Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
26. nov 2009

a dneska by tam mali byt aj co s hadzucimi sa detmi

silvika
26. nov 2009

janka sak to musis aj poradny emocionalny naboj dat do toho strasenia aj ty sa sama musis toho nastrasit inac by si nebola dostatocne vierohodna

silvika
26. nov 2009

wau no nacisto mam dojem, ze som ani nezila bez vnutromaternicoveho telieska

telinka
26. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 silviiiiiiiiiiiii

janka1874
autor
26. nov 2009

no tak to teda neviem asi nemám správnu techniku 😀 😀 😀 ale aj ked jej capnem na zadok tak kuká na mňa asi tak že nie si nejaká drzá? normálne čakám že mi to raz vráti 😀 😀 😀 ona je expert na také veci a keď na ňu kôli niečomu nakričím tak ešte bude na mňa robit oči a podobné grimasy

simka9122008
26. nov 2009

tak u nás sa po hodinovom boji, spí

janka1874
autor
26. nov 2009

mňa by na to asi nikto neukecal 😀 😀 😀

lucia79
26. nov 2009

telinka, poctivo začínam opisovať recepty, plánujem kúpiť tú pekáreň, teraz majú v metre akciu, som zvedavá čo je to zač a to sa fakt nemusí miesiť? lebo to ma na kysnutých koláčoch baví najmenej 🙂

telinka
26. nov 2009

lucia...fakt nemusi a ty ked kazdy tyzden pecies ju urcite ocenis.....navyse este sa mi za tie 2 roky nikdy nestalo ze by cesto nevykyslo 😉

anina1
26. nov 2009

ahojte
teli a ty máš akú pekárničku?

silvika
26. nov 2009

teli moj oco ked prvykrat piekol, mal recept od suseda a cesto sa pieklo este aj okolo pekarnicky, co tak vybehlo 😝 odvtedy lepsie prikukame pomer muka, kvasnice a kapacita nasej pekarnicky

silvika
26. nov 2009

a uz je to tam - ako sa hadzu deti

telinka
26. nov 2009

ja uz mam druhu...ked sa prva pokazila tak sme kupili druhu , sak nez ju opravia co ja budem bez??? 😀 😀 😀

anina1
26. nov 2009

a na čo treba kukať pri kúpe?

simka9122008
26. nov 2009

Ja našu pekárničku chcem darovať našim, vôbec som ju nepoužívala, u nás veľmi chlieb a pečivo nejde a aspoň mám o darček postarané a výrobky z toho môžem testovať v rámci návštevy 😀

lucia79
26. nov 2009

to moje decko ešte nespí 😲

telinka
26. nov 2009

anina...aby mala 2 haky...vykon ja neriesim 😀 baby si vychvaluju aj take neznackove pekarne z lidla ci tesca ze pecu super 😉

lucia79
26. nov 2009

aké 2 haky? čo to je?

zrzulka
26. nov 2009

telinka a preco su dolezite tie dva haky. nam predavacka povedala ze pri polkilovom a 750g chlebe je to jedno.... Ale aj tak sme kupili s 2 hakmi....tak sme spravili dobre...
ja som tu nasu musela odlozit na cas:((((((( strasne ma napina z vone peceneho chleba. mne celkovo teraz strasne vadia pachy....

Anina my sme tiez nevedeli podla coho sa orientovat. Vsetky tie pekarnicky su na jedno kopito. nakoniec sme kupili Moulimex (ale nie tu s bagetami co reklamuju) a potom som citala na nete(ked som hladala recepty) zevraj je dost kazova tak uvidime. Velmi si pochvaluju Unholdku. Ale inak pekarnicka je super vec... Nielen na chlieb ale aj na cesta.... Aj vianocku ci babovku tam upeciem. Mnam

zrzulka
26. nov 2009

luci tie hnetacie haky telinka mysli. pekarnicky maju bud len jeden alebo 2... iny rozdiel medzi jednotlivymi druhmi ani nevidim. teda este niektore maju ze tam mozes piect aj bezlepkovy chlieb. vsetky tuto funkciu nemaju.... a niekde je aj forma na bagety. Ale len 4 ks tak je to dost o nicom....

telinka
26. nov 2009

dva haky co miesia....ten chlebik je potom taky kvader...ked je jeden hak chlieb je kratky a vysoky a potom aj tie krajce su take nesikovne 😉

lucia79
26. nov 2009

aha, ďakujem 🙂
no ani neviem koľko má tá čo som si ju vybrala, uvidíme

anina1
26. nov 2009

ďakujem za rady 😉

zrzulka
26. nov 2009

jaj teli a este jedna otazocka. Pouzivas pri peceni cerstve drozdie alebo v prasku???? Minule som pouzila cerstve (ale nedala som celu kocku) To som robila cesto na pizzu a nevykyslo mi:((((( Pritom bolo cerstve. ked som davala susene tak sa mi to nikdy nestalo....

silvika
26. nov 2009

nas uz je vyspaty aj najedeny,

lucia79
26. nov 2009

vyzerá to, že má 1 hák 😒

telinka
26. nov 2009

zrzul davam aj take aj take.....na pol kg muky pol kocky drozdia , alebo 5gr.suseneho
luci...ved nemusi byt zla ale ja by som urcite radsej s 2hakmi uz len pre ten tvar upeceneho chleba 😉

abbi
26. nov 2009

Teli aj ja pisem recepty a nie len to.. ja ich aj posielam dalej a dalej.. uz aj mama ma pekarnicku.

Huleni to sa velmi tesim 😉 😉

lucia79
26. nov 2009

teraz zaspal, konečne