• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
dobre ranko. Ja som bola vybavovat srechu na bytovku, bo nam zacala tiect, tak som nahnevana a zaroven aj rada. Vybavila som, aj ked nie kazdy je spokojny. No , ale vsetkym sa vyhoviet neda :sweat_smile:
20. nov 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte aj u bas je desná hmla,,a kosa,,,,tusim uz konecne,,,alebo skorej bohuzial zacina zima,,, :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

juchuuu mz sme dnes spali celu noc,,,od 22:00 do 8:00 :dizzy_face:
ideme pozret za tatinom,,,,ma nam prist domiesavac,,,tak mala ide pozret na velke auto,,,,ked sme kopali zaklady
,,,,vozila sa na tom bagre,,,aj soferovala,,,,to mal byt tusim fakt chalan
20. nov 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luculka aj naša Sendy je v takých veciach ako chalan veď čo dodať aj kamión už šoférovala :grinning: :grinning: :grinning:

veru simka tá hmla je o nervy a kedy prídete na návštevu
20. nov 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fihaaa lucul tusim stihate uz grilovat v novom ... kde mate nejaky projekt domceku?
20. nov 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na modrej streche,,,,
20. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sak ako ta tam najdem ? som skusala a nist
20. nov 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz som ho nasla tusim im vtedy nesla stranka dobre
20. nov 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som práve pokukala fotky luculka pekný domček to bude
20. nov 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: čaute...
my sme dnes boli u kamošky na dedine, blízko mt a romy bola nadšenáááááááááá
má totiž tri dcéry a dve staršie boli v škole /7 a 11r./ a najmenšia laura /2,5r/ sa prekrásne hrala s romy
zistili sme že bábiky nás nebavia, dostali sme do auta aj bárbinu a skončila na zemi, "neceeem bábu.." a najväčší úspech mala plyšová myška a samozrejme ten macko /či pes???/, čo sa stláča nožička a rúčka a hovorí riekanky a spieva...
takže bábiky ostanú dve staré čo máme a asi ježiškovi napíšeme pesničky a riekanky..
luc aj ja chcem vidieť dom..
vy ho tuším stihnete skôr ako my.. :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
teda baby vás dočítať...tuším sa fakt blížia zimné dlhé večery... :slight_smile:
Jani depka prejde. Ja nie som ani po pôrode ani tehodtná a niekedy mám takú depku že hrúza. Držím prsty, nech je všetko ok a nech Viki to bruško prestane trápiť. Bude dobre , neboj.... :wink:
Adulka som rada, že Samkovi je už lepšie a že pomaličky sa zotavuje. Chudáčik malinký, sa vytrápil....Držte sa.
Abetka dodatočne Alžbetke všetko najlepšie k meninkám :wink:

Tak my sme boli včera na tom pasovaní. Čakala som viac, ale bolo to pekné. Aj keď by som to inak urobila. Stáli na pódiu, a Marekova trieda bola vzadu, takže ich vôbec nebolo vidieť. Blbo zorganizované. Ale inak boli strašne zlatí. Speivali dve pesničky na koniec a riaditeľka bola oblečená ako kráľovná, v ruke mala niečo ako žezlo a každé dieťa pasovala za riadneho žiaka školy. Pritom im to žezlo dávala na ľavé plece....pekné až dojímavé to bolo. Aj som mala slzy v očiach.
20. nov 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak obedík je hotový deti ešte spia jupííí toľko radosti :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidíš boc a máš ušetrené na bábikách :grinning: :grinning: :grinning:

pekné ajula aspoň niečo sa ešte pre tie deti robieva
20. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak Sendy je už hore veget skončil :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teliiiii aká krásna čiapka na Peťulkinej hlave! úžasná. :dizzy_face:
20. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: jani tak vegeť aj so sendy...
ja musím ísť dnes kuk pesničky z bambuľky, je z nej hotová
dvd fičia...
20. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tak bez servitky sa dnes nataca aj u jednych na nasej ulici :sweat_smile:
ajulka vdaka , nejako ma to chytilo...to som pre jednu zakaznicku nahodila...len kto zamna bude zehlit neviem :grinning:
lucul pjeknyyy domecek...len nech rychlo rastie :slight_smile:
20. nov 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ,neboj depka prejde. Vikinke prejdu koliky a bude dobre. ja si tiez myslim, ze som hrozna matka a to mam len jedno dieta, na kazdeho to obcas pride a ty si hlavne po porode a hormony sa buria. dojdi sem k nam, mame dnes 20 stupnov a krasne slnecno :wink: lebo inak je to hnusne jesenne pocasie fakt len na depky
ajul, to muselo byt dojimave vidiet tam stat Mareka ako ho pasuju, ja by som urcite revala :sweat_smile: ja som taka citlivka
20. nov 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dajte tip co varit...
20. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boc aj u nás fičí bambuľka moc sme si nepovegetili lebo ledva sme zjedli polievku tak vstala Viki ale už je napapaná tak my ideme tiež pokračovať v papaní
20. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajul super zazitok, pofotene natocene?:slight_smile:)))Tych dojimavych zazitkov nas teda este caka, ukoncenie ZS, stuzkova, svadba....ajaj

Luculka krasny domcek budete mat...

Teli ani nepis o zehleni:slight_smile:))) ja mam tiez doma kopisko na zehlenie ale tak sa mi nechce....

My mame zase take obdobie ze len ocko, nikto iny..... dnes som bola na krv a zhodou okolnosti aj manzel bol preobjednany na preventivne vysetrenie tak vzal Michaelu so sebou. A ako mu robili EKG tak mala sa vraj rozplakala.... No uznajte.... kto vie ci by aj pri mne tak plakala:slight_smile:)))))A ako ziarli ked mi da muz pusu... Hned ma odtlaca....
20. nov 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzul no ak by to vysetrovanie vyzeralo rovnako nebezoecne ako ekg tak isto by ta branila ...
20. nov 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem.....no je takz mensi,,,ale hlavne su hore 3spalne,,,tak to je super,,, :slight_smile:
u nas nic ine len krtko stale :angry:
20. nov 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a luc bud rada ze ju to tak dlho drzi nas nieco kuka dokolecka nejake pesnicky alebo rozpravky a potom mu to zrazu odpadne od chuti a nechce ani vidiet .... luc sak naco by ti bol velky baby sa ti skoro povydavaju jedna je uz pekna po tebe, bude o nu velky zaujem co by ste sa s muzom nahanali vo velkom dome?
20. nov 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to sama dobre poznas z domu u vasich
20. nov 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru silvi tiez som toho nazoru a nechce sa mi vyrabat izby na podkrovi :sweat_smile: na upratovanie stacia aj tie 4izby co mame :grinning: predpokladam ze aj nase baby sa budu chciet osamostatnit ako vsetci normalni mladi ludia a keby nahodou nie tak potom nech si to podkrovie dorobia same :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa zasa preto nastahovali k nasim, sice to dom nie je velky ale pre dvoch boli stale dve izby navyse
20. nov 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: luc, ja som stále nevidela dom, no kde je??????,
20. nov 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nás sa už spíííííííííííííííí, jupíííííííííííííí, bez upozornenia a špacírovania po detskej :grinning:
Ja som dnes bola v meste nakupovať, babka mi dala peniažky na meniny aj pre malú na narodky, tak som pokúpila nejaké oblečenie a aj pre malú nejaké hračky
20. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Tak deti spia a zajtra ideme na svadbu, tak od rana lietam od kadernicky, ku vizazistke a potom deti dat do gala
20. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Abetka, ako ti závidím, ale v dobrom, zabavte sa :dizzy_face:
20. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok