Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
4. dec 2009

jani ked ti mozem poradit ked ti nevezmu papiere hned chod s nimi k veducej oni niektori si sem tam akoby sedeli na usiach milioooon krat sa im opakuje ako maju postupovat a hold vzdy sa najde niekto co to "nezacuje"

anina1
4. dec 2009

telinka dones, dve sa zabavia lepšie ako jedna 🙂

silvika
4. dec 2009

boc neboj ja som pochopila,ja mam zubricu o dva tyzdne som hovorila ze to budem mat pod stromcek, jelikoz co som bola tri roky doazdu 😝 som jakosik nenasla cas ... tak za prehliadku som dala 800 korun a 500 za to, ze ma vzala do evidencie, hold tie dievcice na recepcii niekto platit musi ze, teraz tam pojdem pre istotu so 100 evry.

janka1874
autor
4. dec 2009

no silvika ak by som tam so svojou náladou bola dnes ja a nie dedo tak by videl herec čo tam sedí tem bordel lebo najprv mi papiere nevezme lebo mi chýba potvrdenie čakám na to potvrdenie ako na zjavenie a keď dorazí tak sa na neho ani nepozrel a zrazu mu treba iné a toto ma fakt vie naštvať
a ak k tomu priprátam tú neprespatú noc tak by mal po ptákoch chlapec čo tam robí mal šťastie že tam bol dedo lebo on je značne mierumilovnejší ja už nie mne už tí úradníci idú hore krkom (česť výnimkám)

silvika
4. dec 2009

teli aj ja chcem petkuuu !!!!

telinka
4. dec 2009

dakujem ste zlateee...ked sa zobudi pozhanam kuriera , zabalim a poslem...najprv jednej a zajtra druhej 😵

silvika
4. dec 2009

teli ja by som skorej dnes, zajtra sa ide chlapec kupat potom aj dlhsie spi, ale vlastne radsej zajtra ako vobec ze 😉 dobre by si tu smutna za nou vyzvanala na tom zvonci nasom nezvoniacom, aj by nam psy zachripli co by na teba stekali 😝

telinka
4. dec 2009

😀 😀 😀 aj my mame zvoncek co nezvoni 😀 som ho zrusila odkedy sa peta narodila 😅

janka1874
autor
4. dec 2009

telinka no a potom môže prísť aj ku nám to už zlosť rozchodím a bude dobre a možno by sa aspoň Sendy pohla s rozprávaním 😀 😀 😀

silvika
4. dec 2009

mne to doslo trosku neskor ten zvonec ale tiez je mojou pracou 😝 reku ked niekto nieco chce nech zavola pripadne pocka a jeden zo psov si ho uz najde a kurieri sa naucili trubit

silvika
4. dec 2009

teli uz asi aj stornovala ponuku do vianoc by ju aniá nevidela 😝 😉

tinyleaf
4. dec 2009

caute 🙂 boc, vy mate ale smolu s tymi chorobami. Skore uzdravenie rominke

tinyleaf
4. dec 2009

dnesnym oslavencom aj barborke gratulujem, prajem vela zdravicka 🙂

tinyleaf
4. dec 2009

dnesny den mi tak rychlo uteka, to asi preto ze som vstala az o pol deisatej...no nie ze by som tak drichmala uz od vecera. Rano som vystrojila maleho do skolky a potom si este lahla, kym sa mala nezobudila. To je na porazenie, Matko chodi 3 krat do tyzdna do skolky a to ho musim rano budit, samozrejme ze je nevrly a mrzuty. No ale ked mlady pan ostava doma, tak buntosi uz od pol siestej a uz nezaspi.
Doobeda som este nazdobila medovniky, co som predvcerom piekla. A teraz cakam a cakam na sms od rodicov, maju za sebou 12 hodinovy let na dovolenku, uz by tam mali byt a zatial nic ☹

tinyleaf
4. dec 2009

zajtra sa chystame na Mikulasa u nas v kulturnom dome, a asi aj do IKEI, som zvedava ako bude maly reagovat 🙂

bocmanka
4. dec 2009

😖 😖 no dúfam tiny, že neochorela v auparku...teda romina

ja idem s chalanmi do mesta na mikuláša, spinkala cez obed celkom dobre, tak hádam to s ňou ocko teraz zvládne

zajtra nám robia schody na dome, telinkovci novú kuchyňu /ako som teli pochopila../, tak mi príde pomôcť svokra, zajtra poobede púšťajú jej priateľa z mt nemocnice po operácii, tak nám bude veselšie..

teda minimálne mi svokra s chalanmi pomôže 😵

simka9122008
4. dec 2009

Ahojte, ja som dnes nejako nestíhala sem napísať doobeda klasika víkendový nákup, potom kolo obeda prišli krstný rodičia detí, doniesli mikuláša, trochu sme pokecali a potom som šla s malou do mesta sa trochu poflákať, pokúpiť drogérie v DMku a predstavte si že mi aj v kočíku vonku pospala dobrú hodinku, nedávno sme došli zo školy, no od rána ma pobolieva hlava 😝

janka1874
autor
4. dec 2009

ahojte
tak sme boli trošku vonku prišla aj moja mama no a nakoniec máme o jedno dieťa menej Sendy išla s babkou ku nim spať a ja tam dorazím zajtra na celý deň kdeže stano bud opäť pracovať celý víkend

simka9122008
4. dec 2009

No super Jani aspoň nebudeš sama a vaši ti s deťmi pomôžu, užite si to 😵

janka1874
autor
4. dec 2009

no práve riešim dilemu čo robiť malá dnes spí krásne celý deň a aj teraz zaspáva nech na ňu hovorím je jej to jedno len sa bojím že zas tvrdo zaspí a potom bude v noci žúrovať čo mám robiť budiť ju? fakt neviem poradte

simka9122008
4. dec 2009

No Jani, fakt neviem aký režim máte ako často sa budí na kojenie, kedy ju kúpeš a tak, asi by bolo dobré ju prebrať aby sa okúpkala, trošku bola hore, aby potom pekne večer hajala

abbi
4. dec 2009

ahojte
oslavencom aj my gratulujeme 🙂
a k chorym sa pridavame ☹ Natanko sa zobudil s horuckou a poriadnym kaslom. Nema chytene ani priedusky, ale kedze uz kasleme vyse tyzdna tak nam dala na preliecenie ATB..
doma tiez prerabame.. to je sranda, ze aj teli, aj BOC 😀 😀 my zas malujeme. Uz sme vymalovali schody, este ich namorit a bude OK. Prave v tejto chvili MM maluje Natankovu izbu, to dostane k narodeninam. Novu vymalovanu izbu. 😉

abbi
4. dec 2009

a inak s tou nervozitou asi je nieco vo vzduchu.. ja som na chalanov pre zmenu vybuchla uz rano o 7:45 ked sa nevedeli vypratat z domu do skoly a ja som ich musela nakoniec v pyzame odniest autom 😠 😠 🙄 🙄

simka9122008
4. dec 2009

v pyžame? 😲 😲 😲

janka1874
autor
4. dec 2009

ahojte tak na skol som tu už fakt neviem ako na to máme ísť ale asi zas bude nočná žúrka už sa slečna rozbieha 😢 😢 😢

abbi
4. dec 2009

simka.. hej v pyzame 😀 😀 normalne som len kabat hodila na seba, sadla do auta a odniesla ich o 2 ulice nizsie, potom dosla domov a vbehla dnu 😀 😀 inak by zmeskali do skoly 😠 😠
ale vies, my byvame na dedine a susedia sa tvarili, ze nie su doma 😀 😀 a pyzamove nohavice vyzeraju ako teplaky 😅

abbi
4. dec 2009

Jani, drz sa moja ☹ je mi to luto, ze tak plackate. Tobias pravidelne plakal od 9:30 do 3:30 skoro kazdu noc ☹ a hrozne dlho. bolo to hrozne 😔

janka1874
autor
4. dec 2009

no abbi teraz si ma vôbec nepotešila

simka9122008
5. dec 2009

Dobré ránko všetkým

abbi
5. dec 2009

DOBRE ranko aj od nas. tak uz nehoruckujeme iba kasleme. Adamko aj Natanko. Tak dufam, ze zajtrajsia oslava bude 😉 😉 idem robit tortu 😉