Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
3. feb 2010

veru simi skoré uzdravenie a to je vonku teraz tak krásne bielo

silvika neblázni nenecháme ťa tu samú 🙂

telinka
3. feb 2010

silvi a princatko uz ti spi??

silvika
3. feb 2010

no jasneee maly peto naď dneska nehajal cez den, tak sme postihali este zopar reklam po kasi a zatuhol

silvika
3. feb 2010

nas dneska dokonca aj na sanky sadol, neeejni mozne, akurat furt vykrikoval aby sme davali pozor no jasne tak jedna vpredu druha vzadu a cvalali sme po zavejoch - hotove husky ( to je akoze plemeno psov sverskych aby ste si nemysleli ze husi lebo tak nieco )

ajula25
3. feb 2010

😀 silvi husky....fakt som myslela že húsky. Až potom keď som dočítala mi ťuklo... 😀

janka1874
autor
3. feb 2010

no silvika ty si mi tu fakt chýbala teda ten tvoj humor normálne zlaté ste museli byť 🙂 aj ja chcem aby už sendy kecalaaaaa

ajula25
3. feb 2010

silvi a to ešte funguje tak, že streda.....treba? Bo ja už nem poznám také.

silvika
3. feb 2010

on si inac chuda ladi rezim podla tata, lebo ten ma aj dostatocne zajimavy telefon pre neho a tak cely je zaujimavy ked ho nevidava kazdy den, ale asi ho to dneska zmohlo, v postielke sa s niecim hadal ze ne ne a kopal tam prevelice zobudil sa o pol siestej ale este sa mu podarilo zaspat u mna v posteli a ani ho "tatov" budicek nezobudil, na ktory uz skoro pravidelne vstaval, tak dneska ma trosku vynimocny den. sak hotove vianoce pocasie na to je ... strom v stojane este stoji sice na terase ale tak ... nehodim nejaku ozdbou na prirodno 😝 😀

silvika
3. feb 2010

ajul, co jaaa viem, ja to nemozem podla dni, bo ja som taka kralovna, ze ani neviem aky je den ... sa pre istotu vypytujem a to tu mam nastaveny kalendar na ploche nech mi to svieti ale tak co mozes dneska verit technike?

silvika
3. feb 2010

jani neboj, nas zasa neni zadny dusan jamrich v nedelnej chvilke poezie, ale zasa sa vie ratovat aj cez den, ked sa mu nieco nedarilo, ze baba nono a baby nikde, sak bola v robote 😀 😀 😀

telinka
3. feb 2010

ajul.....sak mame stredu kedy sa nam chce , napr. minuly rok sa nam vobec nechcelo 😀 😀 😀 😀

silvika
3. feb 2010

teli sak ta streda to ma byt ta poistka, aby sa muselo chciet 😉

telinka
3. feb 2010

no sak ja mam dnes splneno , ja to beriem vazne 😉

simka9122008
3. feb 2010

No malému je už lepšie, ale u nás je to vždy pravidlom že keď jedno dieťa ochorie tak páru dni nato čakám že bude choré aj to druhé, ešte trochu pokašliava a dosť z nosa fúka, tak som rada že mu ide všetko von, malá má zatiaľ taký suchý dráždivý kašeľ, z nosa jej nič nejde, tak uvidíme čo zajtra povie dokina, spinká zatiaľ kľudne

silvika
3. feb 2010

teli sak jasneeee ... aj ti chyba to jedno dieta? to musi byt strasne ticho o jednu babu menej co?

telinka
3. feb 2010

no to vies ze chyba...ked dosla zo skoly tak mi vzdy vyrozprava vsetko co sa stalo , ale musim pochvalit misku ze je velmi kreativna a s petkou sa hra pekne....uci ju tie ukazovacky...ze plava kacka po jazere,co si zo skolky pamata , stavia jej bunkre...dostojne zastupi aj svoju starsiu sestru pri hre 🙂

silvika
3. feb 2010

no supeeer, a peta aj vie ze prec? nas maly je sebejedinecny, najdeme nejaku pritulnu macku na ulici uz ju taha alebo mne kaze ze ju mam zobrat ze je sasova, pes je sasov berie sa do branok aj sa vie hned rozplakat aby dal dostatocnu vahu svojim slovam, ked spomenieme, nejaky chlapcek ze isiel tak to sasa isiel, babo to je sasa. a uz aj s nami hupe, ked ma nieco spravit alebo serblovat tak ze je majinky - babo, a ked mu nieco zakazujeme, ze je este maly, tak ze ne on ze je velky.

bocmanka
3. feb 2010

🙂 baby, akurát kukám primu, že ten tanečník yemi sa zasnúbil s 😀 istým jaromírom...
normálne uvažujem
teraz odveci na vašu tému STREDA
že čo keď mi jeden zo synov dovedie domov ženícha a nie nevestu??????????

telinka
3. feb 2010

no co boc.....budes to musiet stravit 😉

ajula25
3. feb 2010

teli 😀

janka1874
autor
3. feb 2010

boc ty máš problémy to má ešte času alebo vyzvedaj či sa im nepáči nejaká kamoška alebo tak nejako 😀 😀 😀

a streda? to je čo za deň môj drahý už odfukuje spolu s Vikinou tak ja som si práve pridala aukciu a inzerátik a asi sa idem ku nim pridať toto počasie ma značne ničí už ani neviem koľko dní ma bolí hlava

telinka
3. feb 2010

silvi u nas tiez funguje ta vyhovorka , ze" to ja nemozem lebo sem maluckaaa"

bocmanka
3. feb 2010

🙂 🙂 teli

ajula25
3. feb 2010

tak u nás ešte nie je také že maličký. Ale išli sme okolo škôlky a on že deti ku deťom. Tak som mu vysvetlovala, že tam deti, ktoré nosia plienky nemôžu, lebo tam chodia všetky na záchod...potom stíchol a potichu sa viezol ďalej. Ale na nočník nie 😅 teda aby som nekecala. Pišať ešte hej....

silvika
3. feb 2010

jaaaj boc a taku naparadu temu donesies ked mam vybitu baterku !!! ty tiez asi furt lyzujes co? ja mam tiez selijake tiky co mozno postvara chalan ked vidim, nejaky "svetly priklad" v telke. ale tak u mna by to este mohlo istit to, ze mozno uz budem v tom case nasprostasta a bude mi to vcelku aj jedno 😝 iba ze by mi nebolo 😝 😀 😀

ajula25
3. feb 2010

silvi ty si číslo! 😀

silvika
3. feb 2010

tak nist dobru nvocku vsetkym, dosiel mi muz a vybil sa mi kompjuter, tak budem zasek len citat a to az rano

ajula25
3. feb 2010

silvi brúúúúúúú 🙂

janka1874
autor
3. feb 2010

silvi tak ty fakt ideš dnes škoda že už si skončila 😒
idem aj ja do hajan
zajtra sa ozvem asi až večer tak nám držte palce na gastre s Viky ráno ideme k našim možno so Sendy trošku vonku a na 12-tu na to gastro

bocmanka
3. feb 2010

🙂 no v dnešnej dobe ma všeličo napadá..
a máš pravdu furt som sem a tam..
dnes sme mali suchý tréning v telocvični, not eda čo tam romes stvárala... 😀 cvičila s deťmi no normálne všetkých bavila, škoda , že som nemala kameru...
😝 som dnes dala romy do lavórika, napustila vodu, sa mi nechcelo ju sprchovať a v istom momente vystrelila ako struna, že mami sú tam drúky...
tam sa "omylom vykakala..."..a drúky boli vlastne jej hovénka...
sa mi ospravdlňovala, že mami sorííííííí