Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

anina1
18. jan 2010

jani skús to viac krát za sebou, keď to zlyhalo, potom sa to vspamätá 😉
ináč aj pred činžiakom treba odhŕňať, keď je služba, ale tak chlapov je tu dosť vždy sa niekto nájde čo to urobí 😀

janka1874
autor
18. jan 2010

no u nás to tak nemáme na služby a teraz pre zmenu mi FB nefunguje vôbec

janka1874
autor
18. jan 2010

jeej už to ide a ono mi to predsa pridalo aj keď napísalo že chyba 🙂

lucia79
18. jan 2010

silvi, momentálne sa učím trestný poriadok a takto o rok mi začínajú štátnice a budú trvať až do asi mája 😨

bocmanka
18. jan 2010

🙂 čaute, tak dnes asi každá odhŕňa, aj keď teli má pravdu, že západ v snehu víťazí a tak má moja polovička o jeden orgazmus menej...on miluje keď snežííííííííííí

aj mne romy spinká, sme boli napešo v meste a máme novú hru, aby chodila...pešo...chodíme ako zvieratká , poviem "bocian" a ona tľapká vpredu rukami akože zobák, poviem medveď a ide ťarbavo...ale žiadne ruky, už som chcela ísť k dr. lebo ma furt všetko bolí a už viem, to mám od nosenia rominy na rukách, tak dnes začala tvrdá škola..!!! 😀 😀

bocmanka
18. jan 2010

🙂 a u nás sneží len tak trošičku...

silvika
18. jan 2010

chuuuuda romy 😉 😝 , nas ma teraz extra vdzorovite obdobie tak hranie sa mozem tak na seba nasit on len co sa mu chce a aj pri tom sa echt jeduje

bocmanka
18. jan 2010

😒 a o tom som chcela silvi, ja dúfam , tiež že je to len prechodné obdobie, lebo naša síce vyzerá sladko, ale zúri, hádže sa o zem a potom to vyzerá, že je nevychovaná, len vysvetľuj niekomu kto nemá ešte deti, že je to vzdor...

janka1874
autor
18. jan 2010

no u nás tiež začala tvrdá škola vrieskanie je pomaličky na ústupe a určite to bola len žiarlivosť lebo videla že malá plače a venu je sa jej pozornosť a kedže Viky už prestáva toľko plačkať tak prestáva aj Sendy aj keď občas ju to ešte lapne a už 3 deň pekne vyšľape sama domov síce ťažko ale úspešne ju presviedčame aj za cenu že dostane cucu (to je u nej sladkosť) tak horko ťažko vyšlape 😀

veru tu na východe čo furt bolo snehu teraz nič ešte že sme na chatu ani nešli zlbli by sme tam od nudy keď nie je sneh tam totiž ani telku nemáme (naschval)
pošlite aj sem zopár vločiek snehu 😀

bocmanka
18. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

silvi, takto musí všetko robiť sama...tak sa samaaaaaa !!! aj ráno oblieka

silvika
18. jan 2010

jaaaj boc ked mne je jakosik srdecne jedno co si kto mysli, ja musim prekrikovat chalana a rozpravat mu celu esej o tom, co znamena co od neho chcem, sak jaaa mam uz hovoridla unavene, co mu furt vysvetlujem. mohol by byt empatickejsi a to este menim hlasy a ja mam taky faralkovsky hlas nie jak zo shakespeara, tak ja aj kricim a pre neho je to bezne slovo hovorene

bocmanka
18. jan 2010

🙂 jani vidíš, už to bude iba lepšie a lepšie

silvika
18. jan 2010

to fakt? nas sa len jeduje on chudak jakosik nevie coby, nema to este v stadiu ze sa hneva pre nieco co mu neurobime inokedy sa s nim da na paradu dohodnut. amen tma ked dojde tato domov, vidia sa asi dvakrat do tyzdna a to z toho na prasky obidvaja aj sa "biju"

janka1874
autor
18. jan 2010

veru boc dúfam, že už bude len dobre
u nás tiež bolo všetko samaaa to stále len kričala že jaaaaa ale od kedy je Viky tak už sama nechce ani náhodou to si už len vyberá milostivá že buď mamaaaa alebo tataaaa ale sama už sa ledva naje

telinka
18. jan 2010

to uz aj rominka-kvetinka takto vystraja 😕 sa zacinam pomaly bat ,aby aj nas ten vzdor nenavstivil 😅

u nas sa presedlalo so shreka na "shreka dalsiho" teda druhy diel a este aj lev "rajen" z divociny boduje , takze ked sa jej nechce hrat tak sleduje a este aj "grinč" frci , ale to je niekdey take strasidelnejsie takze musim kukat s nou , lebo krici ze sa boji ale vypnut nechce ani za svet 😀

silvika
18. jan 2010

ale sama sa neoblecie"dufam" potom aj pride za tebou ze jej to mas "dokoncit"?

silvika
18. jan 2010

super teli sa nauc horory pozerat, ja mam kamosku a tu bavia horory ... ja reku ja sa ich bojim jak ma mozu bavit ... ja som radaze sa v noci po dome premiestnujem a to som hororov videla velice malo a aj to daaaavno, ze si to uz ani pamatat nemvozem

telinka
18. jan 2010

jaaaj silvi ja som videla asi len muchu a psa baskervilskeho a to je asi secko , ja take nemusim 😅

janka1874
autor
18. jan 2010

tak asi to bol aj u nás vzdor spojený ešte aj zo žiarlivosťou aspoň v niečom máme prvenstvo 😀 😀 😀 😀
kedže kecať asi začne až keď pôjde do školy lebo skôr už ani nedúfam ☹ 😒 😒

už čakám kedy dofčí tatik a dnes sa idem realizovať z kalendára čo mala Sendy v roku 2009 odem urobiť taký mix obraz potom ak sa podarí tak aj odfotím 🙂
tak mi chýba nejako sa tvorivo realizovať

bocmanka
18. jan 2010

😵 počkaj teli, príď si vyzdvihnúť ten happy feet, a budete mať aj tučniačika doma...si bude pospevovať pesničky, mne začala romy po "česky" tárať práve z tohto filmu...že "dej mi to"...alebo "každej tučňák umí zpívat.." ideme sa ušúľať..

silvika
18. jan 2010

zeny a co so stretkom? ci uz to neni take hromadnofilne ako prvykrat?

janka1874
autor
18. jan 2010

ja by som brala ale nikto sa nechytá

silvika
18. jan 2010

sak klikam klikam, ze to zostalo na nas dvoch, to by bolo asi trochu biedne stretnutie decembroviek o pocte dva kkusy, to je uz skor duel ako stretnutie

lucia79
18. jan 2010

ja osobne sa nechcem dopredu zahlasovať, skôr tak, že bude niečo aktuálne a pripojím sa alebo nie, ale rada by som sa s Vami stretla 🙂
mne máj, jún nevyhovujú a predsa sa nebude väčšina podriaďovať jednému, takže ja asi toľko 🙂

janka1874
autor
18. jan 2010

lucia len máj a jún sú asi najlepšie mesiace lebo už sa aj celkom dá ísť s deťmi vonku a v lete je zas kadžý po dovolenkách a tak podobne

silvika
18. jan 2010

nooo jedine zeby sme spolu zadovolenkovali 😉

silvika
18. jan 2010

muz uz chysta chorvatske mapy 🙂

janka1874
autor
18. jan 2010

no tak to zas neviem či by sme my finančne zvládli ale nápad to je super 😀 len si neviem predstaviť kde by nás ubytovali toľko detíííí 😀 😀 😀

silvika
18. jan 2010

jani sak zatial sa pohybujeme v pocte troch rodin ... 😝 to myslim je bezna akcia kazdeho hoteliera

telinka
18. jan 2010

silvi 😀 😀 😀 tak aj ja sa hlasim do poctu 😉