Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
8. nov 2009

kto chce tomu pošlem link, nikomu nerobím reklamu,len
vlastná skúsenosť... 😒 😒
dala som si na mmb, že kúpim jednu čiapočku

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7075760

túto...

normálne stojí na next stránkach 5 libier a rukavičky 4 libry, čo je nič...

a by ste odpadli koľkooooooooo mi prošlo mailov a za akú cenu..... 😖 😖 😖 😖

setík čiapka a rukavice mi chceli predať kočky od 18- 40 euro...počujete a čítate dobre....infarkt!!!!

ozvala sa mi jedna faaakt seriózna, úplnou náhodou, ktorá má teraz pred vianocami dobrý kurz a ešte aj na iné značky...
tak kto chcete, cez ip....

to sú dnes ale vydieračky!!!!!

huleni
8. nov 2009

boooc prosim mne posli...
simka dakujem take nieco ako ta prva len keby je zeleno cervena:o)))

bocmanka
8. nov 2009

huleni, abetka...ip
😉

simka9122008
8. nov 2009

Huleni nemáš zač, nič iné som nenašla 😒

bocmanka
8. nov 2009

🙂 simka ako detičky???

huleni
8. nov 2009

dakujem:o)

simka9122008
8. nov 2009

malý už začína šaškovať, tak to je znamenie že mu je oveľa lepšie, ale ešte je pre istotu viac menej v posteli, nech teplota nevyskočí a malá sa drží, snažím sa ju od neho čo najviac izolovať
Dík za opýtanie
Už sa mi vidí že tu asi nie je nikto veľmi chorý, alebo sa mýlim?

silvika
8. nov 2009

boc mozes aj mne poslat ? y co to akeho charakteru darceky zeee na co si len clovek spomenie?

silvika
8. nov 2009

no uz vidim ze sa jedna o znackove veci boc posli aj mne prosim, ja teraz zhanam sanky

silvika
8. nov 2009

ze ja sem dokvitnem vzdy vtedy ked tu uz nie je .... tomu sa hovori ako stastie co sikovnost?

janka1874
autor
8. nov 2009

no ženy ja už fakt neviem si predstavte spí od 11-tej s jednou prestávkou okolo 14-tej na papanie a aj to len z jedného prsníka poťahala a zas zaspala a ešte stále spí no ja fakt neviem čo potom cirkusuje v noci žeby mala otočený deň a noc? si pripadám ako keby som mala prvé dieťa a nevie kde je sever 😀 😀 😀 😀

simka9122008
8. nov 2009

Jani asi má otočený deň s nocou 😒

ajula25
8. nov 2009

ahojte
jani no ale cez deň spinká dobreeeeeee. kiež by aj v noci. snád raz na to príde, že v noci sa spí a cez deň bdie....

ja už jeden darček mám vďaka telinke. Dík.
a hej, už sa mám celkom ok.

bzuco
8. nov 2009

ahojte

jani...skús ju kúpať ráno...niekedy to pomôže

ajula25
8. nov 2009

ja chcem LUkymu niečo také kúpiť.
http://www.kociky.eu/hracky/stavebnice-geomag

huleni
8. nov 2009

lucul myslim ze natalka ma stan v izbe, chcem sa spytat ci sa ti v tom hrava? :o)) lebo rozmyslam ze by som aj ja nieco take kupila pre niki ..uz budem mat stol a stolicky, tak reku ze aj stan no a postupne z toho bude snad aj zariadena izba.o)) len skoda ze MM nemachut prerabat nic a ja uz z tohto bytu zacinam mat depresie 😖 koberec mame este po svokrovcov co si kupovali ked mali 21 rokov ( maju cez 50,,) no teste sa tu z niecoho..boze ja som uplne nejak hrozne naladena a to este rano idem na vysetrenie zaludka na tu hadicu..no ked sa dari...:o( len rzomyslam este kde necham niki kedzem oja mamina je chora:o( no budem si musiet nejako poradit..

glorita
8. nov 2009

boc,ty propagantka,tak uz posli ten link aj mne,ked ho sem nechces hodit 😀
esteze existuju vikendy.... 😵 😵 😵 postel milujem 😵

tinyleaf
8. nov 2009

boc aj ja si prosim ten link. Som na tom s darcekmi dost biedne ☹ Dakujem

janka1874
autor
8. nov 2009

tak žienky pridala som zopár fotiek
http://www.jana-sendy.blogspot.com/

simka9122008
8. nov 2009

Zlatunké babuľky, ako ju Sendyka kŕmi, veľká sestrička, pomocníčka

janka1874
autor
8. nov 2009

to nie ju kŕmi ale sesterničku Sofiu 😀

simka9122008
8. nov 2009

hej teraz som si všimla, sorry

janka1874
autor
8. nov 2009

ale v pohode len to by bola fakt už veľmi veľká Sofinka má už viac ako 3 mesiace 🙂

simka9122008
8. nov 2009

sofinka je taká veľká ako Viki, len viki má tmavé vlásky, som si ich pomýlila, zato mi bolo čudné že viki pije mliečko z fľaše 😲 😀

liluska
8. nov 2009

janka mala, teda malinke su krasne!!!!
a uz ma aj nausnicky!!! zlatucke su spolu

janka1874
autor
8. nov 2009

liluska áno má už naušničky my sme rovno v nemocke dávali prepichovať aj Sendy keď bola malá a aj teraz sme to tak urobili

bocmanka
8. nov 2009

🙂 krááásne sú babuľky, jani teším sa....emuška sa trošku prispôsobí a už nebudú žiadne plačky... 😵 😵
a aj ty budeš popri nich ako slniečko 😵

baby z okolia mt, abet nejdeš na lord of the dance??

http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp...

8.februára.... 🙂 🙂

liluska
8. nov 2009

janka to je super, u nas to v porodnici nerobia, takze my budeme mat az neskor ☹ skoda, lebo by som aj ja chcela aby to mala cim skor za sebou.
A aky mate rezim vecer? ako funguje kupanie?