Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
4. jan 2010

ale tak jasne ze striha len pod dozorom s takymi bezpecnostnymi gulatymi obalenymi v plaste....nech trenuje devce 😅

veva1
4. jan 2010

ahojky
nozniky 😀 sa mi to paci 😉 ficia aj u nas. Odporucam pridat aj lepidlo nech si tie nastrihane kusky hned prilepi 😉

janka1874
autor
4. jan 2010

no to by u nás vyzeralo teda ako poznám Sendy to by dopadlo nejakiu katastrofou 😀 😀 😀

aadula
4. jan 2010

teli 😀 len aby to neboli tvoje vlasy 😉 Samčovi nožničky nemôžem dať...to by bolo!! 😅 aj keď v jasliach možno aj strihali už

vo štvrtok ide po troch týždňoch, tak ho už pripravujem, pozerám fotky z mikuláša s ním..detičky..tety...tak hádam bude dobre... 🙂

telinka
4. jan 2010

peta tiez noznicky dostala do ruk 1x ked sme boli na dni otvorenych dveri v skolke a odvtedy ich potrebuje 😅

oddnes vecera sme nabehli pomaly ale isto na 100%ne kravske plnotucne mliko a uplne v pohode tak sa tesim 😵

lenka85
4. jan 2010

no ja si nechcem ani predstavit co by sa stalo keby som dala Hanke nozniky.. a lepidlo k tomu - hotovo 😀 😀 😀

telinka
4. jan 2010

ale baby to je s vami tazko ked si hned malujete hororove scenare...musite byt kreativne 😀 😀 😀

este mame jedno super slovo , ktore peti neopravujeme lebo sa nam paci....vonavka je u nej voňačka 😵

ajula25
4. jan 2010

teli to nie len o kreativite....ja som napr. lenivá na také 😅 ale na druhej strane je rozdiel mať prvé dieť a tretie 😉 vieš ako to myslím. To prvé je ako prototyp. Skúšaš "čo to dokáže". Myslím, že aj ty si to tak pomenovala, že prototyp. Postupuješ podľa "manuálu". Skrátka sa bojíš...no nie? Aspoň u mňa to tak na 100% fungovalo. U druhého už vieš čo a ako a tretie? Brnkačka, nie Teli? 🙂 😉

lenka85
4. jan 2010

ja sa ani tak nebojim o Hanku ale o to ako by to tu vyzeralo 😀 😀 😀 maximalne by si postrihala oblecenie alebo vlasy,ale sa vsetko da,ale keby tak zacala utocit na nieco ine tak neviem neviem... My napriklad nemozeme mat ani farbicky, naschval maluje steny, tak si moze kreslit akurat prstom na papier.Ked dostane rozum tak aj farbicky 😀 takze asi nikdy 😝

ajula25
4. jan 2010

ale leni aj farbičky budú. Lukáš zasa voskovky je. Normálne si kusne akoby neviem aký kolá jedol. Tak toto nemôže. A farbičky len pod dohľadom, lebo to okusuje tuhy tiež. Nožnice som ešte neskúšala.
Moja spolužiačka jedna raz vravela, že bola malinká a mama ju kontrolovala. Čo robíš? čiham. tak spokojná mamina, že dcérenka na niekoho číha a ona príde do izby a záclona celá počihanááááááá 😀 😀 😀

tinyleaf
4. jan 2010

baby, ja sa scvoknem. Mala zaspala a stvrt na devat a odvtedy uz bola 4krat hore. Pospi si 5 minut a zase place. Teraz je pri nej muz, ja uz som nemala nervy. Uz teraz mam depku z noci, takto to trva uz tyzden ☹ Vobec nevydrzi spat ani hodinu v kuse ☹

tinyleaf
4. jan 2010

no idem tam, uz to nemozem pocuvat. Uz len cakam, kedy sa aj maly prida ☹ tak dobru noc, dlho som tu nepobudla ☹

telinka
4. jan 2010

jooj tiny to mi je luto ze sa takto trapite ☹

ajul presne tak....prve prototyp a tretie brnkacka 😀 😀 😀 ale jasnacka ze je to indivindi...peta maluje zatial len na papier , sem -tam skonci na stole , stena ju este nenapadla , ale ona si zatial celkom da vysvetlit a pocuvne"zatial ", kresli najradsej voskovkami , na sedacke mam prehoz tak zatial je klud 😅

silvika
5. jan 2010

zeny, dobre rano, aktualna otazka, cim natierate deticky ked takto mrzne, asi im moc mraz nesvedci co vy na to? ja sa nababrem hned rano s niecim len maleho jakosik nepotieram

abbi
5. jan 2010

Ahojte 🙂 tak nozniky by u nas tiez boli popularne, ale zatial si vystacime s kladivok a vrtackou 😀 samozrejme funkcnou ale detskou a srobovak vola : fukacik asi preto lebo ked sa to toci tak to fuka :D no nechapeme presne preco ale je to tak rozkosne. a prave vsade bucha kladivom 😉 😉

no my tu mame 2 dievcata zo zamkov nase stare zname a prisli varovat chalanov, nech si oddychneme a ideme trochu von. Tak vcera som bola konecne u kadernicky, boli sme na veceru, v kine na Avatar a bolo super. Dnes pokracujeme do BA a Senca JUJ tesim sa 🙂 uz mi to velmi chybalo

luculka
5. jan 2010

cafte...abbi,,,super,,sekne ti to,,,, 🙂 🙂

silvi mame krem nivea do mraziveho pocasia
malá má noznice take detske umele,,,kupila som normalne v papiernictve,,,a normalne strihaju papier,,,ale nevie si to jednou rukou,,,,
a tiez pouziva lepidlo,,,natrham jej farebne papiere,,a ona ich lepi na papier,,,

tak z vyráziek nebolo nic,,,planý poplach,,,asi to bolo z tej kivi 🙂
u nás stale frci plastelina,,,,a farbicky len preklada,,,uklada hore dolo o krabicky 😀

zrzulka
5. jan 2010

Silvika ja pouzivam pre malu niveu co maju taky fest mastny krem do mrazu a vetra ... ten som pouzivala aj ked bola uplne malinka. nema na to ziadnu reakciu tak sme mu ostali verni. Akurat ju niekedy zabudnem natriet a potom ma take draplave licka od mrazu.....

Abbi si kocka, sekne ti to!!!! Aj ja rozmyslam ze sa dam strihnut lebo mi strasne padaju vlasy....

Nozniky aj my mozeme, to ked vidi ze ja nieco striham tak je v tom momente pri mne a uz sleduje kde ich polozim.... Ale zatim jej ich nedavam. par krat sme skusali akoze spolu strihat. Chcem jej kupit take tie detske co nic neodstrihnu ale aspon sa s nimi neporani.....

zrzulka
5. jan 2010

Ozaj baby aj vase deti robili to ze stale nieco prekladali, nosili tasky a pod? To je nasa najnovska zabava, stahovat veci z jednej izby do druhej. Robi to cele dni... neviem co to znamena....

Lucul akurat som na teba myslela a ty tu vlozis prispevok.....telepatia.... 🙂 a este napises skoro to iste co ja🙂)))

luculka
5. jan 2010

zrzul 🙂 🙂
tie co mame my su super,,,cele umele,,,,

zrzulka
5. jan 2010

ja jej zatim davam take tie co jej s nimi striham nechtiky.... tie su tiez bezpecne.... ale kuknem v papierku tie ktore spominas....

janka1874
autor
5. jan 2010

ahojte
tak ja sa ku Vám poriadne už ani nedostanem ledva som Vás dočítala už ma Sendy ťahá preč
tak len rýchlo
a keď nedosiahne svoje tak ziape ako šibnutá kým nezobudí malú čo práve urobila aj teraz no a ak by som mala čas si tu sadnúť tak tu sedí drahý a mám smolu a to sme si povedali že sa budeme viac rosprávať a menej sedieť pri PC čo teda ja už ani nemám čas ale ona ha ha no čo narobím
idem radšej k urevanému decku 😢

a aby som nezabudla krém máme z DM do mrazu a chladu ale asi skúsim tú niveu príde mi veľmi slabý ten z DM
tak sa majte

janka1874
autor
5. jan 2010

tak na chvíľu som zabavila Sendy chlebíkom

tiny aj naša noc bola dnes desná malá bola hore od 3-tej do 6-tej a vlastne neviem prečo pritom niekde som čítala že ak dieťa dobre spí cez deň tak bude aj v noci ale asi to nefunguje ☹
a mňa tak bolí hlava že si to ani neviete predstaviť mám pocit že mi pukne

silvika
5. jan 2010

jani mna tak zobudil jeden zo psov o pol tretaj do piatej som kukala telku apotom znovu podriemala. ale maly robi to iste ako tvoja a to nemusi ziarlit na surodenca, on staci ziarlit aj na mna

janka1874
autor
5. jan 2010

no silvi ale mne už toto jej vrieskanie ide riadne na nervy lebo sama sebe robí zle lebo keď vrieskaním zobudí Viky tak sa potom musím jej venovať a utišovať ju keď reve tak načo to potom robí ale zbytočne jej to vysvetľujem to je nová móda u nás ziapať za všetko

silvika
5. jan 2010

jani ja ho nautesujem konci hned ked mu venujem dostatocnu pozornost len obcas nepocujem hovor ktgory chcem viest alebo telefonat tak len v tom je to nevyhoda mne revy nevadia nejak extra

simka9122008
5. jan 2010

Ahojte, tak my s drahým ukončujeme obed, potom sa pomaly pobalí a poobede si ideme trochu vyraziť do mesta, iba my dvaja, oddýchnuť od detí, no máme posledný deň pre seba, tak si ho ideme užiť vo dvojici

janka1874
autor
5. jan 2010

silvika tak mňa zas neskutočne vytáča je takýto nezmyselný vreskot keď má dôvod revať tak je to iné ale toto ja fakt nemusím

simi užite si to 🙂

centik
5. jan 2010

ahojte,

Jani mas to vesele, a neni to aj tym ze Sendy citi z teba nervozitu? nuz asi musis vydrzat este tak rok, potom segry aj pokecaju a bude to uz lepsie 🙂 davas Sendy do skolky?

janka1874
autor
5. jan 2010

centik nemá akú nervozitu lebo ona vrieska aby zaujala pozornosť ale nedá sa neísť na wc alebo jej dovoliť všetko čo si zmyslí v tom je problém a potom začne tak vrieskať že zobudí malú keď náhodou spí
a dať ju do škôlky no neviem to by bolo ešte viac starostí ráno ich obliekať trepať sa s nimi potom zas bežať pre ňu najhoršie je to teraz v zime keď sa poriadne ani vonku nedá ísť a keď aj tak len na chvíľu