Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

huleni
20. jan 2010

no ja mam asi vydz najviac preklepov a keby si neupozornila tak sa mi nezdalo nic nenormalne napisane.o)))
ja ti stale dufam ze mozno motyka vystreli a vyjde to..ale na druhej strane ja stale hovorim ze tie ustne dohody su ako nic v dnesnej dobe je velakrat problem aj s tym co je napisane a nie este len povedane..sak uvidime...

janka1874
autor
20. jan 2010

no huleni nechcem ti brať ilúzie ale pri našom súdnictve smola preveliká a ešte keď on bol policajt no dík pekne budeme síce sržať palce ale podľa mňa to vybavia raz dva nech má sudca čiarku a vybavený prípad a chudák tvoj brat na to ešte finančne doplatí a tamten bude vyškerený že ja to uzavreté a ušetril

janka1874
autor
20. jan 2010

asi som ťa moc nepovzbudila ale hold ja to vidím tak 😒

huleni
20. jan 2010

janka ja to bohuzial tiez vidim podobne to ma na tom najviac serie, sak sa v tom nerobilo nic 2 roky a az ked sa brat prisiel spytat ze ci to ma povazovat za nejaku zaujatost, nakolko ho 2 roky nezastihli doma ( "kolegovci") a on ho stretaval kazdu chvilu...no a teraz zrazu to prevzal a je to cele vymysel...no ved budem informovat, ale tiez to vidim biedne..

aadula
20. jan 2010

ahojte

ajulka, som si prečítala..aj včerajšok aj dnešok..tak som rada, že je všetko ok 🙂

abbi, akurát tu Paťke čítam...a už o tom vedela..tu mi skacká, že tam chce ísť 😀 ... ale ešte uvidíme..., že kamarátkyn otec by tam s nimi šiel..ale ak by sa podarilo..možno by som tam radšej šla s nimi ja... ďakujem za infošku...a prosím ťa nevieš o koľkej to tam bude?

janka1874
autor
20. jan 2010

no sorry huleni ale náš právny systém je značne divný tu sa moc neoplatí súdiť 🙂

abbi
20. jan 2010

aadul bude to o 3 v Mlynoch. Aj ja sa tam s chlapcami chystam. BUdem tu mat mamu a asi ju necham doma s Natankom.

aadula
20. jan 2010

abbi, mm má v sobotu nočnú.., ale ak sa mi podarí vybaviť stráženie malého, tak snáď prídeme aj my 🙂 Paťka je stále Denisova faninka..jej sa veľmi páči ako spieva 🙂

abbi
20. jan 2010

tak ma prezvon ak tam budes. Aspon sa konecne uvidime. mas moje cislo?

aadula
20. jan 2010

som mrkla do mobilu mám 🙂 , jasné...keď pôjdeme cinknem

bzuco
20. jan 2010

ahojte

som tu dlho nebola, ale mali sme smutnné dni...môjmu ocinovi zomrel v sobotu brat - môj strýko, včera sme mali pohreb 😢 ...
no a MM robil celé dni na pc projekty, takže som ho nevedela vyhodiť od pc 😝

na stretko by sme chceli prísť, ale zatiaľ nič nesľubujem, uvidíme, ako budeme na to finančne 😎

zucha
20. jan 2010

teraz neviem, ake stretko sa vlastne organizuje 😲 Ale rada by som prisla. Teda hlavne, ak by to prebiehalo v takom duchu, ako bolo v Nitre. Take na miestach, kde je velmi vela ludi a nebudem moct za Anickou bezat aj s Katou na rukach, takym sa vyhybam. Tak dajte vediet 😉

janka1874
autor
20. jan 2010

zucha tu sa plánuje ďalšie veľké stretko tak na víkend niekam 😀 to len my košičanky si plánujeme na doma niečo a nitrančanky si nejaký koncert budú mať tak tam ale to je skôr pre staršie deti

zucha
20. jan 2010

no teda. Tak budem sledovat dalej a hadam aspon na jedno z tych vsetkych sa dostavime

anina1
21. jan 2010

dobré ráno 🙂 🙂

silvika
21. jan 2010

dobre tu snezi, ako inde?

martinaj
21. jan 2010

silvi aj u nas 😀 rozmyslam, ci nebudem aj dnes sob 😀

silvika
21. jan 2010

my sme vcera ani vonku neboli mlady pan ze on nechce ist

anina1
21. jan 2010

aj u nás padá 😉
my máme furt opačný problém...ako ju dostať domov 😀

silvika
21. jan 2010

no nas nema napoje vonku tak musi potom vystrebe cely cappy dzus

martinaj
21. jan 2010

no u nas, ked uz je mokra, tak chce ist domov..... 😠

anina1
21. jan 2010

ja len dúfam, že nebude mať také túlavé topánky stále 😀

bocmanka
21. jan 2010

🙂 čaute, u nás len taký kryštálový cukor v povetrí, ale martinky sú v riadnej hmle, tak tam iste kydá a to nám na víkendové lyžovanie stačí...

baby ja som takáááá unavenááá v poslednej dobe, nemáte to niektorá???
peťo zobral včera chalanov na tréning lyžovať do jasenskej doliny, naši mi zobrali krpatú von a mňa nechali spať od pol piatej skoro do siedmej večer...šibe mi???

martinaj
21. jan 2010

boc aj ja som unavena 😀 ale mam nato dovod 😀

abbi
21. jan 2010

BOC zeby uz jarna unava 😅 ale nie, neboj aj ja mam pravidelne take dni a tato zima bola pre mna najdepresivnejsia. Ked je takto krasne, zasnezene vonku je to parada ale to prsanie bolo hruza. AJ my sa uz ideme chystat von... lebo mi tu uz rozhadzal pol domu.
baby aj vam tak deti vyrabuvaju tasky? Natan ked objavi tasku hned sa do toho pusti 😠 a hlavne hlada lizatka, kedze za pomoci mojich starsich chalanov to uz predcasne objavil 😠

martinaj
21. jan 2010

abbi u mna hlavne kabelky 😠 potom hladam balzamy na pery, lesky a tak..... no a este v penazenke sa mi hrabe.... tak to jej snad nezostane... 😖

abetka
21. jan 2010

ahojte.
TAk ja som uz v depkach, lebo minule mal maly zapchu a dnes v noci ho zase prehanalo. Zrejme psychika,lebo ked som patrala , ze co mali na bed, tak vsetko ako mavaju. Som z toho uplne mimo 😢 .Normlne rozzslam, ci sa nevratim na MD ☹ , ak to takto pojde dalej. On je tam vraj velmi dobry, hra sa, ale co sa deje u neho vo vnutri neviem.Myslite, ze to chce len cas???

bocmanka
21. jan 2010

😔 abet neporadím ti, a abbi má pravdu, táto zima je pre mňa total depka..a striedanie nálad, raz dobre, kopec energie a niekedy oničom...
prípad pre psychiatra..
🙂 drahý mi povedal, že to je tým, že som prakticky ôsmy rok na md...s chlapcami som bola 5 rokov, dva roky som učila a s romy som teraz prakticky tretí rok.. 😖

csikike
21. jan 2010

ahojte,
tak mi sa chystame von, ale neviem ako so sankami a kocikom, cakam ocina ze pride a vybehneme, este mam aj sluzbu, takze ide odhrnat sneh, sice som bola uz o 5tej ked som dokojila, drahy ked siel do skoly zase odpratal a o 8mej som bola zase, ale tolko napadlo, ze musim ist este...
ja dnes robim opat tie lievance, a uz by som aj sisky mohla, ale urcite mensiu davku ako minule 😀
abet, podla mna sa deti ovela rychlejsie prisposbia novy podmienkami ako rodicia, a hnacku moze mat z roznych dovodov...
boc, ti verim, ze mas depku, ja uz teraz rozmyslam ako ist do roboty, ale asi sa pridam k ucitelkam, lebo u nas blizko je skola aj so skolkou a ked bude mat hanka 2 roky a bude aspon taka sikula ako tomi, ze uz v 2 nemal vobec plienku, tak by ju tam mozno zobrali....

simka9122008
21. jan 2010

Ahojte, no u nás sme bez snehu, pošlite aj tu niečo, no maj tak mi malá soplí, asi to chytila od malého 😝 , tak pravidelne odsávame, dúfam že to skoro prejde
My dnes máme polievku od včera a fliačky s kapustou
Abbi aj moja malá keď dojdem s nákupu tak už v chodbe rabuje tašky 😀