Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
15. dec 2009

Ahojte
simi to máš dobré len potom asi cez obed už spať nebude čo? poznám také upratovanie ale Sendy sa vie pekne sama zahrať tak nemám problém že sa jej nevenujem ale občas si proste vyžaduje aby som sa s ňou hrala

naša noc bola super a vstávali sme všetci (teda okrem tatina lebo ten išiel pracovať) o 7.30 čo je úplne super a ani malá sa na presťahovanie z gauča nezobudila a spala do 2-hej a potom bola hore ešte o 5-tej čo sa celkom dá lebo to jej dám len papať a spíme ďalej

martinaj
15. dec 2009

ahojte 🙂 my sme boli rano na UTZ, maly ma 1523g +/- 230g a je presne taky velky ako ma byt, termin mi presne na den vychadza ako podla mrchy, tak aj podla UTZ 😵 😵 😵

simka9122008
15. dec 2009

To je super Jani, že ste mali v pohode noc, mne tu malá ešte odfukuje, dala som prať uteráky aj posteľné a idem niečo robiť
No veru jani už na obed spať nebude, no aspoň pôjde večer spať o 20.00 a budem mať večer pre seba

simka9122008
15. dec 2009

Martinaj, super že je všetko o.k.

bzuco
15. dec 2009

ahojte

simka...ticho závidím 😔 ...mne je drobec hore od pol 6 🙄 ....
ale aspoň na obed pôjde skôr spať...dovarím obed a ideme sa von vymraziť...máme -6,5 stupňa...brrrrrrrrr
včera prišiel taký vyštípaný 😎 ...červenučký....a pospal skoro 3 hodinky 😵

abetka
15. dec 2009

tak ja som pozehlila, idem kupi veniec na pohreb a potom s malym von
a pri zehleni som si spomenula, ze mala ma vo stvrtok besiedku , ze asi bude treba nejaky kolac alebo nieco upiect, urobit jej usi, lebo hra zajacika a este ostatne veci, tak neviem kede mi hlava stoji

simka9122008
15. dec 2009

U nás je v kuchyni ako po výbuchu, rozmrazila som chladničku aj mrazák, tak čakám kedy sa odmrazí 😝 😝 😝

janka1874
autor
15. dec 2009

no simi to by aj mne trebalo ale nejako sa neviem odhodlať ale fakt by sa zišlo nech vieme čo dokupovať na sviatky a mrazáke je plný tak vlastne strácam prehľad čo všetko tam je

bzuco
15. dec 2009

simi...na to sa aj ja chystám...a aj celú chladničku vyumývať...no tak sa mi do toho nechce, že až fuuuuuuuuj

ale extra zásoby nie sú...ešte len pôjdeme na nákup 😎

telinka
15. dec 2009

ahojte 🙂

teeeda tu sa tusim sustavne upratuje 😅

ja som sa konecne vcera dokopala k peceniu a cosi uz mam , dnes hodlam pokracovat , ak sa nic nepredvidane nestane 😉

kosa riadna je aj u nas , ale suniiicko sviiiciii , milujem tento cas ked je vonku mraz a v obyvku mam celu zaliatu zimnym slnieckom , lahnem na gauc a nabijam sa slnecnou energy 😀 😀 😀

janka1874
autor
15. dec 2009

telinka presne presne je so úplne super vonku kosa a krásne svieti slniečo do izby juj super
a aké koláčiky už máš a čo ešte chystáš na pečenie hoď nápady a motivuj nás ostatné

bzuco keby som mala aspoň balkón tak tam vyložim obsah chladničky a neobávam sa ale takto fakt neviem kde dám celý mrazák

telinka
15. dec 2009

robila som vanilkove rozky a take kakaove rozteky , na ktore budem davat karamelovy krem a polievat cokoladou...skusam to 1x , na ceskom MMB to vychvalili do neba tak vyskusam 😅 medovnicky co baby piekli su zjedene tak musime znovu , potom klasika linecke , orechove rozky , kokosky , medvedie labky a uvidim co sa mi bude este chciet 😅

simka9122008
15. dec 2009

Teli ty toho pečieš neúrekom, nechceš aj pre nás? 😀 😀 😀
Tak chladnička a mrazák je vo finálnej časti hotové, no poviem vám dalo mi to zabrať 😝 , musím trochu oddýchnuť, nech naberiem energiu na ďalšie pratanie 😀

janka1874
autor
15. dec 2009

teda telinka ty pečieš riadne veľa druhov ale také plány mal aj drahý tak som zvedavá

lenka85
15. dec 2009

teda telinka - si lepsia ako moja mama a ta toho pecie neurekom... tak v tomto som strasne slaba,ale som sa pytala mm,ze co ma rad zo sucheho a on, ze len medovnicky, este som mu ponukala grilazky a linecke,ale, ze to nemusi, tak mam vybavene. Este by som chcela take slane tycinky, navrchu sa s makom alebo tvrdym syrom posypaju,nemate niektora recept?

silvika
15. dec 2009

ja mam ale desat druhov sladkosti vybranych tak uvidim kolko sa mi podari zrealizovat. linecke a asi este 6 druhov sucheho drobneho peciva 3 rezy a stedrááááák ten zboznujem triplnky dohromady mnaaam vlastne 4 ked ratam aj lekvar 😉 aa budem davat aj susede z toho, je stara sama a velmi dobry clovek, no si neviem predstavit zeby som si sama sebe vypekala

silvika
15. dec 2009

ja mam na slane ze kolko masla tolko muky tolko syru a je hotovka, ani vajce nemusi byt pripadne vajce jedno, posypka lubovolna 😉 syr davam vselijaky aj bryndzu niekedy prestriedam, muka hladka.

lenka85
15. dec 2009

silvika dakujem! to si inak aj zapamatam... a syr nastuham, zmiesam s mukou a maslom a hotovo?

telinka
15. dec 2009

leni , neboj nic ked budes mat deti v pubertalnom veku budes musiet viac napiect 😀 😀 😀 aj navstevy dojdu...a ono sa to nepokaziiii a dlho vydrziiiii 😉

silvika
15. dec 2009

uhm , aj masla mozes postruhat alebo oblubeny margarin co mas doma 😉 a syr aj rockort mozes dat a podla typu syra prisypat soli, ja nesolim 🙂

silvika
15. dec 2009

teli a ked mas napr. sikovnu mamu doma, co stiha usypat aj psiskom, tak ani sa nenazdas a je pominane
😲

telinka
15. dec 2009

tie vase psiska sa maju u vas dobre 😀

lenka85
15. dec 2009

teli ked budem mat deti v pubertalnom veku tak mi snad aj pomozu, nie? 😲

lenka85
15. dec 2009

super, ani nie zlozite, hadam aj vecer stihnem...

telinka
15. dec 2009

ale jasne ze pomozu...ja uz k nedeli ani nevypekam , baby sa realizuju , len dozorujem 😉

simka9122008
15. dec 2009

Až sa hanbím, keď vidím koľko tu vypekáte, ja mám v pláne tak 2-3 druhy iba 😒

silvika
15. dec 2009

no alebo v puberte trochu budu streckovat a potom zasa o par rokov dostanu rozum 😉

lenka85
15. dec 2009

simka aj ja a nerobim si z toho tazku hlavu🙂

silvika
15. dec 2009

simi ked ti to neni po chuti .... ja zasa bych vypekala a potom mi nadavaju ze su tlusti lebo som ich ja vykrmila.
teli ze byt psov tak u nas ... kukavaju telku spia vnutri kazdy treti den cerstvo navarene ... celkom slusny zivot

janka1874
autor
15. dec 2009

silvika tak vaše psy sa fakt majú ako v raji 🙂

simi pohoda ja by som tiež vianočne vypakala asi keby som nemala deti teraz to nejako nestíham