Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
14. okt 2009

ženy pelárky rýchlo potrebujem pomoc hera a palmarín je to isté? prosííííííím poradte

simka9122008
14. okt 2009

Jani ideš piecť?

janka1874
autor
14. okt 2009

no chceli sme urobiť burizonové guľky ale v recepte je že potrebujem smetol alebo palmarín a mám len heru

simka9122008
14. okt 2009

Fu, no v tom ti ja neporadím, nie som veľmi pekárka 😒

telinka
14. okt 2009

je to to iste jani..v podstate 😉

janka1874
autor
14. okt 2009

telinka ďakujeeeeem ja som z týchto vecí stále popletená že čo je na čo dobré 😀 😀 😀 😀 totiž pečieme len niečo okolo roka tak moc prax nemám a aj to sme piekli len na vianoce 😀 😀 😀

zucha
14. okt 2009

baby................rychlo zohnat par sliviek......http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18896

luculka
14. okt 2009

cafte,,,,,,teli este u vás nesnezi???

luculka
14. okt 2009

ja som robila vcera mnamky jablkový kolác 😝

telinka
14. okt 2009

nesneziiiiiiiiiiiiiiiii ani neprsiiiiiiiiiii enem fuciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😝 nebodaj v MA snezi??? 😕

martinaj
15. okt 2009

dobre rano 🙂
tak ja som sa dnes zobudila s plnym nosom a boli ma hrdlo strasne 😠

janka1874
autor
15. okt 2009

Dobré ránko
tak burizonové guľky sa moc nepodarili niekde sa musela stať chyba len nevieme kde vôbec sa nechceli zlepiť ale chuťovo to je dobré tak nevieme čo sa stalo no skúsili sme z toho urobiť taký ako chlebík tak som zvedavá ako to dopadne ale to budeme vedieť asi až v sobotu alebo si asi jeden necháme na ochutnávku (sú totiž 3ks)

martinaj skoré uzdravenie

ja som už vstala z bolesťou hlavy ide ma urvať a to si asi ani ľahnúť nebudem môcť so Sendy lebo nemáme navarený obed a o chvíľu sa ideme obliekať a musíme ísť kúpiť tortu

martinaj
15. okt 2009

fu jani do toho pocasia by ma asi nikto nedostal... ale ked musis, tak musis 😅

janka1874
autor
15. okt 2009

martinaj keby že som nešla autom tak kašlem na tortu 🙂 ale takto len prebehneme do auta a potom do budovy 🙂 to nejako zvládneme

martinaj
15. okt 2009

jaj tak to sa da 😀

simka9122008
15. okt 2009

Mňa už z toho počasie porazíííííííííííííííííí, ja chcem letoooooooooooooooo
No ináč aj mňa začalo škrabať v hrdle 😝

silvika
15. okt 2009

janka mne sa zda byt palmarin podobnejsi k maslu ako hera, hera je skorej taka ako tvrdsie veto alebo perla taka natierkovitejsia 😝

zrzulka
15. okt 2009

cafte🙂) Fuuuuuuuuuu to sa nam ozimilo. Chodite s krpcami von aj v tomto necase? my sme vcera boli lebo sme mali cvicko a potom som malej isla kupit ciapku a rukavice ale dnes sa mi vobec nechce ist. Ale zase byt doma cely den., no co ja viem? Aspon do detskeho kutika sa pojdeme asi vyblbnut...

Boc aj my mame len 19tku nozicku a tiez su jej niektore veci z minuleho roka tak akurat ale to mala vtedy este overaly tak som jej pokupila nove veci. Neviem ale v overali vyzera ako babetko🙂))
A zimne topky musime este kupit ale to jej kupim uz asi 21. Lebo ma take hrube pancuchy na to ponozky tak nech jej to je akurat...

silvika
15. okt 2009

zeny a do sanok alebo kocikov co davate len deku? ci mate nejake fusaky? ten nas je uz zlozeny sak by sa uz donho nezmestil

martinaj
15. okt 2009

no my uz kocik nepouzivame...... a v sankach, ked budeme pouzivat, asi max. deku 😎

silvika
15. okt 2009

jaaaj to nas sa veru rad vozi, anineviem ci vdaka kociku alebo to on takto chce

janka1874
autor
15. okt 2009

no silvika asi preto sa nám to nepodarilo nevadí na budúce budeme múdrejší

no a sánky neviem ešte ako budeme riešiť ale asi dám fusak a zapnem pokiaľ sa bude dať a ešte pre istotu aj deku uvidíme aká bude zima či vôbec v meste sánky použijeme 😀

a ako riešite odplienkovanie a nákupy lebo ak ideme vonku nemá problém ísť bez plienky a cikáme do trávy (síce náhradné oblečko mám stále ale ak ideme do obchodného centra tak tam trávu asi ťažko nájdem na veľký záchod ešte naučená nie je a ako náhle vie že má plienku tak ani neuvažuje aby sa pýtala no čo pohodlná slečna len neviem ako to budem riešiť čo ju mám nechať pocikať sa v obchode booože to by bol poriadny trapas

telinka
15. okt 2009

martina...hezkeee foto 🙂

tiez neviem ci peta bude chciet sediet v kociku , ale pre ten pripad mam teplucky zimny nanoznik a v sankach stary klasicky fusak 🙂

este musime poriesit oteplovacky s bundickou , ale asi objednam z quelle...tam maju take ze sa to da spolu zozipsovat a mas to aj aj ako overal....sice nieje velmi z coho vyberat , ale musim v prvom rade zohladnit praktickost kedze slecna sa nechce vedome vycikat do plienky 😒 budeme na snehu zadok vytrcat.....no co ju nezabije to ju posilni 😅 😅 😅

martinaj
15. okt 2009

dakujem 🙂

simka9122008
15. okt 2009

Martinaj krásna foto
No mi máme aj deku aj fusak na zimu + nánožník, teraz keď ideme niekde ďaleko, tak dávam deku a nánožník, no a v zime uvidíme

telinka
15. okt 2009

jani ja nepouzivam nic ine , len heru a robim aj burizonove gulky , nesmies tam mat vela burizonov a musis mat naolejovane ruky 😉

csikike
15. okt 2009

ahojte,
tak tomik na sanku bude mat deku a na kocik nic, teda ak bude moc zima, tak mu prehodim deku, ale inac sa nechystam davat nic, lebo sa tam nic ani nezmesti... ale predpokldam, ze vacsinu bude chciet behat po snehu, takze to zatial neriesim

silvika
15. okt 2009

martina a stale nemate meno pre maleho? ci este cakate ci sa nepodievcatkovie?

silvika
15. okt 2009

inac u nas snezoprsi, malemu zima nebolo len na rucicky ale poslusne si ich vopchal do vrecka a sedkal v kociku zato mame kym sa neprebehla s kocikom hore kopcom bolo nie moc tepluuusko ...

silvika
15. okt 2009

janka a kupila si si tu bundicku z quelle? my ju nosime z minuleho roku teraz je aaaakuratna 86/92