• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
ja si idem tiež dať, akurát že bez vychutnania, lebo moje dieťa dnes spalo až hodinu :rolling_eyes:
20. okt 2009 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
moja ešte nespala vôbec ani nechce ísť, ale v noci spala super :wink:
20. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak anina to je niečo. buď nespí v noci, ale schrúpne si aj cez deň alebo noc je super a deň odignoruje....

no tak som dala aj ja fotky zo včera na FB
20. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
simi moja :dizzy_face: :dizzy_face: verim, ze bude OK.
20. okt 2009 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte,,,,,tak to spanie a stávanie,,,fuuuha mate to pestre,,,my si teraz v poslednej dobe chrapkame do pol deviatej :grinning: :grinning:

no ale zase vecer zalomi az o desiatej,,,pol jedenástej,,,tak asi preto,,, :grinning:

ozaj teli tu bundu co som vydrazila,,,vcera prisla a malej je dobrá,,teda rukavy ma ohrnute,,,ale fajn,,,,ani nechce druhu ja ze ju bude mat na jaro,,,or buducu zimu,,,podla tých rozmerov,,,ale dá sa,,,, :dizzy_face: :dizzy_face:
20. okt 2009 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ozaj si ma inspirovala tou ciapkou pre Rominku,,,som mala jednu rozrobenu hnedu len uz som nemala bavlnku,,,tak lezala nedorobená,,,tak som tam vcera pridala fialkovu,,,a háckovala som do jednej v noci,,,som ju chcela dokoncit,,,, :sweat_smile: ,,,,nestihla som,,, :grinning:
20. okt 2009 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak u nás sa v poslednej dobe vstáva ráno dosť skoro o 6.30 a niekedy už o 6.00 ale večer ide spať o 20.00
no a spanie cez deň to je u nás večná dilema že ako to má robiť lebo chodíme spať pomerne skoro okolo 10.45 je s vpotieľke a zaspí do tej 11-tej vždy a vstáva okolo 13.00-13.30 len potom je to fuška vydržať do večera lebo okolo 17.00-18.00 na ňu príde dosť únava len o takom čase ju dať spať je už blbé
20. okt 2009 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
super lucul , len nezahalaj :slight_smile:

ja som vcera dorobila petke salik s ciapkou , ked pojde von nahodim...z takej zinylkovej priadze , je to nadherne makucke , prijemne , ale ciapku som podsila upletom , lebo je to acryl...straaasne sa mi to paci :dizzy_face:
idem objednavat priadze , tak ked to uvidite kocky a mali by ste zaujem napiste , budem robit aj na predaj , lebo som si kupila mlyncek na pletenie , tak aby som nan zarobila :sweat_smile:

abbi....ty napis aku ma natko zimnu bundu...budem robit aj chalanskeeee :wink: idem pohladat tu chlapcensku , ci sa ti bude pacit
20. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1946
abbi taketo by natkovi pristalo , nie??? :wink:
20. okt 2009 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
telinka ja sa hláááááásim čo k tomu potrebuješ?
mne sa tvoje čiapky čo som doteraz videla na Peťke a Romine videla sa mi veeeeeeľmi páčia
20. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ajula super fotky večer poposielame caz skype
20. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nic len farbu a obvod hlavy , ale pockaj az vyfotim , lebo ta potvora si nechce ciapku nasadit len tak vnutri , tak az pojde von :grinning:
20. okt 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teli aj ja sa hlásim do rady :grinning:
20. okt 2009 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
o.k. telinka potom mi určite daj vedieť bude pekný vianočný darček jupííííííí sa tešííííííím
20. okt 2009 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=608197

takto to vyzera....v pripade potreby a tie snurky daju pod bradou zviazat ked je velka zima :wink: ostatne info cez IP
20. okt 2009 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teli nááááááááádhera,,,,,, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ked robis takuto aj na uska tak urobis klasika normálnu a potom nadháckujes?? alebo zadok robis dlhsi????
20. okt 2009 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj aj kráááásnu bundicku,,,,chlpatuuuu mate :sunglasses:
20. okt 2009 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teli laska moja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ANO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nadhera, vazne mi urobis. velmi chcem... co ti mam k tomu dat?
20. okt 2009 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Telinká nádherná čiapočka
20. okt 2009 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teli no stíhas to vsetko,,,,, :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teli, to je nadherna ciapka. Ja pre Tomiho mam, ale pre Alzbetku sa hlasim do poradovnika :dizzy_face:
20. okt 2009 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, čítala som len posledné príspevky

telinka aj ja si prosííííím pre Samka :dizzy_face: , tiež poskytnem čo treba a potom samozrejme zaplatím za prácu :slight_smile:
20. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teli normalne rozmyslam aj pre maleho, ale ten ich ma dost, tak nejdem pokusat, ale Alzbetka plati :dizzy_face:
20. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ahojte
Teli ty si môžeš živnosť založiť. Ja sa tiež hlásim pre oboch chalanov. :wink: Krásne čapice robíš....úžasné.
20. okt 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja sa prihlásim...teda sa hlásim teli :slight_smile:
to vieš, u nás čiapok a topánok nie je nikdy dosť
20. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak žienky asi sa lúčim na dnes nejako sa mi tu nechce sedieť a zajtra máme ten pohreb tak sa neobávajte keď sa tu neobjavím
20. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani ides na pohreb???
20. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no zalozim si zimnu zivnost , lebo cez leto ma to nebavi :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, my sme mali opat rusnu noc, mala si o 3tej zmyslela, ze jej sa uz nechce spat, tak bola do 5tej hore, ma islo rozdrapit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a dnes ma opat cakaju papierovacky, ale tie aspon budu mat zmysel, idem vybavovat prispevok pri narodeni :grinning:
teli, zaloz, krasne vecicky robis, tak by sa ti mohlo darit :wink:
21. okt 2009 o 08:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
csiki no to stále "poteší"....
my sme mali super ráno. Kým ja som Mareka chystalal do školy, Lukáš mi rozbil tieňovú lampu. No som z toho na vetvy. Keby to nebolo moje decko, rozdrapím ho. :unamused:
21. okt 2009 o 08:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok