Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
9. okt 2009

boc aj my tu v ke máme také všelijaké počasie asi máme dnes papučovú kultúru len čo budeme do večera robiť 😒 😉

centik
9. okt 2009

co u vak ako? lebo u nas naozaj fuka 😀
my sme boli cez obed von, mala teraz codi s kocikom a babikou, velka mamina je z nej 😀

telinka
9. okt 2009

u nas nefuka , ale je tiez kosa 😝
centi si viem zivo predstavit 😵 ja som dnes konecne usila peti zavinovacku pre babiku , lebo furt mi vytahovala utierky a do tych som jej ju musela balit 😅 taaaaaka je stastnaaa 😵 😵 😵 isla von s anuskou a babiku v perinke si samozrejme zobrala so sebou 😀

simka9122008
9. okt 2009

Jaj kočky ako vám závidím že sa vaše slečny hrajú s bábikami, moja sa s nimi hraje minimum, skôr autá, kreslenie a motorkovať po byte ako triskáč
Ináč tá moja kamoška išla pod nôž až o 16.30, už to má za sebou, a zatiaľ čo viem že má dve kočky, nič bližšie neviem

martinaj
9. okt 2009

my zachvilu odchadzame k svokre 🙄
samoska, ze aj babika ide s nami 😀

martinaj
9. okt 2009

simi a v ktorom bola tyzdni? 😕

simka9122008
9. okt 2009

Ona mala termín po vianociach

martinaj
9. okt 2009

fu, tak to dako skoro ☹ drzime pelce, nech su vsetky zdrave 😉

martinaj
9. okt 2009

palce 😀

simka9122008
9. okt 2009

no dúfam že budú vporiadku

zuzkazv
9. okt 2009

ahojte dlhšie som tu nebola tak musím vás dočítať lebo ste veľa popísali. my sme sa už konečne rozrozprávali 🙂 🙂 🙂 takže sa vytešujem lebo už sa dá s malým ako s veľkým dohodnúť 🙂 . zatiaľ je to len pár slov zhruba 30 ale na komunikáciu to už bohate stačí

simka9122008
9. okt 2009

Kočky, mi už o 2 mesiace máme 2 roky, bože ako to letíííííííííííííííí

abetka
9. okt 2009

no, tak tu fakt fuka, bola som MM pomahat na stavbe a kedze je to stale len na zaciatku, stale mam pocit, ze sa to vlecie, ale to je asi aj tym, ze to robime vsetko sami 😒 . Tak som si makla furikovanim, zasyypavanim a uz idem chystat jedlo na zajtra, ale zohrievam si cajik, tak sa nam teplucky tesim 😵

bocmanka
9. okt 2009

🙂 aj my už o 2 mesiace máme dva roky, neskutočnéééééééé..tento tretí rok som si aj s chlapcami užívala teda dokonale, už rozprávali, odvrávali, predvádzali sa...no priniesli a stále prinášajú jedno obrovské svetielko do nášho domova
bez detí by som si to už ani nevedela predstaviť....
aj keď chvíľa bez nich by mi občas bodla... 🙂
ja stále vyzerám otrasne, ksicht, nadváha,...začína ma chytať depka ako rok pred nástupom do práce
a tiež musím dodať, že cítim, že musím niečo zmeniť...

janka1874
autor
9. okt 2009

boc tento rok fakt nejako moc rýchlo ubehol my s drahým stále hovoríme o tom ako rýchlo toto druhé tehotenstvo zbehlo že to asi ani nebolo 9 mesiacov neskutočne to letí a hľa z našich detí už budú 2 ročné ratolesti neskutočné

bocmanka
9. okt 2009

🙂 jani ani si sa nenazdala a budete štyria...
mne keby niekto pred ôsmimi rokmi povedal, že budem mať tri deti, tak sa smejem nahlas...
kedysi som nezvládala jedno dieťa a bola som neskutočne fuurt unavenááááá
a teraz v pohode aj nakúpim s tromi deťmi a nestratím ich pritom... 😀 😀 😀

telinka
9. okt 2009

boc 😵 😵 😵

janka1874
autor
9. okt 2009

no boc mi hovor o tom niečo mne tvrdili že deti mať nebudem a hľa už budú dve neuveriteľné a veru dali sme si na pozadie tú fotku kde sme s našim krsniatkom a Sendy a každý deň si hovoríme takto budeme o chvíľu bože to bude sranda 🙂 🙂 🙂 ale už sa veľmi tešíme
no čo sa organizovania týka tak neviem neviem ako to budem zvládať s dvomi deťmi zatiaľ si to moja fantázia nevie dať dokopy ale aj to nejako zvládneme vlastne všetko sa dá nejako zvldánuť keď sa chce a my sme na to zatiaľ dvaja čo chceme a samozreme neskutočne nám teraz v posledných týždňoch pomáhajú moji rodičia lebo ja už s tým bruškom mám fakt dosť

ajula25
9. okt 2009

ahojte
no tak vidím, že preberáte časové obdobia. Veru letííííí to neuveriteľne. Zdá sa mi to až neuveriteľné, že Marek má už 7 rokov a Luky takmer 2 roky. že Lukáš kričí pomooooooooooc pri hraní a Marek mi rozpráva vtipy. No skrátka je to super, páči sa mi môj život....som hrdá na svoje krásne deti! 🙂

anina1
9. okt 2009

ahojte, my sme sa vrátili z tancovačky pred jarmočnej, malá sa vytancovala, zlatá bola 😵
a simka, ona sa síce zahrá aj s bábikami ale na motorke lieta ako šíp už a sníva o vození na kamióne, motorke autobuse a tak podobne ako chalan...

abetka
10. okt 2009

dobre ranko a hlavne uprsane, co sa mi vobec nepaci ☹

simka9122008
10. okt 2009

V Ke hlásim bez dažďa, no pod mrakom, a ja idem variť, no a popritom niečo popratať

abetka
10. okt 2009

a tie obdobia nasich deti. Pre mna to bolo neuveritelne, ze moje dieta bude chodit do skoly a ja pojdem na rodicovske 😝 . Strasne rychlo to ide a clovek , teda ja robim jednu chybu, ze pri dalsich starostiach si ani neuvedomujem ako rychlo mi tie deticky rastu. Niekedy mi je luto za bruskom, tehotenstvom a tym vonavym uzlickom v perinke 😢 .Ale dolezite je, ze su zdrave a robia zatial radost 😉 😵

abetka
10. okt 2009

kde ste??
Je mi bez vas smutno 😔

simka9122008
10. okt 2009

Ja som tuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

abetka
10. okt 2009

simi, ja kukam super star a som nevidela ako sfukli tu cesku

bocmanka
10. okt 2009

🙂 aj ja som tu, ale neuveriteľne som unavená..helfol by mi nejaký víkend len pre mňa...saunička, masáže, bazén, konečne by mi niekto urobil nehty po akých túžim, upravil vlasy, pretapetoval ksicht a spravil by zo mňa heidy klum...xixixi
snívajteeeeeeeeeee

anina1
10. okt 2009

ahojte 🙂
u nás leje a leje a nezakúria kruci 😒
ja som si zarobila cesto na lekvárové buchty, tak za chvíľu sa pôjdem baviť, už pekne kysne 😉
heidy tak keď ti príde niekto, tak ho pošli aj ku mne potom 😀

bocmanka
10. okt 2009

🙂 anina pošlem....
tak moje deti práve dogniavili taký sedliacky obed, že granatiersky pochod s červenou cviklou, romina ju jedla lyžičkou ako frajerka a vôbec sa nezababrala, asi som ju dobre na kočky nakrájala keď som ju zavárala..
tak heidy klum nezavára a nevarí určite.....
anina daj recept na buchty, idem aj ja s touto mojou posádkou čosi podniknúť, nech sa nenudíme...

csikike
10. okt 2009

ahojte, tak my sme doobeda hladali gumaky, ale nikde nic... okrem lejaku
neviete ci niekde v NR maju? by sme tam vybehli este dnes, lebo tomika udrzat doma...to je des, furt by siel von
inac tie buchty by som si dala aj ja, mam sice od vcera zemiakovy privaok, ale bracho nas ukecal na thaisku, tak cakam kedy nam to donesu 😀