Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
28. jan 2010

🙂 jeeej abet, ale sme konečne v martine zasneženíííí,
normálne všetci hovoria len o lyžiach, asi preto, že som dnes navštevovala len športové obchody,
zháňala som si termo pančuchy a to normálne , že nemajú...len termo prádlo, ale v tom mi je aj tak kosa na nohy..
a ešte som chcela kuklu pod prilbu pre marka, lebo u nás sa v pravidelných intervaloch kukly strácajú..a už máme len dve a nie súúúú, že vypredané 😝

martinaj
28. jan 2010

ahojte 🙂
boc ty si rominku mala v ktorom tyzdni tehu? a aka bola velka, ked sa narodila?

abbi
28. jan 2010

joj BOC ako ti zavidim, ze byvate pod horami 😉 nepoznam co to je, ze na obed si zmyslis, ze sa ides lyzovat a ides ... PARADAAAA 😉
ale aj u nas je krasne zasnezene, a stale husto snezi, tak ideme von az poobede. Maleho dam spat a potom ideme von. Baby ja skusam malemu pustat nejake rozpravky a on nic... jeho telka vobec nebavi. jednoducho vobec nepozera... hned odbehne. Aspon na chvilu by mohol zasadnut 😒 ale zas na druhej strane som rada, ze ho to nelaka.. moja neterka, pri nej nemozu mat telku ani zapnutu, lebo ona je ako v tranze a pozeraaaaa donekonecna

natan prave prisiel ku mne: maminka kde je fotak? daj mi fotak?

centik
28. jan 2010

ahojte
moja mala sa akurat stvera na ten stacionarny bicykel a vykrikuje "to je palada" 😀

janka1874
autor
28. jan 2010

veru je super bývať niekde pri kopcoch závidíme

mne dnes prišli fotky aj mi stihla poštárka zobudť malú zvoní ako na pekelnom zvončeku ako keby nevedela že mám dve deti ma ide z nej urvať
abbi to máš dobré na STV dávajú teraz ráno bambuľku a to sa u nás za každým reve že skončila a ona ešte chce v jej podaní "abva bam" (to je akože bambuľka načo hovoriť viac) a Viky je tiež telko maniačka najradšej sedí niekomu na kolenách a kuká telku no iná zábava 🙂

simka9122008
28. jan 2010

jani a kde si dávala robiť fotky, mali nejakú akciu?

silvika
28. jan 2010

marti a co to na teba ide?

janka1874
autor
28. jan 2010

happy foto malo akciu do 25.1 10x15 za 0,06 ale nasratá som lebo kukám že fotky majú kade jaké rozmery a z celkového počtu 117ks má 18 rozmer 10x15 a zostatok 10x13 no chápete to? teraz to akože mám reklamovať alebo čo

martinaj
28. jan 2010

tak ja dufam, ze tak do tyzdna dvoch to budeme mat za sebou......
dnes sa citim trochu blbo, ale nic take porodne to nieje....

simka9122008
28. jan 2010

Aha, no tak to je blbé, že to nie je ako má byť
Martinaj, no tebe sa to už fakt kráti a kto potom po tebe nasleduje?, už len zrzulka?

zrzulka
28. jan 2010

Jani aj my sme si dali spravit kalendar po vianociach a zatim nic, no ked citam ako ste dopadli s fotkami tak snad dorazi.... ja by som to skusila reklamovat... Asi maju toho teraz vela ked maju akciu... My zatim nemame ziadne fotky v papierovom vydani, vsetko v compe a na CDckach.... Tiez by som niekedy chcela dat porobit ale sa mi nechce v tej kope prehrabavat. Doma mame akurat v chodbicke pristipcovane na spagate fotky z atelieru co sme sa boli fotit.
A to mate super dorucovatelku ze vam prinesie domov postu lebo ta nasa sa neunuva ist hore, vzdy hodi len oznam do schranky... A ked som mala predplateny casak tak ho urcite vzdy tak nemozne zastrcila ze mi ho vzdy niekto "corkol"..... Tak som to zrusila, uz mi bolo trapne stale volat do redakcie nech poslu novy....

zrzulka
28. jan 2010

Veru Maťka, uz o chvilu mas chlapciatko doma.... Strasne rychlo to leti..... Mne sa tiez nechce verit ze som uz v polke .... Dufam ze potom zreferujes jak bolo v Ruzinove, tentokrat na Antolsku nechcem ist po tom co sa tam neustale deje dakujem pekne....

janka1874
autor
28. jan 2010

zrzulka naša sa tiež unáva len od vtedy čo som na pošte bola skoro podať sťažnosť a aj to mi zvoní zdola (čo mi akurát alú Viky zobudila dnes) že nech jej idem oproti a vôbec ju nezaujíma že mám deti alebo ešte keď som bola tehotná v pohode ma nechala behať po schodoch ako keby ja som za to mohla že nemáme výťah 😒

mati veru o chvíľu je vás o jedného viac 😀
zrzulka a ešte neviete čo to bude?

zrzulka
28. jan 2010

Uff jani, ja sa prave pre toto nechcem stazovat lebo viem zeby potom robila napriek a ja toto nemusim, ja aj tak casto chodim na postu tak mi to zase az tak nevadi... lebo ta nasa je furia. Asi ju dnes zavialo lebo cakam jeden list a este nechodila.... A inokedy uz o 8 mam pravidelne oznamy hodene ze mam zasielky na poste🙂))) No co stara sa o moj dobry zdravotny stav. ved prechadzky prospievaju len k dobru tak by som jej mala skor podakovat🙂))))

Este nevieme co budeme mat... zajtra som mala mat poradnu ale som to zrusila... sa mi nechce trepat do Blavy v tejto chumelici, metelici ... dala som to na buduci tyzden tak uvidim ci uz bude vidiet .... ale ak bude babo take ako mala tak tak skoro nehrozi ... 15 ideme na 3D tak uvidime

simka9122008
28. jan 2010

Ja mám normálne obavy ísť s malou von, po snehu mi chodť nechce a v sánkch mi tiež neposedí 😒 😝

simka9122008
28. jan 2010

nejako mi zmizli písmenká, hihi

ajula25
28. jan 2010

ahojte
tak Luky dnes rekordne potiaholdo 8.00 hod ráno. Ale o 5.00 bol hore že ganko chce. 😅
V KE krásne od rána chumelí. Ráno sme sa zobudili, tak iba taký poprášok bol, no teraz už je perina....Super je to. ZAsa niečo pofotím😉

telinka
28. jan 2010

ahojte 🙂

ked takto pojde dalej o chvilu nebeudeme mat co jest 😝 😀

janka1874
autor
28. jan 2010

ajula ten dnešok platí?

idem robiť obed o chvíľu som tu 😀

tinyleaf
28. jan 2010

abbi a Krtka si neskusala pustat Natankovi? Nasho Mata tiez telka moc nezaujima, akurat ho bavi ju vypinat...ale na Krtkovi by fical od rana do vecera. Asi sme prebrali stafetu po Luculkinej Natalke, ta bola tiez taka zavislacka 🙂

ajula25
28. jan 2010

jani jasné. tešíme sa na vás. Foťák sa už nabíja, koláčik upečený...takže už iba prísť. Ešte musím upratať čo to...bo tu akoby tornádo sa zasa prehnalo. A to som včera upratovala. 😅

tinyleaf
28. jan 2010

baby neviete ci sa moze brat detom krv dva po sebe nasledujuce dni? Buduci tyzden ide maly na odber na krvny obraz k detskej Dr a na druhy den na imunologiu...nie ze mi tam potom niekde odkvecne

ajula25
28. jan 2010

u nás zasa fičí pat a mat. ale teraz už ani nie. skôr si pýta pesničky a potom sa tu vykrúca...a to doslova. Točí sa dookola a vreštíííííííííí 😀

silvika
28. jan 2010

tiny no nasho krtko nebavi vobec ani nakresleny ani hrany, akurat tak co je o autach a v telke pozerava mtv a reklamy to je tak vsjo

tinyleaf
28. jan 2010

a este otazka, ako spoznam ze ma dieta koliky? Moze prist zrazu aj v 5 mesiacoch, ked predtym nic? Mala uz mesiac zle spava ale posledne dni je to fakt strasne, dnes 2 hodiny v noci v kuse vrieskala, nic ju nevedelo utisit a ked mi konecne zaspala na rukach, po hodine bola zase hore a vsetko zacalo odznova. Boli sme aj na ORL ci ju nebolia uska, tak tam je vsetko ok, aj CRP je ok, takze ani zapal nema. Ja uz fakt neviem. Pri malom som tieto stavy nezazila ☹

janka1874
autor
28. jan 2010

tiny môže sa brať aj každý deň čo ja viem len potom musí veľa piť

ajula netráp sa poriadkom videla si ako to vyzeralo u nás

ajula25
28. jan 2010

jani ale tak na zemi kde tu sa povaľujú hračky a kadečo, takže aspoň to zozbieram 😅 a prádlo musím odložiť. ale tak sedím na zadku pripc a rozplývam sa nad fotkami a ich krásou....keby aj ja som vedela také fotiť. A keby som mala lepší foťák 🙄

janka1874
autor
28. jan 2010

ajula tak sa utešuj ako to robím ja nemôžme mať všetci všetko a vedieť všetko 😀 ale ty fotky vieš robiť krásne a aj ich upravovať pozri ja ani to neviem aj keď by som veľmi chcela 🙂

ajula25
28. jan 2010

joj jani ale vieš iné veci....a fotky? no chcela by som. Veľmi obdivujem takých nadaných ľudí... 😵

janka1874
autor
28. jan 2010

ako čo také viem čo ty nie? ja neviem o ničom takom mimoriadnom 😀