutrilonu, on zboznuje toho macka, tak ho vlaci vsade 😀
a ti policjati su fakt hnus, dufam, ze to niekto z vasho bloku natacala posle do telky nech sa im to len tak lahko neprepecie

janka1874
autor
27. máj 2009

no vtej rýchlosti csikike to asi nikoho nenapadlo ale ja som sa už tak nasrala že som chcela na nich zrevať z okna ak by sa teda ešte niekto rozhodol kopnúť si bolo tu totiž 6 policajných áut tekže polišov do zblbnutia a mňa by teda určite počuli skeby som na nich zrevala len neviem či by to malo aj nejaký zmysel ale asi by som sa už neovládla

bzuco
27. máj 2009

csiki ahoj
no ako ti v dobrom závidím...ten môj čuro je ráno taký mokrý, až na pyžamko mu to skoro vždy pretečie, plienka totálne napitá, už nemá kde sať

janka1874
autor
27. máj 2009

mne teraz prišla Sendy ukázať že sa pokakala no ako ináč do plienky len stále to ukáže až keď je po všetkom

bocmanka
27. máj 2009

😀 u nás pršííííííííííííííííííííííííííí
a policajti...no comment,nechápem 😲 😲 😲

janka1874
autor
27. máj 2009

boc tak podtena kávičku u nás ešte ako tak pokukuje slniečko 😀

csikike
27. máj 2009

aj u nas je pekne, takze napakujem drobca a vybehneme trocha von...

janka1874
autor
27. máj 2009

bože ľudkovia ja sa už druhý týždeň cítim ako keby sme žili niekde na stavenisku moje nervy najprv kopú pred blokom teraz tá strecha pomoooooc pukne mi hlava kôli tomu
boc radšej na kávičku choď niekam inam lebo u nás schytáš ešte nejakú migrénu s toho hluku

csikike
27. máj 2009

jani, u nas zatepluju a taky buchot robia, ako keby burali... a zasadne zanu vrtat ked maly zaspi 😅

janka1874
autor
27. máj 2009

mi hovor ja sa normálne čudujem že malá dokáže spať len som zvedavá ako dlho v tomto rachote

csikike
27. máj 2009

jani, to mas super, ze ti este spi, tomik inac tiez nereagoval ked rano buchali jemu rovno pri hlave, on si spokojne spinkal...

aadula
27. máj 2009

ahojte, u nás bola v noci búrka, pršalo tu a ochladilo sa, tak sme spali nadránom ako mackovia, aj Paťke som len potichu urobila desiatu a zaliezla späť do postele 😀 a sme spali s malým do 8.30 😝 .. tak pri Samkovi je to divné.., ale iste to bolo zo včerajšieho rozhádzaného dňa

csiki, tomik je mooc šikovný, toto moje ani za svet nebude cikať do nočníka, on si pekne počká kým mu na toho červíčka navlečiem plienku 😀 😝

jani mi to pripadá fakt ako z amerického filmu..ale bohužiaľ je to fakt, že aj u nás sa také deje 😠

abbi
27. máj 2009

ahojte zienky 🙂)) ako sa mate? u nas posledny tyzden spime opat 2x ... len sa cudujem a uz uplne zaspavame sami. dam ho do postielky, dam cajicek.. sem tam sa ozvem ale sam zaspinka. sa tesim velmi. 😵 😵

aadula
27. máj 2009

abbi ešte ste u maminy? a len vy dvaja? mne Samko zaspí sám len cez deň, večer musím byť pri Ňom

abbi
27. máj 2009

Policajtov mi nespominajte. susedka 30 rocna je policajtka a furt tu ku nej chodia pocas pracovnej doby a popijaju 2 hodinky kavicku a ze uz idu, lebo bude koncit sichta 😒 potom mi tu davaju blbe navrhy...ale uz som ich razne odbila, ze je ja mam v dome tolko chlapov, ze viac sa ich sem nezmesti 😀 😀

abbi
27. máj 2009

aadul nie.. bola som iba 2 dni a jednu noc.. povinnosti doma volali.. 😉 😉 ale uz u mna doma najlespie. hoci tam bolo tiez super. Natanko si na nich tak zvykol, ze s nimi zaspaval, isiel sam von.. sam sa za nimi pytal. a mojho tatina veelmi lubi.. ale aj babinu 😉 😉

bocmanka
27. máj 2009

🙂 abbi ahoj, ja idem dať variť a ozvem sa...
dnes guličky z mletého mäska v paradajkovej omáčke...

alinka76
27. máj 2009

ahoj abbi, dávno si tu nebola. už vieš ako to s vami vyzerá so stretkom?

ja som bola v meste a malý mi zase zaspal v aute, som zvedavá, ako dlho chce potiahnuť.

bocmanka
27. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
sa vytešujem..stavila sa tu ráno kamoška, že kúpila romy včera vo zvolene v nejakom detskom sekáčiku tento pogumovaný pršipláštik, ešte je aj podšitý guličkovanou bavlnkou, tak super, ako stvorené sa dnešný deň
moje stredné dieťa išlo so škôlkou na výletík na kone, no chúďatá, som ich videla z balkóna v pršiplášťoch, si to asi moc neužijú, škodaaaaaaaaaaaaa 😖 sme tam chceli s romy ísť, je to pri takom kaštieli, tu v mt, kde sú aj detské preliezačky...

alinka76
27. máj 2009

čau, u vás už prší? tu ešte nie. moje dieťa sa dnes tešilo že idú s p. učiteľkou na zmrzku, asi nič z toho ☹

janka1874
autor
27. máj 2009

joooj žienky zabudla som sa Vám pochváliť obávala som sa ako to bude aj u nás so stretkom lebo nejako financie nevychádzajú a včera mi suseda doniesla vyúčtovanie a vodu a kúrenie a máme preplatok 229eur som normálne 3 krát na to kukala že faaaaakst preplatok a nie my musíme platiť v to som ani nedúfala takže teraz už len v nádeji dúfam, že porada bude skôr ako stretko nech mi to aj vyplatia jupíííííííííí
alena stretko by sme asi išli tak či tak lebo drahý mi to sľúbil ako náhradu za dovolenku a podobne kedže tohto roku sa nám moc finančne nedarí

alinka76
27. máj 2009

jani, super, tešíme sa. ale nahlásení ste boli, nie?

janka1874
autor
27. máj 2009

boc to je supeeeeeeer krásny pršiplásť
fakt to aj také niečo by asi trebalo deťom už pozháňať úplne mi to vypadlo

ali áno boli sme len som do poslednej chvíle nevedela ako to finančne zvládneme ale aj tak by sme nejako naškrabali a išli to si predsa nenechám újsť

juj mimochodom nepozeral niekto z vás včera drišľakoviny? tancovali tam salsu tý čo chodievam aj náš učiteľ Migel zabudla som to pripomenúť

janka1874
autor
27. máj 2009

no pri tom ako to funguje u nás v bráne tak skoro asi porada nebude ale nevadí aspoň aj tak máme isté že tie peňiažky dostaneme či už skôr alebo neskôr to je jedno 😀 😀 😀 😀 😀 júúúj ja sa tomu tak teším že si to ani neviete predstaviť aj keď obávam sa už ďalších vyúčtovaní (teda aby ste chápali bývame tu prvý rok takže tieto platby ešte nemáme celkom pod konrolou či sme to dobre navrhli na začiatku)