Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ivana26
24. nov 2009

ahojte,
vsetkym choruckym skore uzdravenie, nech tie choroby rychlo odidu.
vcera sme mali otrasne pocasie, len prsalo, dnes to vyzera zatial ok, tak ideme trosku von, kym nezacne zase prsat.

silvika
24. nov 2009

ani sak dopraj aj pani ucitelkam ....

silvika
24. nov 2009

my ideme dnes asi piect medovniky s chlapcom, reku nech ma nejaku zabavu ... a ja dufam, ze sa mi to podari upratat po nas

anina1
24. nov 2009

silvi ale veď ja doprajem 😉
už som aj ja rozmýšľala kedy budem robiť medovníky...vôbec neviem čo mám urobiť k obedu a už je kopa hodín

simka9122008
24. nov 2009

U nás začalo nejak hnusne vonku fúkať a to som chcela ísť kolo obeda do mesta pokukať zbytok darčekov 😒

simka9122008
24. nov 2009

Anina ja mám tiež iba polievku a rozmýšľam čo druhé 😝
No tie medovníky, musím mrknúť recept čo k tomu treba dokúpiť

simka9122008
24. nov 2009

Asi s tými medovníkmi počkám na drahého, bude to krajšie keď budeme piecť celá rodinka, nech si aj on vychutná vianočné prípravy

janka1874
autor
24. nov 2009

ahojte
u nás sa včera cirkusovalo asi tak do 22.30 potom sme už všetci odpadli od únavy no a postieľka nám v tomto prípade bude slúžiť asi len na denné spanie v noci v nej nebude ani 10 min. a je hore na porazenie asi sa nevyspím tak skoro
tak my sme včera dokúpili mäsko na nedeľňajšiu hostinu
a tiež už uvažujeme o pečení že kedy začneme ale asi až na budúci týždeň po krstinách už bude kľud tak pomaličky začneme
včera sme dokúpili darčeky čo sa týka oblečenia pre Sendy a nás už len Vikinke nejakú maličkosť, ale fatk nevieme čo a Sendy nejaké 2 hračky na vianoce a narodeniny a koniec vlastne ešte rodine musíme len ani netuším čo kúpim našim absolútne neviem

janka1874
autor
24. nov 2009

simka medovníky by som robila skôr ako toho 20-teho čo ti príde drahý veď budete spolu niečo iné piecť

a choroby tak u nás sa naďalej soplíkuje o 106 a mňa príšerne bolí hrdlo takže radosť

simka9122008
24. nov 2009

no ešte uvidím, nejako sa mi moc do toho pečenia nechce, ale aspoň 2-3 druhy by trebalo, potom sa len zlostím koľko som po vianociach pribrala, no treba mi to

simka9122008
24. nov 2009

tak už som musela zobrať ibalgin, lebo ma začala príšerne bolieť hlava 😝 😠

simka9122008
24. nov 2009

No dnes som jak mechom udretá 😝 😝 😝

ajula25
24. nov 2009

ahojte
tak aj ja hlásim začínajúcu chorobu u Mareka. Pokašlieva, soplí, som zvedavá, kedy aj teploty sa pridružia. 😖

Inak počasie je strašnéééééééé. Hmla, sychravo...fuuuuuuj.

lenka85
24. nov 2009

kedy sa maju piect medovniky, mesiac dopredu?

abetka
24. nov 2009

simi- aj ja som dnes ako udreta. Ani prstom som dnes nepohla. BOli sme s MM na nakup, tak sme niekde nechali asi 1/2 kg udeneho syra 😠 . Ja neviem nad cim sme rozmyslali. Clovek nema na rozhadzovanie a takto si mina € 😠

lenka85
24. nov 2009

abetka potesi 😢

ajula25
24. nov 2009

fu abetka. pol kila syra? to sú aj pekné peniaze. Mňa by urvalo asi....no jeden z lepších dní 😒

leni medovníky môžeš aj mesiac dopredu. do Vianoc akurát zmäknú. 😉

silvika
24. nov 2009

my sme zamiesili teraz sa dali odlezat do chladnicky, viacej sa ani neda postupne, jeho zasa dlho nebavi nieco zmysluplne robit, takze treba takto po troche davkovat aj pecenie

bocmanka
24. nov 2009

😵 abetka...a nenapíšeš že sme sa dnes stretli???..hehehe
škoda, že som neodfotila, ale stihla som malú..
nechcela sa od tohto obchodu ani odtrhnúť 😀 😀 stále som jej vravela:"poď"...a ona mi stále, že "veď nič nerobíííííím"

a pred abetkou bola jak partizán

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

jani a poraď čo varíš na nedeľu..?
my máme oslavu 2 rôčkov romy....svokra and company, naši a brácho so skoro rodiacou partnerkou...

idem kuk link na tortu pošlem akú som vybrala...teda nie presne takúto ale so zvieratkovou farmou...

ajula25
24. nov 2009

herečka malá....

zrzulka
24. nov 2009

Tu sa tusim zvianocieva... ze medovnicky🙂))) ja som sa dnes tiez rozhodla piect ale nie medovnicky ale tvarohovy kolac. tie tehotenske chute su na porazenie.....

Boc zlata je ta tvoja babulka....
Ides piect tortu malej. tak daj recept ja stale dumam aku upiect aby aj ona mohla z nej jest... Ale my mame oslavu az 12.12. Asi to kaslem a tortu jej upeciem toho 30.11...

vsetkym chorym prajeme skore uzdravenie, aj Micahela zacina kaslat tak som jej nasadila sirup na vykasliavanie. Snad zaberie...

Este som sa chcela opytat ci davate detom vigantol a ked ano tak kolko kvapiek? to dokedy sa ma davat? ja som z toho jelen.....

abetka
24. nov 2009

ozaj a stretla som sa s Bocmankou a mala ta ma ani neregistrovala, lebo len Anjelik ju tahal 😀 . A mala krasnu ciapocku.Ozi boc, ved vy mate 1.12. uz 2 roky. Zeny, to strasneeeee letiii. Mna prave chyta nostalgia , ako som v meste vidavala Boc s cervenym kocikom a malinkym babom. Ved to bolo teraz ☹
A k tomu syru....Keb ste videli ako je MM nastvany. Strasne ho ho nehnevalo

zrzulka
24. nov 2009

nevratili ste sa uz do obchodu ci ste ho tam nezabudli???? Urcite to nastve sa mu necudujem.... ale pokial sa horsie nestalo....

telinka
24. nov 2009

zdravim zienky domace 🙂

nam konecne zapli prud od rana , este ze som mala uz pizzu objednanu skor nez ho zapli aspon nemusim dnes varit 😀 😀 😀
ja mam medovnicky take ze su hned makke tak mozem robit kedykovek aj den pred vianocami....ale treba ich piect len 8min. inak sa vysusia a su ako beton 😅
tiez uz uvazujem ze zacnem volaco piect 🙂

abet klobuk dolu , mne sa veru nechce v noci stavat....ale keby chodila spavat pred polnocou ako claudika tak tiez vydrzi 😀 ona sa tak 1x pocika a to spi 11hod. v kuse , naobed sa uz nezvykne pocikat
raz sa v noci vypytala a potom nevedela 2 hodky zaspat 😝

abetka
24. nov 2009

zrzul- ja uz nedavam vigantol asi 3/4 roka. A syr sme zaplatili a MM ho niesol a ked si daval bundu, alebo ciapku, tak ho polozil a nezobral 😠
Ja tiez rozmyslam, ze urobim medovniky a budem robit este grilaza a nejake dva plnene, ale to rozmyslam, ze urobim len jeden, lebo to zase budeme vyhadzovat.
Teli ja ho davam , ked idem ja spata potom sa v noci budim na budik, inak by som nevstala 😀

luculka
24. nov 2009

cafte,,,,fuha my uz tiez nedavame vigantol asi od roka,,,,
tak u nas sa spi,,,len neviem kedz zaspala lebo ja som zaspala skorej 😀

no snad nam s plienkovanim zacina darit,,,vcera si sama sadala na nocnik,,,aj sa pýtala,,,tak snad uz sa jej konecne zase zane darit 🙂

ozaj mala na deda vola Paji,,dedo jej nejako nejde,,,aj na dedka vecernicka povie Paji,,,a hapo,,, 😀 (havo)a vcera dedo volal na babku,,,Gitka,,,takze uz aj babka je Gitááá,,,gitááá 😀 😀 😀 😀

zrzulka
24. nov 2009

dakujem dievcata, ja som z toho vigantolu jelen. my tiez nedavame uz asi 3/4 roka ale zase som citala clanok ze v nasich zemepisnych sirkach by sa mal davat az do puberty tak teraz neviem.....este mam asi 3 flasticky lebo my aj ked sme akoze mali brat tak som vela krat zabudla kvapnut....co sa tyka mna a liekov tak to som hrozna skleroticka.Budem musiet zavolat doktorke aj ked kazdy lekar inak povie...

Idem aj ja piect ked uz vsetky ste vo svungu.....dnes mi je trosku lepsie nastastie tak nech som trosku uzitocna🙂))))

huleni
24. nov 2009

ahojte, my vigantol davame stale 2 kvapky ze do 2r. mame davat kazala dokina ale sem tam zabudnem 😖 inak ja som dnes bola vonku s malou a uz budeme asi chodit normalne ze izolovane od ludi...ona sa rozhodla ze sa chce hojda, no za toho pana jana sa jej nedalo vysvetlit ze je poprsane a mokro proste si tam sadla ( nebudem hovorit v kolkych kaluzach sa vyclapkala predtym)a potom nie a nie ju dostat dolu tak som ju zobrala na ruky, akoze baby ja som sa skoro rozplakala ako sa zacala zahanat a nervacit a tak som sa nastvala a polozila ju na zem ssnazila som sa v klude jej vysvetlit ze teraz sa nebudeme hockat a ona sav tom ..normalne by som zahresila lebo by to bolo navystiznejsie ale buchla sa o zem, zacala plavat rukami nohami, komplet blatova, hucala nervacila, prevalovala sa..isla taka pani s takym kludnym chlapcom a uz som videla ze kuka a esteze som sa zdrzala nejakej pripomienky lebo mi v podstate pomohla, najskor zacala ze aku mam vydrz ze som kludna a hovorim co jej mam spravit akoze akt zufala no a pani hovori nikole, no pod ,ked si myslis ze s maminou ti nebude dobre mz si ta zoberieme pod..a v tom sa nikola rozbehla za mnou a maminka...no tak ja komplet blatova lebo sa o mna poutierala ..akoze som myslela ze nas ani autobusar nevezme ak dve smudle ci ako to napisat sme vyzerali..ale dosli sme...akoze bez auta uz asi nikam:o) tak takuto prechadzku sme mali...

csikike
24. nov 2009

huleni, tak ste mali super den... a to este neskoncil 😅
teli, hod receptik, ja sa tiez chystam po krstinach piect medovniky, mnam, vlani som mala super receptik, boli hned makke a neviem kde som ho dala
inac teraz ficim na tych maslovych susienkach z kauflandu, tie kilove balenie po 1,99€ manm su fantasticke s cajom 😵 , uz len pol metra snehu a bolo by super 😵

bocmanka
24. nov 2009

😀 huleni, tak to je ten vzdor...
u každého dieťaťa sa prejavuje inak..

mne marko sa raz hodil na zem rovno na prechode, rozsypala som všetky rožky a nevedela či ratovať rožky alebo jeho... 😀