Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
12. feb 2010

Ahojte, tak my sme sa nedávno vrátili, odniesli sme malého do školy a zbehli ešte do obchodu, pred obedom ideme po malého aj pozrieť karneval tak zase niečo pofotím
Jani tak bolo včera super, to som rada, treba si z času na čas oddýchnuť a odreagovať sa
No už by sme mohli aj my spolu niekam vyraziť

luculka
12. feb 2010

ahojte,,,tak aj my sme mali ist na karneval dnes....Natuš od vcera soplik,,,,kaslik,,teplota 🙄 🙄 🙄

martinaj
12. feb 2010

juj lucul, tak sa co najskor vyzdravte ☹
nasa verca uz ma len nadchu.....

janka1874
autor
12. feb 2010

tak skoré uzdavenie detičkám naše už nesoplíkujú síce Viky ešte občas tak divne chrčí ako keby mala plný nos ale nič neide ak odsávame tak neviem čo si mám o tom myslieť ale to vždy len nad ránom okolo 6-tej

martinaj
12. feb 2010

jani mozno je to len suchym vzduchom v byte.... aj u nas to tak je 😠

abbi
12. feb 2010

Ahojte
vidim, ze Martinaj je este 2v1 😉
U nas doma su vsetci ok, len ja soplim, kaslem... 😒

baby dala som nove info ohladom stretka, pozrite sa 😉

martinaj
12. feb 2010

idem omrknut 🙂

janka1874
autor
12. feb 2010

kuknem
juj ženy mňa asi orazí z toho ako Sendy nechce rozprávať podľa mňa aj preto toľko vrieska lebo by asi chcela niečo povedať ja jej nerozumiem tak začne revať ko do kelu jej mám pomôcť

martinaj
12. feb 2010

jani a nerozprava vobec?

janka1874
autor
12. feb 2010

no hovorí len začiatky slov aj to nie všetkých jediné čo vcelku povie je mama, tata, havo, auto, ovo(dedo), baba (babka a aj Viky ináč nepovie), daj, ham, papa, amo (áno), nie, toto a tam a potom už len do(dole), po(poď), hapa je sandúť, jaja to vlastne ani neviem čo je pôvodne to bolo Sára ale už to používa kedykoľvek tak nevie a ešte používa abva to je akože ešte neviem ako k tomu došla ale viac asi už nič dr. mi povedala že pokiaľ ona rozumie tak si z toho nemám nič robiť ale ja už fakt neviem ako ju motivovať

abbi pozerala som to tak to by sme hádam nejako finančne zvládli aj my

telinka
12. feb 2010

nazdarek 🙂

ja som dnes uz absolvovala s miskou cestu do MA na ockovanie....teda poviem vam ze auto prevratene na streche co sme stretli po ceste mi moc odvahy do soferovania nedalo , ale zvladli sme to bez ujmy na zdravi ci majetku 😅 kydaaa a kydaaaa od rana bez prestavky 😝 😝 😝

lenka85
12. feb 2010

teli aj u nas... a chyta ma z toho depresia... nenavidim sneh a zimu tento rok

lenka85
12. feb 2010

baby zase si tu mam pisat sama so sebou?

janka1874
autor
12. feb 2010

mňa zas tak vytočila Sendy ja v nádeji že moje deti krásne spia )malá spala od 11-tej a Sendy som uložila pred 12-tou)a Sendy sa dovtedy prerucovala a blbla v postieľke až mi zobudila malú ježiš ja by som ju normálne pretrhla a to ma tak bolí hlava že som si naivná myslela že zmyjem podlahu a idem ľahnúť ku nim juj, ale na vytočila zas bože prečo mi to robí už som fakt z nej zúfalá
tak sa mi tu chúďa malá pučí na gauči aj by spala aj nie a načo ju mám teraz ukladať keď ani nie o pól hodinu vstane Sendy a zas ju zobudí juj chcem vyhrať (kedže neviem kradnúť) aspoň 17.000,-eur na väčší byt lebo toto nie je na moje nervy 😢 😢 😢

janka1874
autor
12. feb 2010

tak som Vás kuk a idem sa venovať malej majte sa

lenka85
12. feb 2010

jani nezavidim

janka1874
autor
12. feb 2010

lenka nemáš čo som zjavne neschopná matka ktorá sa nedokáže ani o vlastné deti poriadne postarať
a toto počasie mi už fakt ide hore krkom nie dosť mám depky z toho ako chcem vyhcovať dve deti a ešte aj ten potentovaný sneh komu ho do riti v meste treba sa ani nikam nedá poriadne ísť a vkuse ma bolí hlava už fakt mám dosť

lenka85
12. feb 2010

jani aj ja mam z toho potentovaneho snehu depresiu jani... tiez som povedala,ze ked vidim tu bileu gebuzinu sa mi chce grcat... a to, ze si neschopna matka- sama veeelmi dobre vies, ze je to blbost... vsetko je to tym pocasim

janka1874
autor
12. feb 2010

lenka len ja už som total na nervy zo Sendy nijak sa jej človek nezavdačí také zlaté dieťa to bolo a teraz len vrieska a robí naschval a potom sa čuduje že už aj ja vrieskam a potom revem že vkuse vrieskam no čisté psycho

a ten sneh mi nebol po vôli už keď napadal tak na jeden deň to bolo pekné alebo tak na horách pri krbe ale nie z bloku čo sa potom akurát nikam nevieš dostať lebo načo pratať chodníky
tak milostivá už je hore a teraz môžem uspávať malú super deň fakt

lenka85
12. feb 2010

jani ja mam takych "supernych" dni teraz do aleluja... neboj, ked pride jar tak nam donesie aj chuti do zivota - dufam, lebo inak skoncim na psychiatrii...
Skus byt na Sendy mila aj ked je zla, je to strasne narocne pre teba, ale u nas to zabralo a aj stale zabera... Stoji ma to viac sil ako keby som na nu navireskala ale potom ona sa ukludni, mozno sa citi "zaviazana"...

janka1874
autor
12. feb 2010

skúšala som to lenka aj ignorovanie nasili revu a nič preto si už pripadám ako neschopná teraz ju napr ignorujem teda bavíme sa ale len základné veci ale povedala som jej že hrá sa sama a aj oblieka a hľa zrazu sa vie aj obliecť veľmi dobre vie čo urobila (myslím zobudenie malej)
a rezrvujem si pri tebe posteľ lenka len škoda že si z BA tam ma asi až neodnesú 🙂

telinka
12. feb 2010

jeeemine jani , zas take male dieta ignorovat...to si nechaj na pubertu , hold ona za to nemoze ze ma dalsiu sestricku a este sa s tym zrejme celkom nevysporiadala , ved zase od nej nemozes tolko chciet , sak ma len 2 roky 😒

lenka85
12. feb 2010

jani vybavime🙂)))) kokos, ja tam ale asi fakt skoncim tiez

janka1874
autor
12. feb 2010

telinka neboj neignoruje ju celkovo ale ani ju toľko netulkám lebo si nazaslúži a ver že to dobre vie je ako vymenená od kedy vstala to som asi len tvrdo napísala ale aj teraz varí a ja jej asistujem

janka1874
autor
12. feb 2010

telinka a na to že má súrodenca si už zvykla práveže už sa naučila ako jej robiť naschval a upútať na seba pozornosť všetkých a v tom je problém že sa všetci točíme viac okolo nej ako okolo viky a prišla na to že jej to vyhovuje

simka9122008
12. feb 2010

Jani ja to poznám, podobné veci mi robí malý, robí malej naschvál, aby som si ho všímala a podobné veci, no a hlavne teraz najviac vystrájal čo bol doma, už som z toho bola na nervy

janka1874
autor
12. feb 2010

no simi asi ako ja teraz ale už je to v pohode od kedy vstala je ako vymenená asi vie že to riadne prehnala dnes

simka9122008
12. feb 2010

Tie deti nie sú hlupučké, oni veľmi dobre vedia čo urobili, no ja na malú nemôžem nič zlé povedať, ona je zlatúšik, pekne sa sama zahrá, no malý keď už nevie ako zaujať, tak vtedy do nej zabŕdne a už je krik a ja toto neznášam, trochu som si povysávala a asi pôjdem ešte pozmývať

lenka85
12. feb 2010

simi presne si to vystihla, deti nie su hlupe, len my si to naivne myslime...

telinka
12. feb 2010

no to mi je jasne ze nie su hupe , ale zase ani take zakerne ze "idem robit sestre zle, aby som mamu nastvala" 😅

toto je len slabulinky odvar z toho co budu este vyvadzat...bit sa ,ziapat po sebe , robit si naschvaly ,ale zas aj krasne spolu hrat a lubit sa , branit jeden druheho keb im bude chciet niekto ublizit..... 😵