Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
20. jan 2010

ja mám polievku vajíčkovú (císe ju nikto nechce tak si ju jem sama) a druhé bude zapekané mleté mäso s cestovinami

abetka
20. jan 2010

ahojte. Ajula= to som rada,ze je maly ok 😉 Daj info ako ste pochodili na neuro.
Nas sa tiez strasne sprava, ale vcera mi na nocniku zacal strasne plkat, tak som si myslela, ze to pipik ho boli , ale ked vstal z nocnika, tak mal ncikane, ale smrad bol vsade za nim. Tak som kukla do konecnika a mal tak tvrdu stolicu, ze ju mal polovicku von a poeste v konecniku, tak som u ju vyberala. 😒 Na konci mal este aj krvicku a potom sa mu zase chcelo kakat, ale uz sa bal, tak sme skusaliaz kymnesiel spat, tak sa nakoniec aj vykakal a az tak, ze ho v noci prenalo. Ja som mu dala ovocie a dzus, lebo je mu to vzdy pomoye a aj caj z rasce. No chudatko sa vytrapil.

lucia79
20. jan 2010

zucha, máš môj veľký obdiv 😵

janka1874
autor
20. jan 2010

abetka to sa stalo už aj nám presne to poznám to som skoro aj ja plakala že sa tak Sendy trápila

ajula25
20. jan 2010

Ahojte
tak sme si vysedeli naneuro 3 hodky, ale je v poriadku, tak som happy 🙂 Včera som zalarmovala kamošky, jedna je lekárka, ale neodpisovala na správu, tak som volala v druhej, ona robí v zdr. poisťovni, tak volala nejakej známej zdravotnej sestre a vraj radšej nech ideme....tak aj som rada, že sme šli, lebo by som nemohla kľudne ani spať, aj keď aj tak som veľmi dobre nespala. No a Marek ako videl na urgente tie všelijaké opité stavy a tak, tak sa aj bál. Sadol si až na úplný koniec lavičky, len aby toho polomrtveho, pocikaného ožrana, čo sedel vo voziku ani nevidel. No hruza.
Maly mi prereval od rontgenu celý čas a ešte sa tak suprovo precikal, že sme prišli domov kompletka mokrý. Ale hlavne že je ok. Som fakt rada.

Zucha ty si proste supermama. Stíhaš variť, vypekať, netovať aj o detičky sa starať...no klobúk dolu. 😉

Ja sa chystám na kurz fotenia. Musím si poodkladať peniažky, kúpiť zrkadlovku a pôjdem. 🙂

janka1874
autor
20. jan 2010

ajula pridám sa 🙂

csikike
20. jan 2010

ahojte,
ajul, super, ze je luky OK
zucha, tak pred tebou vazne klobuk dole, si vazne super mama
tomimu uz je lepsie, CRP mal pod hranicou 8, vsetky stery negativne, ale pre istotu na objednali na kontrolu bruska, tak ideme 26ho
a slabo som zachytila, ze sa chysta stretko...kde, kedy? idemeeeeeeeeee

simka9122008
20. jan 2010

Ajula, no super že je vporiadku, teším sa s vami
My s drahým musíme teraz šetriť na svadbu, takže na stretko určite nepôjdeme, aj malý idú na školský výlet a drahý je na tom mizerne platovo ☹

ajula25
20. jan 2010

díky baby....
csiki tak Tomik je na tom už lepšie? Ale to CRP je aj tak zvýšené, nie? Hlavne ale, že je mu lepšie...
Stretko ešte nevieme kde, ale určite bude dobre 😉
Simi smola, že ani tento rok sa nepodarí, no ale tak sú priority a tie sú hlavné

lenka85
20. jan 2010

zucha tak teba asi netrmfne ani jedna z nas - a to si myslim, ze niesme ziadne lenive pipky🙂)) darmo, ja popri deckach nestiham skoro nic. Vcera som mala paradnu depku, tak mi mm slubil, ze sobotu mam pre seba, bude s detmi, vraj sa mam ist nejako potesit nakupmi - tak som samoska neodmietla.. a dnes vykuklo slniecko, tak nalada je hned o 100% lepsia. este keby bolo o 15 stupnov viac - no paradicka...

lenka85
20. jan 2010

csiki a co je tomimu? som tu dlho nebola, tak nemam prehlad a nemam ani cas citat vsetko dozadu...

simka9122008
20. jan 2010

ajul, no to už máme naplánované od začiatku zimy, tak by bolo fajn to zrealizovať, keď už je aj termín svadby

csikike
20. jan 2010

ajul, to CRO pre deti je do 8 v norme, maly mal okolo 5, takze aj to je OK
lenka, tomi mal strasne vysoke teploty a stazoval sa, ze ho boli brusko...

simka, tak vy mate krasny dovod neprist na stretko 😉

ajula25
20. jan 2010

aha csiki. sa mi marilo, že nad 5 je zvýšené....tak potom super.
Simi však jasné. Stretneme sa aspoň my, nie? 😉

simka9122008
20. jan 2010

Jasné Ajul, my sa stretneme hocikedy, no nie, už by bolo načase, aj niekde vonku, len nech je teplejšie
Veď stretká sa budú konať každý rok nie, tak raz nám to určite víde prísť 😀

ajula25
20. jan 2010

simi však hej. Uvidíme, ako dlho to tu bude žiť...myslím na koni. 😝
a my sa stretneme, to nem problem... 😉

janka1874
autor
20. jan 2010

no veru mohli by ste už aj ku nám prísť 🙂 🙂 🙂

lenka85
20. jan 2010

same stretka🙂)) csiki nejako mi to uslo:( hlavne, ze je uz ok🙂))

simka9122008
20. jan 2010

Jani nebolo by to veľa toľký sa k vám nasáčkovať 😝

janka1874
autor
20. jan 2010

simka už aj viac nás tu bolo 😀 😀 😀 ale ako chcete môžme aj my k niekomu prísť

ajula25
20. jan 2010

tak trebárs aj knám. U nás ešte stretko nebolo. aj keď si myslím, že metrážou máme byt ako janka, nie? 😀 No ale tak aspoň decká by boli v izbe a hrali sa a tak...

janka1874
autor
20. jan 2010

ajula to síce áno metrážou je ako náš ale tam sa aj väčší chalani zahrajú u nás sa veľmi nemajú s čím to je fakt 😀 Peťko sa tu chudáčik stále nudil

ajula25
20. jan 2010

tak dohodnuté. najbližšie sa stretneme u nás na terase 😉

abbi
20. jan 2010

aadulka, v sobotu o 3 bude Denis LAcho, Janko Bendig aj Dominika Stara v Mlynoch v Nitre. Nepridete? Viem, ze tvoja dcera bola jeho velka faninka 😉

silvika
20. jan 2010

fiha v nitre sa deje nejako vela veci 😉

telinka
20. jan 2010

caute 🙂

ajul som rada ze je luky ok , urcite je lepsie ist zbytocne ako nieco zanedbat 😵

janka1874
autor
20. jan 2010

ajula už len dohodnúť že kedy

huleni
20. jan 2010

ahojte...no som vas akurat docitala baby, tak najskor super ze je luky oki, to je najdolezitejsie to zdravicko nasich detureniec:o)
no ja mam depku totalnu,akoze v 2007 pozical moj bracho "kamaratovi" peniaze, no je to zlozite lebo to mali akoze spolocne podnikat a potom aj spolocne vraciat peniaze ale vsetko zaplatil bracho dokonca aj z trzieb mal houbyy ho ten debilko len osieral a tak aj skoncili ale samozrejem bratovi sa nic nevratilo tak som do neho tolko rypala ze nech to tak nenecha a v 2008 to dal na sud, samozrejme to predlzovali stale sa mu nemohlo nic dorucit ( on je bzvaly policajt ten chclapik a ma vela znamosti) no a teraz uz to budu dva roky tak prislo brachovi zo sudu predvolanie na pojednavanie samozrejme tam je z si vsetko vymyslel ( kamarati videli ked mu daval do ruky 60tis, lae kedze to bola ustna dohoda on nic take nepripusta) a pojednavanie je 2.2. a ja vam mam baby taky zlvastny pocit ze spravodlivost uz asi ani neexistuje, bol za pravnikom a on hovori ze no to bude tak na nahode..ja viem doba je zla, bol hlupy ze si to nedal na papier ale ani neviete ako by som mu priala aby ten sud vyhral...najviac ma serie ze som do neho ja stale ze ci mu tie peniaze chce nechat...a ak to nahdoou prehra tak mu bude musiet zacvakat advokata aj trovy konania, no esteze splaca chudak 3 uvery...no tak z tohoto zas depkujem ja..najhorise je ze to ani neviem nijak ovplyvnit ani pomoct.o(
a co sa tyka stretka ja urobim vsetko preto nech vas uz spoznam:o)

simka9122008
20. jan 2010

Huleni, nič príjemné, no naozaj aj mám takú skúsenosti, že spravodlivosť naozaj nie je 😒 a poctivý ľudia nato najviac doplatia

simka9122008
20. jan 2010

píšem jak maďar, sorry 😀 😝