Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
5. jan 2010

🙂 dievčatá tiež iba na chvíľku, vidí, že máte družnú debatku...
jani pre teba....dobre ti kočky radia tú škôlku, možno to ty budeš horšie prežívať, ale sendy si to tam užije, to mi ver...
ona možno tým krikom dáva najavo, že sa jej menej venuješ , ale viac sa ani pri malom bábätku nedá, poznám to...
možno by stačilo dávať ju tam iba na doobedie,
si zober, že romy od miminka, nosila som vo vajíčku, dávala v mrazoch marka do škôlky, naložila do auta a vozila mateja do školy...teraz s ňou chodím na tréningy, v telocvični jej obujem tenisky, chalani trénujú a ona si pobehuje za loptou..
ide to, len budeš ty možno uťahaná ako kôň , ale zase nebudeš mať čas na nič iné...

abetka vás pozdravuje, nejde jej net, čakajú na najakú zhorenú prípojku...

ja som dnes sama s tromi doma, romy sa vypýtla spať už o 10.30h, bola unavená jak riť, lebo vstala o šiestej..
uvarila som obed, popritom riešila hádky medzi chalanmi a teraz som im dala každému jeden pc, a sadla si a mám kľud, ale myslela som, že ma zarána s nimi švacne
von ísť nechceli, lebo matej je denne na lyžiach, ten chcel ostať doma a manželíka som dnes pustila s kamošom na turistiku, určite ho pozve na obed, takže aj keby som nechcela variť musím...

zucha mi poradila dobrý receptík na hráškovú polievku, ale akosi duchovia nám hrach zo skrine šlohli, tak som urobila gulášovú..ale ako???...nemala som rozmrazené bravčové, iba v sáčku nakrájané zamrznuté plátky, tak som ich tam šupla a počas varenia nakrájala...

janka1874
autor
5. jan 2010

no boc len tu je problém ako ju tamodniesť a ako ísť pre ňu ale intenzívne o tom uvažujem aj keď je pravdou že horšie to asi budem ja prežívať ako ona

ajula25
5. jan 2010

ahojte
tak môj Marek má angínu. Od včera teplotuje, vlastne od nedele večera. Tak zabehli na pohotovosť a angína. Takže do školy bude zdravý 😅 ale je kludnejší, aspoň sa s Lukášom nenaťahujú.
Dnes som mala také trošku spomienkové dopoludnie. Všetky domáce videa som si pustila. Páni MArek bol taký malý pred troma rokmi.....neuveriteľné.

centik
5. jan 2010

ajul tak nech sa rychlo uzdravi

Jani na sidlisku nemate skolku?

boc tak si nakoniec robila parkovu ci ako? 😅

telinka
5. jan 2010

ahojte 🙂

no tak ajul mate "stastie v nestasti" aspon sa marek vykuriruje cez prazdniny a nebude chybat v skole 😅

nase baby ide z ich najmladsej sestry porazit 😀 uz nezvladaju to "a preco??" poviem miske nech obuje peti papuce , tak miska ide a peta a preco mi obujes papucky??? -aby si nenachladla-a preco aby som nenachladla???? - aby si nebola chora- a preco aby som nebola chora??? aby ta nebolelo brusko -a preco aby ta nebolelo brusko??? ......a tak furt do nekonecna😅 😅 😅 uz sa normalne tesia do skoly ze budu mat klud 😀 😀 😀

aadula
5. jan 2010

ahojte 🙂

ajulka, marekovi skoré uzdravenie...veď určite sa už teší na kamošov do školy 🙂

telinka, to je zlatééé 😵 Náš začína ešte len slová opakovať..ale teraz je všetko Samčo ...toto ..hento...ráno vstal...pozrel sa do zrkadla a hovorí..Samčo..mama 😀 Momentálne robí zle Paťke a jeho najobľúbenejšia činnosť je čítať 😅 a dookola čítame

telinka
5. jan 2010

ale je to aj naopak....ked sa anusa pyta peti ...anuska sa pyta...a preco musis ist spat???,peta jej aby som nebola unavena-preco si unavena...lebo sa musim hrat-a preco sa musis hrat-lebo som mala-a preco si mala-lebo som petulka-a preco si petulka -lebo chcem lizatko 😀 😀 😀 no aspon si dievca rozsiruje slovnu zasobu.....teraz s anuskou lezia pod stromcekom a takto konverzuju 😅

centik
5. jan 2010

ja som tu mala mamu na silvestra, dali sme si vinko, biba k nej prisla vzala pohara a vravi "babka nepi uz" 😀

telinka
5. jan 2010

centi...aspon ma kto davat na vas pozor 😀 😀

martinaj
5. jan 2010

ahojte 🙂 tak my sme konecne doma, od rana sme vybavovali 🙂 bola som na poradni, maly je zase dole hlavou, snad tak uz ostane ale zacinam sa otvarat, mala by som oddychovat 😀 😀 😀 haha
potom som bola zaniest do prace papier, ze idem na dalsiu matersku a este som si stihla vybavit v nemocnici aj papier na epiduralku.... takze som natesena, uz mam vsetko dolezite vybavene ( aspon myslim 😀)

centik
5. jan 2010

Teli to nema akosi skoro to obdobie Preco?
sice Petka jetusim super dopredu s rozpravanimi tak aj obdobie asi prislo skor 🙂

simka9122008
5. jan 2010

Super Martinaj, už to nejako vydrž aspoň do začiatku februára, snaž sa veľa oddychovať, drž sa

simka9122008
5. jan 2010

My sa o chvíľu s drahým vyparíme na rande, juj ako sa tešííííííííííííííííííííím

martinaj
5. jan 2010

hej simi staci mesiac, vobec sa nenahnevam, ked sa maly vypyta na svet zaciatkom februara, nechcem byt tehotna 42tt 😀 tak v 38tt by bolo super 😀

luculka
5. jan 2010

teli no petka,,,je iná maska,,, 😀 to u nas ste taketo kecanie nehrozi,,,,,,
no nasa je popredu zase v iných zlých veciach 😀 😀

simi užite si 🙂

telinka
5. jan 2010

no to ja len aby ste vedeli co vas cakaaaa 😝 😅

aadula
5. jan 2010

ajulka, si ma nakazila a a tak sme si pozreli všetky Paťušine vystúpenia kde spievala... 😀 😀 sranda..a malý len vykrikoval Pati Pati 😅

veru Peťka je popredu s kecaním, keď pôjde do škôlky..tam môže pani učiteľkám už pomáhať 😉

zrzulka
5. jan 2010

Dievcata este krmite deti v stolickach??? tak poradte nejaku co vydrzi. musime kupit novu lebo tu co mame sa pokazila. Potah sa osuchava a farbi od prvej chvile ako sme ju kupili ... to robia vsetky co maju gumenny potah??? Aku mate skusenost nech zase nekuopime nejaky sit ....

martinaj
5. jan 2010

fu zrzulka, no nasa vyrdzala a ani nefarbila, ale neviem znacku ( uz ju ma sestra) ale kupili sme ju v "pre deti" bola ale nepolohovatelna 🙂

centik
5. jan 2010

Leni mi uz nekrmime davno v stolicke, biba papa sama,
ale my sme mali meggie bola som spokojna

zrzulka
5. jan 2010

my este musime krmit lebo by nam stale zdrhala🙂)))) ona neobsedi ani 5 sekund na mieste ... tak kupime novu ved vyuzijeme aj pri druhom, inak by sme tiez uz nekupovali....

veva1
5. jan 2010

Ahojte. my mame jane activa. je super,ale draha. Tomino sa nepyta preco,ale aky,aka. A je riadne prespekulovany. Dnes vravi,ideme k babke. Ja mu vravim,ale nie ideme do mesta,ale len do tesca. a on,ze tesco a aj bila je zavrete.Ja no tak nejdeme nikde. on,ale nie otvorene je.Ja ok,tak ideme do tesca a domov. on ,do tesca,k babke a potom rovno domov.

lucia79
5. jan 2010

my máte tú istú stoličku čo veva 🙂 tiež odporúčam
a Maťo sa zase stále pýta na všetko aké toto? aký toto? 🙂 akože na farbu. a tie základné ako biela, modrá, červená, čierna, žltá, zelená, modrá, tie už pozná.

telinka
5. jan 2010

http://www.hrajko.sk/detska-stolicka-cam-mini-p...
zrzul my sme mali takuto len nepolohovatelnu a bola super 🙂

ivana26
5. jan 2010

Ahojte,
uf, kym som vas docitala, tak sa mi uz aj Adam prebudza 🙂
vsetko dobre do noveho roka a vsetko najlepsie vsetkym oslavencom, ktorych som prepasla 😵
u nas sa kresli na stenu, mame jednu v obyvacke , ktoru docmaral, tak som ju zatial nemalovala, nech si kresli 🙂
noznicky zboznuje, ale najviac u nas leti lepiaca paska,tu mame polepenu vsade 😀 😀 😀
teda Petka je ina sikulka, Adam zacal teraz tvorit jednoduche vety a opakuje vsetky slova po nas, ale vacsinou vsetko len po madarsky. ja sa ho pytam po slovensky a on mi furt odpoveda madarsky,,, nevadi, ved aj ta slovencina pride 🙂

silvika
5. jan 2010

my sa hlasime tiez k jane activa je na paradu aj ked zaberie dost miesta ale zasa znesie

zrzulka
5. jan 2010

dakujem dievcata za tie stolicky, nieco vymyslime. mozno ju zacnem ucit na stolicku ale ona je taky drobec ze na stol ani nedociahne....

ja vam tak zavidim (len v dobrom) ze vam deti tak rozpravaju a pytaju sa. michaela nerozprava vobec a co je este horsie tak jej ani nerozumiem co chce a ani ona mne co po nej ja chcem. Ako u hotentotov🙂)))) Ale predsa len mame novinku, v poslednej dobe zacina ukazovat prstekom, takze u nas komunikacia v takomto style. Ona mi na nieco ukaze a ja jej vysvetlujem. snad sa na nu nieco nalepi... niekedy mam pocit ze rozumie ale ked sa jej potom pytam tak sa len usmieva.

zrzulka
5. jan 2010

Mne ide len o to aby sa potah zase hned nepotrhal a nefarbil. ja ju utieram a farbi, nehovoriac o tom ze kolko oblecenia uz Michaeli ponicila. normalne zlte flaky jej ostavaju na pyzamach ci teplakoch....

veva1
5. jan 2010

Tomino tiez pozna farby,ale ked ho chcem vyskusat,tak tara. len z fleku povie spravne.

lucia79
5. jan 2010

zrzul tá stolička Jane sa určite nepotrhá a nefarbi a dá sa z nej spraviť stolček so stoličkou