Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
22. okt 2009

joooj ajula tak skoré uzdravenie

mohli by sme lebo kedy sa ja dostanem potom k PC vôbec netuším

ajula25
22. okt 2009

no jasné. pošlem určite. Možno zajtra a ak nie tak cez víkend...😉

glorita
22. okt 2009

http://detskahracka.sk/-p-1310.html tu by malo byt to spominane dvd a celko fajn cena,ja ho mam z knihkupectva o 3 eura drahsie 😝

anina1
22. okt 2009

dobrý veČer 😉
moje dieťa konkuruje Bibi, zaspala pred 20 minútami, len nevstáva na obed ale okolo 7 😝
jani tak už to budeš mať za sebou 😵
ajul, skoré uzdravenie Marekovi 🙂

centik
22. okt 2009

Anina ber to z pozitivnej stranky, ked k nam pridete mozete kludne ostat aj do 22 hod 😀

janka1874
autor
23. okt 2009

ahojte
glor super nápad pod stromček 🙂
anina a centik vy fakt môžete organozovať spoločné žúrky 😀 😀 😀 0

silvika
23. okt 2009

baby aj mna mozete brat do partie 😉 ja nasho presviedcam fakt uz dorazne ze je tma vela hodin a deticky uz spia n nejako sa potom "pozabudne" zostane v jednej polohe a aj ozaj zaspi.
glor a tie batovske sa ti nevydiera rychlo suchy zips? my mame tusim odvsadial teda take tie klasika topanocky ze reno, daichman, humanic, protetika, zara aj rak to ma tusim papucky. ja kupujem tak ze jeeej ake pekne vyskusame ked sa daju dobre obut kupujeme, naposledy sme kupili take snehulovske bledomodre neviem ci nie su dievcenske ale mne sa pacili on ich obul no co tam chyba..
ja sa zasa liecim, dostala som herpesin na preliecenie bo mam furt nejake herpesy odkedy som kojila. psa mam pseudogravidneho dneska by sme sa mohli dozvediet ci nema aj recidivu rakovinovu .... no nist moc ... ale tak ze maju sa aj horsie 😎

simka9122008
23. okt 2009

Ahojte, tak hlásim z Košíc upršaný piatok 😠 a ja sa tiež necítim trikrát super, zase na mňa niečo lezie tak som sa ráno nadopovala a poobede asi ľahnem spolu s malou, ináč herečka zaspala s veľkým revom o 22.30 😠 😠 😠
Ajula prajem skoré uzdravenie Marekovi

janka1874
autor
23. okt 2009

no simka super už aj vy žúrkujete 🙂

silvika
23. okt 2009

jani sak o tyzden asi aj ty pribudnes do partie 😉

simka9122008
23. okt 2009

No Jani mi hovor o tom som myslela že ju pretrhnem, slečna ožila a nedajbože spať 😠

janka1874
autor
23. okt 2009

no dík silvika ty mi fakt praješ 😀 😀 😀 😀 😀
moja Sendy od rána chodí v gumákoch lebo som jej ráno vravela že dnes budeme doma lebo prší a ani za svet ich nechce vyzuť chápete to dieťa?
ale teraz sa pekne hrá z bábikou už dosť dlho ja len kukám práve dopapala koláčik a pekne za sebou pozametala omrvinky teeeeda mám to ja pomocníčku

simka9122008
23. okt 2009

No vidíš Jani akú zlatú pomocníčku máš

silvika
23. okt 2009

sak doprajem, ci myslis, ze babetko bude spat v noci? ci mala ti spavala uz ako babenko ?

silvika
23. okt 2009

no moj by mi strcil gumaky do ruk a sikoval by ma von na dvor ne ze po dome behat, ale u nas vykuka slnko

simka9122008
23. okt 2009

Tak u nás slnko ani zďaleka nehrozí ☹

janka1874
autor
23. okt 2009

tak tu slno fakt nehrozí silvika
a malá mi od narodenia vstávala len raz v noci na mlieko a to okolo 2-hej a potom až o 5-tej a zakaždým ešte pekne zaspinkala tak na 3 hodinky takže sme vstávali kráľovsky 🙂 len teraz ma každý straší že nemôžem mať obe deti také dobré tak uvidíme 🙂

janka1874
autor
23. okt 2009

simka veru dnes je ako veľká slečna pekne sa tu motká a hrá sa sama normálne žasnem ale vyhovuje mi to lebo celý týždeň sme len išli a išli tak to tu podľa toho aj vyzerá tak ja som si stihla už dať do kopy kuchyňu a teraz skladám prádlo v izbe a ona sa hrá len tá tma mi ide na nervy mám pocit že je večer trošku slnka by neuškodilo 🙂

martinaj
23. okt 2009

ahojte, tak my sme boli dnes rano u zubara 🙂 mne ale nic nerobil, bude mi az buduci tyzden 😅 🙄

simka9122008
23. okt 2009

Jani no to verím aj ja som ako mechom udretá, idem niečo malej narýchlo uvariť, no taaaaaaaaaaaak sa mi dnes nič nechce 😝

silvika
23. okt 2009

a co dobre ta caka marti?

martinaj
23. okt 2009

silvi mam 2 kazy 😀 a panicky strach zo zubara 😀

janka1874
autor
23. okt 2009

no v Ke je už aj hmla fuj toto počasie
už som spratala aj chodbu už ostala len obývačka ale to až keď pôjde Sendy spať ináč je to zbytočná robota 🙂 a nakoniec len pozametať a umyť podlahu výhoda malého bytu netreba dlho pratať 😀 😀 😀

silvika
23. okt 2009

noo nedobra kombinacia, ale panicky to az nebude, ked tam vobec ides, ja mam doma dva pripady, co nemozu ist k zubarovi lebo im dochadza mdlo a podbone 😲

janka1874
autor
23. okt 2009

fakt to sa až takto niekto bojí zubárov ja ide úplne v pohodičke kľudne niekomu dám trošku odvahy na zubára 🙂

silvika
23. okt 2009

jani keby som s nimi nezila by som si tiez myslela ze je to len taka povera o tom strachu, zvlast ked som chcela byt aj ja zubarka

anina1
23. okt 2009

ahojte
tak moja bola hore ešte aj o 3 a o 5 a o ôsmej vstala, mám to ja spáča doma 😒
keby už aspoň spala celú noc, keď zaspí po jedenástej 😝

silvika
23. okt 2009

no nas vacsinou veru spi chvaaaalabohu, nemate teplo doma? nemas tiez takeho otuzilca ako je nas?

silvika
23. okt 2009

alebo hold ma malo hodin den na to kolko ona potrebuje

bocmanka
23. okt 2009

😒 zmizol mi príspevok..či som ho sama vymazala??????????