Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abetka
6. dec 2009

aj nas uz davno spi a dufam, ze aj bude. Este , aby som ho nezabudla zobudit na nocnik

janka1874
autor
6. dec 2009

ahojte
tak Sendy sa strašne páčil mikuláš neskutočne sa tomu tešila ani by som neverila že bude mať takú radosť zo sladkostí
malá si so mnou robí čo chce tu na gauči odfukuje a odnesiem ju do postieľky tak reve porazí ma z nej bude spať v obývačke na gauči asi ja na to nemám nervy

abetka
6. dec 2009

zuzi- krasna torticka 😵 a maly je uz tiez riadny chlapisko

bzuco
6. dec 2009

abetka...díky 😉
no...už je....ale aký šinter sa z neho stáva...čo aká hovadina, nesmie tam chýbať...ked ich vidím, ako s barborkou občas šalejú, mám dosť 😅

abbi
6. dec 2009

ahojte dievcata.. tak oslava sa u nas konala o tyzden skor. takze sme oslavovali uz dnes, lebo najs termin, ked mozu prist obe strany rodiny je tazke. Oslavovali sme aj Adamkove aj Natankove narodky. Pridam fotky.
Paradoxne aj Adamko zacal v noci horuckovat ☹ takze su uz spolu chory s Natankom, moji dvaja oslavenci.
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

lucia79
6. dec 2009

pekné fotečky 🙂
aj náš Maťo dostane k narodeninám kolobežku od môjho brata, to ma ani nenapadlo pri výbere darčekov, ale fakt dobrý nápad a ešte aj s motívom vláčik thomas 🙂

abetka
6. dec 2009

abbi, tak vy ste mali ale obrovsku tortu.
Skore uzdravenie oslavencom. 😉

abbi
6. dec 2009

abetka.. no ale nas tu bolo hrozne vela 😀 😀 tak som musela taku robit. bolo nas okolo 18 dospelakov a zopar deti 😀 😀

bzuco
6. dec 2009

abbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😲 😲 😲 ...ved to ste mali ako takú malú svadbu 😅 😅 😅 😅

janka1874
autor
7. dec 2009

Dobré ránko
tada u nás zas len ako tak dobré v noci malá vystrájala do 1-nej mám dosť zat teraz si krásne spí ma z nej porazí a neviem čo to malo byť lebo teraz teda nejaká moc vyspatá nebola bola hore od 17-tej to dieťa ma zabije

abetka
7. dec 2009

dobre ranko
JAni to asi musite len vydrzat. Znie to strasne, ale mala asi cvici vase nervy ☹
Ja som to odviezla do skoly a jasiel a teraz to musim tu upratat, lebo padnuta bomba u nas v byte je slabe slovo.
VArit nejdem, mam zo vcera, tak pohoda a pekny den 😉

janka1874
autor
7. dec 2009

my sa o chvíľu ideme chystať ku babke lebo potrebujem ísť dobehať na úrad nebezpečná kombinácia nevyspatá na úrad len nech ma nenaštvú lebo bude rodeo

janka1874
autor
7. dec 2009

abetka a do kedy treba vydržať lebo do puberty to neprežijem 😉

bzuco
7. dec 2009

zuzi...no ako ti je dobre 😉
ja idem za hodku do mesta...treba mi nejakú kozmetiku dokúpiť - to je zákon schválnosti, že mi dojde vždy 2 týždne pred vianocami 😝 😀
a musím sa zastaviť aj u dr. - ohľadom B. výsledkov

csikike
7. dec 2009

ahojte,
musim pochvalit fotecky bzuco, abbi a glor 😉
abbi, tvoji chlapi su presne kopie, tobi cely tato, adam prechod a natan cela mama 😵

abetka
7. dec 2009

jani- no mozno ani do puberty to neprejde 😀 . Ale nie, to sa ustali, aspon ja si myslim
No kozmetiku aj mne treba, ale vydrzim do vianoc, aj ked sme s MM , ze si nekupujeme tento rok,bo sme mali ine vydavky, tak sme sa tak dohodli

bzuco
7. dec 2009

tak do mesta nejdem, prší a sneží na striedačku a nechce sa mi s malým do toho nečasu 😒
zajtra idem so sebou na kontrolu, tak zbehnem sama a malého dám k mamine

bocmanka
7. dec 2009

😵 čaute, tak v mt je krááásne, len aby vydržalo 😀 😀 😀 tak ako u bzucovcov, prší či polosneží, no nedá sa definovať...

my sa doma s romy ešte liečime, stále hovorí nosom, tá nádcha nie a nie prejsť. 😝

martinaj
7. dec 2009

ahojte 🙂 tak sa hlasim po vikende u svokry 😠
vsetkym vikendovim a dnesnim oslavencom prajeme vela zdravicka, stasticka a lasky 😵

anina1
7. dec 2009

čaute čaute, tak je ešte ráno alebo deň?
malá zaspala o 1, čím ďalej tým lepšie a o 3.40 som vstávala odviezť Sašu , kým som sa vrátila bolo 5 a o 8 malá vyspatá 😝 ......ale inak pohoda, vonku krásne leje 😉

silvika
7. dec 2009

wau ani a kto bol s malou kym si bola prec? ci uz mas manzela doma? a je vam takto dobre rano vstavat? ci to nie vzdy takto chodievate?

silvika
7. dec 2009

my mame dnes den asi dla pocasia zeee na dve veci 😉

glorita
7. dec 2009

ahojte.....
no pocko ako z filmu,ale nie z prave najlepsieho 😝 co uz......musime trcat doma....

u nas sa oslavovalo od piatku do nedele,este aj v stredu dojdu gratulanti.V piatok sme mali detsku party,v sobotu stari rodicia,teda dosli uz v piatok a v nedelu odchadzali a na striedacku dosli v nedelu dalsi,tentoraz kmotrovci a to uz bola oslava aj MM narodiek.takze som teraz macher robenia mis 😀 😀 :-
Mali sme na kazdy den inu tortu,takze Leo sa nevedel vynadivat,no bodoval najviac Noddy v aute,MQueen na 2.mieste a ta tretia mala male postavicky -Toger a Oslik z macika pu,tak ta ho az tak moc nezaujala,ale aj tak vsetky vydrzali byt pekne asi 2 minutky,potom uz akoby ich myska navstivila,same dierky,olupany marcipan apod 😀 😀 😀 😀
No ale na detskej party bola aj tak najvacsia sranda,Leo si po cely cas strazil svoje teritorium a to takym sposobom,ze len sliedil kde teda v cich rukach su jeho hracky a potom boli natahovacky o to 😀

no neskor popridavam fotecky,ked postahujem do PC... 😵

anina1
7. dec 2009

silvi MM bol s ňou a za týždeň ide preč zase

silvika
7. dec 2009

neviem co to len nas alebo viaceri chlapci alebo bez rozdielu pohlavia ale furt by do niecoho narazal, bural, havaruje a podobne auta, smari na strany veci a baaam a havarovalo, naraza s tatrovkou do nabytku do psov ... vasi tiez toto robia?

silvika
7. dec 2009

glor no nas by sa u lea moc nepohral ten skorej pozera ked je niekto taky "horlivy"

glorita
7. dec 2009

silv,no taketo nalady buracie uz moc nemavame,aj ked nie je vylucene ze sa k tomu niekedy nevrati.....ale ked je taky burlivak,aj on ma rad hluky,tresky........
no u nas boli deticky skoro vsetkyhorlive 😀 😀 😀 skoda ze som nenatocila tu natahovacku o levika plysaka,to bolo ako o zivot,ale lucul vie o com hovorim,ze? 😀 😀 😀 esteze vtedy ten kocik vydrzal 😵

simka9122008
7. dec 2009

Ahojte, tak aj u nás poprcháva, navarené mám od včera, no trebalo by mi niečo pratať, ale nič sa mi dnes nechce, ja musím mať na to náladu a potom to všetko fičíííííííííííííííí 😀
Dnes má moja babka narodeniny, no gratulovať ideme až cez víkend
Anina a to potom ešte príde na sviatky, nie?, MM už príde o 12 dní, jupííííííííííí, konečne budeme rodinka pokope aspoň na sviatky, sa teším keď si spolu vyrazíme do mesta 😵 😵 😵