Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
20. dec 2009

Ahojte
simi super že ste konečne rodinka pokope užite si to
u nás sa doobedu pieklo linecké kolieska pomáhala aj Sendy 🙂aj som nafotila
bzuco to je pravda v deichmane sú lacné len niekedy také malé ani nemajú poznáme Sendy má tiež maličkú nôžku
možno sa pôjdeme dnes sánkovať len neviem kde 😀 tu na okolí žiadny kopec nie je 😀 😀 😀

bzuco
20. dec 2009

ahoj jani

ja som 22ky videla 😉

bzuco
20. dec 2009

mne malý spí už vyše pol hodiny...sa dnes nejako skoro pýtal buvať 😅
ale aspoň skôr vstane a stihneme sa ísť posánkovať a ešte aj starkej zablahoželať, lebo mala včera meniny

polievka hotová už dávno a kuriatko sa ešte dopeká....môžeme papať zachvíľu 🙂

tinyleaf
20. dec 2009

ahojte, peknu nedelu 🙂 U nas je riadna zima, -9, a riadne fuka. Maly bol chvilku vonku, ked muz odhrabaval sneh, ale tak mu tiekli sopliky, ze som ho zachvilu stiahla dnu.
Vcera sme ozdobili stromcek, tak som zvedava, kolko vydrzi bez ujmy, lebo maly do neho stale stucha a neda si povedat, ze stromcek nono. A zistila som ze aj plastova gula sa da rozbit. Spadla mi a uplne sa polamala na drobne kusky.

tinyleaf
20. dec 2009

simi, super ze uz ste cela rodinka spolu 🙂

tinyleaf
20. dec 2009

bzucko tebe sa maly pyta buvat? Nasho musim hnat do postele, on by radsej zaspal aj postojacky ako by sa vypytal spat ☹

janka1874
autor
20. dec 2009

tiny aj Sendy sa pýta spať

bzuco
20. dec 2009

tiny....aj ja som to zistila...už minulý rok, ked decká stiahli stromček na seba 😅 - tiež sa mi pobili nerozbitné plastové gule 😀

hej, on sa pýta spať...sám mi povie, že ide buvať, zobere cumlík, milion hračiek do postieľky a ide
a už je naspatý, napapal sa, tak sa ideme obliecť a na kopec, kým tam nie je veľa detí

janka1874
autor
20. dec 2009

my by sme tiež chceli ísť na sánkovačku so Sendy ale nejako sa z toho tepla nikomu vonku nechce 😀 😀 😀 a ešte aj pekne svieti slniečko

huleni
20. dec 2009

ahojte,...bzucko dakujeeeem:o)) som vedela ze ty poradis, deichmenn mame tuto kusok od domu tak ked sa zobudi pojdem mrknut:o)) len tiez mavam problem ze take co sa mi pacia su vacsinou velke..ale mozno natrafime:o)
simka super ste pokope.o))) tak si to pekne uzite..
mne dnes prisla svagrova z Anglicka tak ju pojdemek uknut lebo nikola uz pred spanim vykrikovala a volala jej ..zuza priiidem:o)))
jani aj my tu mame taku kosu..sak asi vsetci:o)) nikola boal u nasich nababusena ako medved vyzerala.o)))

bzuco
20. dec 2009

no sme prišli z vonku...teda kosa poriadna...sme červení ako jabĺčka 😅
troška sa zohrejeme a ideme k našim aspoň na hodku

luculka
20. dec 2009

cafte my sme boli na trhoch,,,hrali Freagile,,,,su suproví,,,,no desná kosa,,,malá bola ako snehuliak,,,ale plakalááááá.....bola jej kosa,,tak sme utekali domov,,,sme ako cencule 😠

janka1874
autor
20. dec 2009

luculka ja mám ich vianočné CD jedna pecka 😀 😀

sánkovačka bola super Sendy sa veľmi páčilo a kedže to bolo rovno pri bloku kamošky tak sma nakoniec skončili u nich na káve tiež bolo super a nakoniec tu bola ešte drahého mama na návšteve takže pestrý program bol dnes 😀

simka9122008
20. dec 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=2025332&i...
Ahojte, tak mi sme dnes mali tiež pestro, doobedu sme šli k našim, deti sa boli posánkovať a poobede sme oslavovali malej narodeninky, a mám novinku dnes ma drahý požiadal o ruku, jupííííííííííííííííííí

bzuco
20. dec 2009

kto máte slečny...super cena 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7437249

bzuco
20. dec 2009

sinka...kráááááááááááááááááááááááásne 😵 😵 😵 😵 ...blahoželám.... 😵 😵

tinyleaf
20. dec 2009

jeeej simi, krasny predvianocny darcek, gratulujem🙂))

tinyleaf
20. dec 2009

boc, si ma s tymi naramkami inspirovala, tak som tiez detom objednala 🙂

luculka
20. dec 2009

cafte,,,jeeej simi supeeeer-...krááásne 🙂 🙂 🙂 🙂

jani aj ja mam ich vianocne cd,,,je fakt super,,,aj na trhoch boli super,,,len tá kosa bola hrozna,,teraz som pozerala foto vo fotáku,,,no mla chuda,,totál cervene licka a nostek,,,bambulka moja,,sa nedivím ze plackala,,, ☹

inak sranda dnes ked dosla po 2dnoch,,,sa mi hrozne zdala iná,,,,vydy sa mi zdá ako keby sa zmenila vyrástla,,a neviem sa na nu vzdy vynadívať,,a to je prec len dva dni 😀

bocmanka
20. dec 2009

🙂 🙂

tak dnes sa môjmu bratovi narodila princeznička KIARA, sa veeľmi teším, je to ich prvé bábätko a decembrovča ako rominka a môj matejko...
bola som pri tom, priamo na sále som fotila, teda nie úplne, keďže rodila sekciou a zhodou okolností dnes slúžil aj môj svokor, takže by malo byť všetko ok...
zajtra budú fotosky, sama som zvedavá ako vyšli...
kráááááááásna, voňavučká, úžasnéééééééééééé

😵 😵

luculka
20. dec 2009

boc supeeer,,,,no ina fotogrfka je z teba,,priamo v akcii,,,, 🙂
este raz gratulujeeem

martinaj
21. dec 2009

ahojte 🙂
simi gratulujeme k zasnubeniu 😵

simka9122008
21. dec 2009

Jééééééééééééj Boc gratulujem, to musel byť super zážitok, tešíme sa na fotočky, malej bambuľky
Ja tu dnes skoro celý deň nebudem, ideme s drahým do mesta povybavovať nejaké veci a zároveň aj na nákup, takže sa ozvem až večer, prajem všetkým príjemný deň. 🙂

simka9122008
21. dec 2009

Ďakujem kočky, ráno som si ledva prsteň natiahla, tak mi opuchol prst, že neviem ako si ho večer dám dole 😀 😝

csikike
21. dec 2009

simi, gratulujem k zasnubam 😉
a romi k sestranicke 😉
mne uz mm robi v rajke, tak som sama s detmi a potrebujem este nakupit, ist pre kalendare a zacat piect 😕
aspon, ze sme stihli poriadit cely byt vcera, sme makali ako divy,
tomimu sa sanky nepacia, len reve ked mi ich pripomeniem 😖

martinaj
21. dec 2009

no my sme tiez vcera vecer prvy krat vytiahli sanky, ked sme isli vencit psa, malej sa to tak lubilo, ze robila sceny, ked sme isli domov 😠 ale dnes ich opat vytiahneme 😀

janka1874
autor
21. dec 2009

Ahojte
tak toľko noviniek hneď na ráno
simi gratulujeme síce neviem prečo ale myslela som že už ťa požiadal tak nevadí ešte raz gratulujeme a nech Vám to vydrží
boc blahoželáme bráškovi k dcérke určite sú preštastní tak nech je zdravučkááááá
Sendy sa sánkovačka veeeeľmi páčila a niež nechcela ísť domov

janka1874
autor
21. dec 2009

zato dnes je Sendy úplne na nervy stále len reve a mrnčí pre niečo už ma ide klepnúť z nej

martinaj
21. dec 2009

jani nasa Verca mrnci posledne 2 tyzdne vkuse a otrasne spava a je.... ta noc v piatok, ze ju celu prespala bol velky zazrak 🙄

lenka85
21. dec 2009

baby a nebojite sa teraz do takej zimy ist s detmi? lebo my sme len doma, mam pocit, ze ked je viac ako minus pat by sa nemalo, neviete niektora?