Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
14. máj 2009

Silvi to sú typický chlapi, aspoň že ten môj ani necekne, on si váži to čo robím kolo detí a domácnosti a určite by nemenil, vie čo všetko mám na hlave a že to nemám sama ľahké

silvika
14. máj 2009

no a to mu v poslednej dobe aj bars co nechuti .... fuuuha ci to uz nema nejaku krizu tridsiatkovu ....

aida
14. máj 2009

ahojte.
No dnes mame otrasne uprsane pocasie.
Vanesska tiez berie hracky ostatnym detom ale niekedy pochopi ze su to neni jej hracky a nezoberie si. Ona zas vsetko dava do ust a neviem ju od toho odnaucit natrepe si tam aj 10 kamenov a potom velka sranda ze chytaj ma mam kamienky v puse no uz som jej aj parkrat dala po puse ale nazabera za 2 minuty to ma v puse znovu 😒

lenka85
14. máj 2009

moja mala tiez nejde po vecernicku, zaspava az okolo pol deviatej, a to si myslim, ze je normalna 😀 😀 😀 ...

lenka85
14. máj 2009

simi ty to mas este narocnejsie, ved si na vsetko sama... Obdivujem take zeny.

simka9122008
14. máj 2009

Aida mne minule malá napchala do úst polystyren, to bola iná zábava vyberať jej tie malé guličky 😀 😀 😀
Silvi moja je už v posteli o 19.30 a hneď aj spí

simka9122008
14. máj 2009

baby MM, príde na dovolenku 2.augusta na týždeň, to bude medový týždeň

lenka85
14. máj 2009

jej simi aj ja by som chcela mat o pol osmej klud,ale si to neviem predstavit teraz v lete..

lenka85
14. máj 2009

simi a kde pracuje? A ako casto chodi domov??

silvika
14. máj 2009

nas na kamene inac tiez furt hamham tak striehnem ked si ich nosi v ruke ked mu nieco vyberam z pusy strasne place, asi ze robim nieco proti jeho voli

silvika
14. máj 2009

no muz niekedy vchodi domov o siedmej az osmej takze maly podla mna aj caka kedy pride a ked aj niekto pride domov a on je nebodaj uz v pyzame tak lieta aj taky pyzamovy po dome. no ja som napriklad spavala hned ako sa zotmie a tusim aj pri hre clovece nehnevaj sa sak aj teraz by som spala ako sa zotmie ale maly by bol sam hore .... brat je zasa nocny vtak, a to ze vraj od mala ale teda ci chodieval az takto neskoro uz neviem ....

simka9122008
14. máj 2009

Leni chodí tak 2x do roka, naposledy bol na vianoce, pracuje v Anglicku

bocmanka
14. máj 2009

😵 zucha úžasnééé kočky, a kaťa je tvoja kópia..xixixi, nemám len ja kopírové deti,ale ty máš aspoň jedno po sebe...
good pár sa vraj po čase niečím začne na seba podobať...
baby, čakám na tipy, chcem pripraviť manželíkovi prekvapko..22.mája na júliu, máme 20 výročie čo sa poznáme... 😀 glor sa ešte neozvala ako sa jej včera večer darilo???

lenka85
14. máj 2009

vam musi chybat co?

simka9122008
14. máj 2009

Veru chýba, no mne to tak strašne rýchlo ubieha že si to niekedy ani neuvedomujem, skôr keď je už večer a sedím sama pri telke 😢 ☹

janka1874
autor
14. máj 2009

no ale ste sa riadne rozbehli kým som uvarila obed normálne mám čo robiť Vás dočítať
my ideme teraz spinkať lebo vtedy čo som ju dala dlho nepospala a už na nej vidno že je unavená síce čakám že si ešte trošku pocirkusuje ale čo už

no a k uspávaniu Sendy chodí o 20.00

a k požičiavaniu hračiek ona si tiež len tak vezme od niekoho hračku ale zas aj požičia ak jej poviem že požičiaš tak odsúhlasí a dá sa ale ak by jej niekto bral z ruky (aj to sa nám už stalo) tak nepustí ani za svet a tam potom tiež zasahujem a keď sa to nejakej mamičke nepáči nech sa ku mne ozve (čo mňa sa asi boja tak mám pokoj) ale aby bolo jasno nezasahujem prísne len poviem tomu druhému dieťaťu že jej nemôže brať z ruky a hlavne to čo je jej a zatiaľ nebol problém

lenka85
14. máj 2009

no istotne aj vy jemu..

telinka
14. máj 2009

silvi tak ja ta nepotesim asi ale peta chodi spat po vecernicku , ostatne ako vsetky moje deti v utlom veku....teraz ked tolko lieta sa tesi vecer do postele , vecernicek , vana , flasa , ked nezaspi pri nej tak sama povie ze haji a ide do postielky spat , a ked niekedy sa stane ze nechce tak ja ju odtial nevyberiem , lahnem si k nej a skor ci neskor zaspi....lebo staci vybrat raz a mas po chlebe 😅

simka9122008
14. máj 2009

Baby ja sa s vami zatiaľ lúčim, malá je už hore tak ideme do mesta, treba my poplatiť banky a kúpiť malej mliečko

centik
14. máj 2009

Silvi neboj tak to ja tiez nemam "normalne" dieta 😉

aadula
14. máj 2009

tak kočky vidno, že sa vonku rozpršalo..a tu sa koníkuje 🙂

zucha, zlatunké sú tie tvoje dcérky

centik
14. máj 2009

ozaj, aj som zabudla, Zucha zlate su, a hrozne sa na fotkach na seba podobaju

aadula
14. máj 2009

centik a babku už operovali?

centik
14. máj 2009

my sa chystame v sobotu do PL, tiez nam dosiel nutrilon, a mali byt tam mat pampersky jumbo pack v akcii asi za 10 eur v prepocte 🙂

ivana26
14. máj 2009

ahojte,
adam ide spat o 20:30 - 21:00, poobede zvykne spat tak 3 hodinky, takze by skor nezaspal. ale mi to tak aj vyhovuje zatial 🙂
adam si velmi neda brat hracky, hned si ich berie spat 😀 a hrozne sa zlosti, ked mu benjamin kradne cumel 😀 😀 😀 musim to natocit, taki su podareni 😵 no a ked on nieco kradne, alebo udrie, tak mu capnem po ruke a upozornim ho
a niekedy dostane aj po zadku, hlavne ked ma kope pri prebalovani, tak to dostava na holu 😀 no hned aj prestane kopat

silvika
14. máj 2009

teli sak nas zas aodmalicka spava u nas na posteli s nami teda skor zaspava a vzdy tak zaspaval normal ze okolo pol desiatej a ako kojenec malinky vedel byt doobeda aj 5 hodin culy, celkovo ma taky nejakysik iny rezim a v noci spaval vdaka comu som aj mlieko stracala a ine nuansy

centik
14. máj 2009

Adi dnes by ju mali...

aadula
14. máj 2009

ivi aj mňa malý zvykne kopať a ohromne sa mu to páči ...tiež mu musím po riťuši dať niekedy

centik
14. máj 2009

Ivi tak uz sa stretavas s tou kamoskou, co ma toho chlapceka? tak uz ti tam neni tak smutno 😉

aadula
14. máj 2009

centik, tak držím palce, nech to dobre dopadne 🙂