Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
13. nov 2009

no nesmej sa sak si treba nieco nechat aj napotom......co budeme kupovat o rok...dva??? 😀 😀 😀
vlnu poslem naspat , no vraj technika zlyhala 😝
my isdeme s anus na nakup do reichu , tak hadam svinsku chripku nekupime 😅 😅 😅

zrzulka
13. nov 2009

My sme davali kalendare minuly rok ale asi aj tento rok to zopakujeme. Ja fakt neviem co im darovat. Nieco uz mam pokupene, nieco este dokupim....

Teli jasne, moja mama chcela uz tento rok ale som ju pribrzdila. Podla mna by sa s tym mala az tak nezahrala, len by ju ponicila. Presne to som jej povedala ze nech jej ju teda kupi ale az tak o rok ci dva. Tak nakoniec predsa uznala ze mam pravdu....🙂)))
tento rok dostane prevazne oblecko od nich a taku tu uciacu babiku... bude sa ucit zavezovat snurky, zapinat gombiky, obliekat, vyzliekat a pod.
my jej tiez kupujeme len drobnosti lebo hraciek aj oblecka dostane dost od rodiny,(uz som spisovala zoznam...🙂 sestra jej kupi lego (ale take tie velke kocky, nie klasicke, a nejaku deku na malovanie ci co jej vymyslela uz ani neviem....)Ja sama neviem co jej kto ma kupit kedze podla mna ma vsetkeho dost....a zase nie som zastanca toho aby mala vsetkeho nadbytok....chcem ju ucit skromnosti🙂)))takej tej zdravej skromnosti🙂

silvika
13. nov 2009

teli a co idete kupovat ?

lenka85
13. nov 2009

BABY LEN JA BUDEM MUSIET POTOM VYMYLIET AJ TO KAM JU DAM (TU KUCHYNKU) KEDZE MAJU DETI LEN JEDNU IZBU...

abetka
13. nov 2009

ahojte. Aj ja som zastancom nevystrielania si nabojov. Vlani sme TOmasovi kupili ten velky traktore s vidlicou a vleckou a vobec sa s tym nehral , len tu zavadzal. Keby ho dostal az tento rok, tak by to vnimal uplne inak, lebo teraz sa s nim zacina hrat. A netusim co mu kupit teraz..
Telinka- dakujeme krasne za krasnu ciapku so salikom. MM velmi chvalil a velmi sa mu to pacilo. Vraj ta mam podporit, lebo to robis pekne, precizne a jednoducho si super 😵
Dnes som bola v porodnici kuknut malu MIsku, co sa narodila susede, kamoske a mojej dovernicke a poviem vam , ked to zacalo plakat, tak som bola taka nesvoja. Len som to tam hojdala a prihovarala som sa jej ako malemu Tomaskovi, ved co ak by mi nahodou rozumela, no poviem vam , ze som sa aj zasmiala sama na sebe. Ale krasna je, pusinka malinka

telinka
13. nov 2009

silvi handry....sak zas nema co nosit....klasika 😅

abet..ooooo som poctena ..taka pochvala od chlapa 😵 😵 😵

lenka85
13. nov 2009

inak baby robila som teraz ten recept, co sem hodila vcera csiki a je fakt super!!!! Csiki len tak dalej, zatial si sa vzdy trafila aj do nasej chute. Len dufam,ze mozem jest nivu🙂)

csikike
13. nov 2009

leni, ja som to jedla tiez 😀
dnes som pre istotu langos a gulasovu polievku
a konecne vyzeram ako poloclovek, bola som u kadernicky, tak ma trocha skulturnila 😀 , MM som nechala 2 deti, ale vraj boli dobre, tomi vraj posluchal na slovo a hanka iba spala, ale ked som s nimi ja, tak taketo nehrozi, teraz si MM moze mysliet, ze som fajnovka, ze sa hram na unavenu po celom dni s nimi 🤐

csikike
13. nov 2009

a vytesujem sa, lebo dnes sa mi podarilo nafotit deti na pozvanky 😵
len MM si zobral fotak do skoly, tak upravovat budem az zajtra alebo niekedy ked bude cas, teda, uz toho casu moc nemam
a pre tie co chcete robit kalendare, tak mam sqelu stranku na ramiky detske
http://photofiltre.extra.hu/mesefiguras_kepkere...
http://photofiltre.extra.hu/fotokeretek-gyereke...
a tuto su nielen detske
http://ladyj.extra.hu/fotokeretek.html
vianocne
http://photofiltre.extra.hu/karacsonyi_fotokere...
http://photofiltre.extra.hu/karacsonyi-fotokere...
zalubene
http://photofiltre.extra.hu/fotokeretek-valenti...

simka9122008
13. nov 2009

Nádhernéééééééééééé Csikike, dík za stránky

simka9122008
13. nov 2009

Janka asi išli na tú prechádzku, tak sa teším na jej pocity z toho ako bolo
Mne už tu v tom byte začína totálne šibať, pomoooooooooooooooc

simka9122008
13. nov 2009

tak teraz som volala učiteľke, ohľadom úloh, tak od dnes do pondelka majú chrípkové prázdniny, do školy idú až v stredu

janka1874
autor
13. nov 2009

tak sme doma na moje počudovanie sme to zvládli bravúrne len som nemala voľnp ruku na fotenie Sendy najprv veeeľmi bavilo kočíkovať sestričku a potom už len mame ruku a cupkala vedľa mňa som bola total v šoku z toho no ale klasika domov to bolo hrúza do roka budem vyzerať ako kulturistka keď to takto pôjde ďalej a budem vláčiť na 5 posxh obe deti na rukách som myslela že mi rozpáre brucho a vypľujem dušu aj som ju skúsila dať na zem nech ide sama že ju tam nechám no ženy ten rev ste mali počuť ako keby som ju z kože drala

simka9122008
13. nov 2009

ty kokso Jani dobrý zaberák 😲

janka1874
autor
13. nov 2009

no ti poviem simi som myslela že dušu vypľujem no nič budem robiť karieru kulturistky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
13. nov 2009

keby som z toho aspoň schudla ale to určite nehrozí skôr budem mať nohy ako slon 😀 😀 😀

simka9122008
13. nov 2009

a kde ste sa boli prejsť?, aké to je znova kočíkovať malé babuľko?

simka9122008
13. nov 2009

Jani kedy ti prišiel mail, keď si objednávala kalendáre z netu?

janka1874
autor
13. nov 2009

len tu okolo blokov a aj v takých mini potravinách dole v bloku čo tu máme kúpiť tatikovi aspoň maličkosť na meniny a kočíkovať také malé babuľko bolo ozaj taký zvláštny pocit ale čo je horšie netusím ako budem zabávať vonku Sendy mi to príde že nemá čo vonku robiť preliezky nehrozia no fakt neviem ale je ako zdivetá v poslednej dobe zjavne nemá kde dať energiu na porazenie

simka9122008
13. nov 2009

Hmmm, začína blbé obdobie, vonku sa už tak vyblázniť nedá, iba keď bude sneh, no predsa v lete je to oveľa lepšie, len preklenúť to obdobie a bude dobre, sem tam keď budeme zdraví sa stretneme a sendy bude mať spoločníčku

simka9122008
13. nov 2009

Nádhernééééééééééééé, šikulka je Teli

janka1874
autor
13. nov 2009

telinka je šikulka krásne

abetka
13. nov 2009

asi som to zle hodila, ale na FB je fotocka ciapocky
Jani, tak ste to zvladli 🙂

janka1874
autor
13. nov 2009

abetka zvládli len to vláčenie hore schodmi ma úplne zničí

janka1874
autor
13. nov 2009

bože Sendy mi zjavne šalie doma už fakt nevie čo so sebou robí samé somariny s ničím sa nevie zahrať len ako švihnutá tu robí samú zlobu už ma porazí kde je tatiiiiiiik zošaliem

janka1874
autor
13. nov 2009

huráááá prišiel tatik

simka9122008
13. nov 2009

Jani to isté mám aj ja s oboma, už som si aj poplakala, zúrila, no čisté psychooooooooooooo, no náš tatík príde o veľa neskôr ☹

lenka85
13. nov 2009

jani viem o com hovoris.. Ale my chodime von aj dva krat denne, teda pokym neprsi alebo nefuci velmi...

bocmanka
13. nov 2009

😒 no baby , tak to bolo poobedie fakt piatok trinásteho..
o tretej mi volali z družiny, že kde som, vraj je škola kvôli zajtrajším voľbám zavretá od 15h a moje dieťa a susedine pod nami sú poslední....že či sme to nepočuli včera na rodičovskom..
no nepočuli !!!!...lebo boli na rodičovskom ockovia a tí čo nemusia nepovedia...hehehe
a tak si maťko zobral kamaráta suseda domov, marko si zobral kamoša zo škôlky a keď došli ešte mamy s mladšími sestričkami, tak tu bolo 7 detí
tak sme si švacli kbš-ko aby sme to tu s toľkými deťmi vydržali..
mladší chalani mali v spálni bunker, nechcite vedieť ako to tam vyzeralo..
starší mali autíčkové dráhy po celom byte a najmladšie tri baby, sa tu túlali ako zemegule a robili bordel v našom novom kútiku a kde kade...
ale super,
vyprázdnila som mrazničku, bola pizza, jednohubky, krupky, brumíky...ktorých vzorky máme po celom byte...
hehehehe
to je iné kafé...s istotou viem, že 7 detí nem 😀 😀 😀 😀