Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
5. feb 2010

tu je to ešte jakš takš. Vidieť aj cítiť, že je teplejšie, ale to čo sa preháňa pri Nitre a trnave....no díky pekne. 😲

janka1874
autor
5. feb 2010

Ahojte
ako visím moc sa dnes nepopísalo kedže naša babka mala dovolenku tak sme sa tam opäť nasáčkovali 😀 poobede sme sa boli so Sendy sánkovať len škoda že sa nedalo aj s kočíkom ísť vonku tie chodníky mi idú na nervy ako sú neupravené 🙂

boc mne by z brucha mali čo orezávať lebo stále tam mám dosť toho ako v 4 mesiaci vyzerám ☹ ☹ ☹

zucha
5. feb 2010

ahojte, tak my sme staaaale chore. A tu je nieco, co som zazila tento tyzden ☹ http://www.schutou.sk/index.php/dobre-rady/vseh...

simka9122008
6. feb 2010

Zucha poslala som ti k tomu môj komentár, nič príjemné taká skúsenosť, ani my s pohotovosťami namáme dobré skúsenosti, tak sa skoro vyzdravte, ja idem pomaly variť už aj na zajtra, lebo zajtra idem s maminou na tú svadobnú výstavu už doobedu

janka1874
autor
6. feb 2010

Ahojte
ženy no nejako to tu flákate to už sem nikto nechodí? 🙂
zucha idem čítať

martinaj
6. feb 2010

caute 🙂 ja chodim 😎

lenka85
6. feb 2010

aj ja... ja s tou pohotovostou tiez nemam dobre skusenosti zucha... presne ako hovoris, na akeho doktora natrafis... ja mam taku skusenost, ze z teba este urobia "obludu"...

simka9122008
6. feb 2010

Martinaj, nie náhodou rodíš?

martinaj
6. feb 2010

simi nie nerodim 😀 ale chodim sem na kona 😀

lenka85
6. feb 2010

mati sa ti to uz krati... ako sa citis?

janka1874
autor
6. feb 2010

no zucha to je celkovo môj názor na dr. nie len na pohotovosti mne takto zanedbali zápal slepého čreva ako 2 ročnej kým nepraskon našťastie to už ma naši rovno do nemocky odniesli lebo pediatrička mi viac ako 2 týždne liečila pokazený žalúdok a pritom to bol slepák ale keď som ako 2,5ročná prestala chodiť od bolesti tak naši už ani nešli ku nej a rovno do nemocky čím mi vlastne zachránili život lebo prasklo i to pri vyšetrení a potom mame povedali že keď sa do 3 dní nepreberiem tak mi nepomohli neostáva nič iné len čakať lebo ten bordel zo slepáku som už asi mala v celom telíčku tak si asi viete predstaviť tie 3 dni mojej mamky a ja som si ešte dala riadne na čas vraj som sa prebrala až niekedy po 2,5 dňoch čo už mama bola total zúfalá

janka1874
autor
6. feb 2010

mati aspoň niekto kto chodí 😀 😀 😀 ale nie srandujem si stále ešte 2v1 ako sa cítiš?

bzuco
6. feb 2010

ahojte

no žiadna mi neporadí ☹ , akej farby tú čiapku pre malého - kuk stranu dozadu, tam som dala link

janka1874
autor
6. feb 2010

bzuco ja by som dala nejakú sviežu takú buď krikľavo zelenú alebo nejakú takú tyrkysovú alebo svetlo modrú

martinaj
6. feb 2010

jaj baby ja sa citim fajn 🙂 akurat uz niekedy nemam nervy na malu....

bzuco
6. feb 2010

jani dík - presne tie farby som aj ja myslela 😉 - tú tyrkysovú

simka9122008
6. feb 2010

No Jani tak to si musela tvoja mamina vytrpieť chudinka

simka9122008
6. feb 2010

Ja už mám zajtrajší komplet obedík hotový aj tortička je už v chladničke, no malá nechce vôbec spať, no nič trochu oddýchnem a idem ešte popratať
Už je čas obeda no ja som sa z tých vôni asi najedla vôbec niesom hladná, ale vám prajem dobrú chuť k obedu

janka1874
autor
6. feb 2010

martinaj to ešte len uvidíš keď sa malý narodí naša Sendy je odvtedy jedno urevané dieťa lebo rýchlo odkukala že keď malá reve snažíme sa jej pomôcť tak začne aj ona aby si aj ju niekto všímal no konec už na to fakt nemám nervy a nevieme čo s tým robiť

simka a čo také fajne si robila

a takýchto super lekárskych príhod ja mám bozužiaľ viac so mnou si celkovo mama vytrpela

simka9122008
6. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2348
Robila som tento receptík, k tomu ešte plnku zapečenú v lístkovom ceste, opekané zemiaky, ryža a zeleninka na masle, bravčová polievka a torta je tá piškotová čo sa zvykne robiť s pochúťkovou smotanou, no ja som namiesto toho dala puding jahodový a na druhú vrstvu čokoládový, no a medzitým je ešte ovocie

janka1874
autor
6. feb 2010

teeeda hotový slávnostný obed

ajula25
6. feb 2010

čafte.
no asi som otrasná matka. Lukáš kaká s plačom...asi som na vine. Furt mu vravím, že nesmie kakať do gatí a on chudák keď mu treba, namiesto toho aby tlačil, tak zadržiava. A takto to robí celý deň. Potom na ďalší sa vykaká len do plienky, ale s palčooooooom....ja už neviem čo a ako. Som otrasná. Kričím, hnevám sa....idem asi niekam do jaskyne, kým ma to prejde. A pravidelne si pritom nadávam na mm, že nikdy nie je doma a nevie čo je to vychovávať deti a podobné drísty. Som normálna? TO čo sa deje aj som mnou aj so všetkým? pomoooooc 😲 😖

janka1874
autor
6. feb 2010

ajula si normálne presne to som mala ja nedávno na to je jediný liek vypadnúť niekam von sama bez detí na kafe s kamoškou alebo na nákupy ale všetko bez detí vyventilovať a bude dobre naberieš novú energiu
kakanie netráp sa tým nekarhaj ho nechaj to pár dní tak nech sa ukľudní aj on

simka9122008
6. feb 2010

Ajula, niekam sa choď odreagovať, ja sa zajtra chystám na tú výstavu a už sa fakt teším, trochu mimo domu a od detí, tak nechaj decká trochu Robovi a vyraz si niekam, uvidíš že to pomôže, drž sa a posielam veľa pozitívnej energie

ajula25
6. feb 2010

jani, simi najradšej by som vypadla, ale s kým??? možno aj sama, len kam??? ale to prejde časom asi, myslím... 😔

janka1874
autor
6. feb 2010

jani v pohode pôjdem s tebou ak chceš nechám niekedy deti u našich alebo so Stanom a ideme

ajula25
6. feb 2010

no uvidím ako dlho ma to bude držať....
a dnes bonus: lukáš už hodinu leží v postielke a nič! Nezabere! ☹

bzuco
6. feb 2010

ajulka...to chce niekam vypadnúť 😉

ja čo mám kamošky na RD s detičkami tu na našom sídlisku - sme taká partia 6 mamičiek a 7 detí - každý deň sa stretávame von, decká sa vyhrajú, my poklábosíme 😉
tak sme sa dohodli, že tak 1x do mesiaca si ideme večer niekam posedieť - na večeru, na kávu,vínko.. decká necháme doma manželom a ideme ....od tej 17,00 do 20-20,30...super to padne

janka1874
autor
6. feb 2010

ja som takto využívala tú salsu čo som chodila hodinu pred tým sme sedeli s kamoškou na kávičke pokecali potom išli zatancovať a deti nám boli hneď vzácnejšie boli sme odregované práve nedávno sme sa smiali že ani nie salsa nám chýba ale tá kávička 😀 😀 😀 určite to obnovíme len sme sa ešte nedohodli že kedy 😀

lenka85
6. feb 2010

joj taku salsu by som aj ja zvladla... alebo nejaky iny pohyb, nejake cvicenie s kamoskou... len problem je, ze vecer su deti najhorsie, mm chodi neskoro domov a tie kamosky tiez nejako nemozu... no co uz, raz hadam...