Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bzuco
19. dec 2009

ahojte

tak máme stromček 😵 😵 😵 ...pomáhala aj Barborka - 1.krát 🙂
a za oknami krásne snežíííííííííííííííííííííííííííí....zajtra sa sánkujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

simka9122008
19. dec 2009

Paráda, ja ani napečené, ani stromček, dokonca ani drahý a k tomu ešte deti nespia, hotová pohroma 😝

luculka
19. dec 2009

aj tu stale snezi,,,to je uplne ina vianocna atmoska,,,ako bez snehu,,,,, 🙂
boooze ja mam este stale nohy ako cencule,,,, 😀 😀 😀 som sa este nerozmrazila

bzuco
19. dec 2009

simi...ja nemám ešte darčeky kompletné...chceme s MM v pondelok, utorok podokupovať
a v stredu na nákup potravín...nemám rada tieto zhony pred...všade ľudíííííííííííííííííííí a ja to tak nemám rada 😒

simka9122008
19. dec 2009

No Bzuco mi hovor o tom niečo, v pondelok nám bude robiť k malej babka chúvu, lebo ideme s drahým na faru, na zápisnicu + na prvú náuku a potom hajde na nákupy potravín, medzitým si určite niekam spolu sadneme ako za starých čias 😝

bocmanka
19. dec 2009

😵 😵 simi fakt vám to tu všetky prajeme...
užite si jedne druhého...tak ako za starých čias
musí to byť úžasné stretnúť sa po takej dlhej dobe, zvlášť keď sú detičky je to iné...

ale trošku viem aké to je, ja keď som študovala v miláne, tak som svojho drahého videla tak 3-4x do roka a bolo to zvláštne...

alinka76
19. dec 2009

no čaute mamuše. tak aj ja mám už veget, napečené, upratané, darčeky nakúpené a zabalené. Vianoce môžu prísť. normálne nechápem sama 🙂 ale dnes som chcela robiť punč a ani fľaša červeného doma, musím to ihneď zajtra napraviť 😵

simka9122008
19. dec 2009

Tak drahý už je medzi Žilinou a Popradom

luculka
19. dec 2009

simi no super,,,, 🙂
ali ze sa aj ukazes 🙂

alinka76
19. dec 2009

Luculka, no áno, už sa mi patrilo. a už vravím že mám frei, tak môžem aj pokecať. ako sa tu žije? čo nové? teda okrem nového bábätka, neohlásil dakto ďalšie tehu????

bzuco
19. dec 2009

ali ahoj 🙂

luculka
19. dec 2009

no ja som chcela,,ale snad o mesiac 🙂

alinka76
19. dec 2009

ahoj bzuco. u vás sneží? musím aj ja kuknúť von.

luculka, vari ozaj??? žeby ťa to už chytilo na druhé bábo???

bzuco
19. dec 2009

ali...no sneží riadne už asi od 6tej večer....máme krásne bielo 😵 😵

len škoda, že od stredy sa má otepliť a hlásia dážď ☹

luculka
19. dec 2009

no ali musime stihnut km skonci materská 😀

simka9122008
19. dec 2009

tak malá konečne zaspala, jupííííííííííííííííííííí
Luci držím palce nech vám to čím skôr víde

alinka76
19. dec 2009

a prečo Luci? ako je to teraz vlastne, dostaneš už tú vyššiu sumu, keď budeš pokračovať v materskej? alebo znovu prvý 1/2 rok budeš mať podľa posledného platu?

simka9122008
19. dec 2009

no nič kočky ja sa na dnes vypínam, idem sa šupnúť pod deku k telke a čakať drahého, držte palce nech príde vporiadku a čím skôr, pa, ozvem sa zajtra

luculka
19. dec 2009

ali tak to ja fakt neviem,,,len aby som pokracovala,,,a neusela na chvilku do prace,,,ozaj baby ako to je 😉

bzuco
19. dec 2009

luci...mala by si najprv zasa dostávať materskú z platu - pol roka a potom RP - už ten zvýšený

csikike
19. dec 2009

ahojte, vidim, ze tu sa veselo klebeti 😀
ja sa chystam upratovat az zajtra, este mi chyba darcek pre draheho a brachu... a potom uz len stromcek ozdobit a prehovarat sneh aby zostal 😵

luculka
19. dec 2009

aj ked nenastupim do prace???to som nevedela,,alebo skorej nejako sa doteraz nezaujimala o to

bzuco
19. dec 2009

aj vtedy...kamoška teraz tak má....len si to musíš nanovo zasa vybavovať...skús zavolať do práce 😉

huleni
19. dec 2009

baby nemate niektora na predaj ( nikola tu ma asi najmensiu nohu tak preto sa pytam) alebo nevideli ste niekde take vyssie nepremokave cizmy alebo snehule nieco take do coho jej zapravim gate...22ky ak niekde uvidite poslite link:o)) dakujeeem ...a tak kukam to u asi len mna nejak nechyta na druhe babo:o)

huleni
19. dec 2009

idem ja do hajan :o))) tak bru nocku

simka9122008
20. dec 2009

Ahojte kočky, tak tatík nám došiel o 2.00 ráno, ako snehuliak zasnežený, tak husto u nás snežilo 😝 , no hlavne že došiel o.k., jupíííííííííííííííí
Mi sme už s malou hore a MM s malým ešte spia, no keď malá ráno vstala, tak len pokukovala že kto leží v posteli a skrývala sa za mňa, podarená bola, hovorí mi nie ujo, tatik 😀
No mi doobedu ideme ku našim, aj keď uvažujem ako sa k nim dopravíme v tom snehu na Furču 😝 , tak sa ozvem až večer aj s fotkami, dne budeme oslavovať malej narodeninky 😵 😵 😵

simka9122008
20. dec 2009

Ináč MM mal meškanie až 9 hodín, bola strašná kolóna už od Nemecka a len tak tak sa vyhli havárke, pred nimi sa vyvrátil obrovský kamión 😝

bzuco
20. dec 2009

ahojte
simka...som rada, že TM došiel v poriadku 🙂 ...

huleni, ked budem mať čas, kuknem ti na MMB 😉

bzuco
20. dec 2009

huleni
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7206227

povedz mi do akej ceny?

bzuco
20. dec 2009

inak v deichmane kúpiš nové snehulky za necelých 10 eur, ak máš možnosť, skoč tam