Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
1. jún 2009

ajulka, a čípok keď mu dáš? my tiež sirup nemôžeme...to vyvracká Samko a dobre obíďte

csiki ...aj ja som besná..v kuse reve a hmmmka..už nech rozpráva a radšej niečo povie ako toto hmkanie 😠

alinka76
1. jún 2009

čaute baby, no vy sa len chytro vyliečte, nech ste zdraví do stretka. ale toto počasie je o nervy, tak sa nečudujme. môj zase nechce jesť, štrajkuje. asi zase zuby, lebo cumeľ furt pýta ☹

simka9122008
1. jún 2009

A ešte som zabudla všetko naj všetkým decembrovým a aj iným deťom k ich dnešnému sviatku MDD
My vyrážame k doktorke o 10.00, potom sa ozvem čo nového

alinka76
1. jún 2009

csiki, idete mať dievčatko? len teraz som si všimla 😵 blahoželám 😵

csikike
1. jún 2009

ali, hej, vraj to bude kocka, no ja este pockam na dalsi USG a potom idem predavat chlapcenske veci 😀
baby, ten nas dnes vkuse iba je 😲

janka1874
autor
1. jún 2009

Ahojte
tak ja už som bola aj na nefrológii na krv no riadne ma vysala až mi zle prišlo, ale vidno že dobrá sestrička 4 ampulky krvy mi brala aaaale modrinu mať nebudem tomu hovorím šikovná sestrička

no a Sendy bola tiež od 69-tej hore ale od 5-tej sa prehadzovala no radosť takže teraz je už k.o. v postieľke a tiež je posledné dni brutal urevaná a včera skoro nič nezjedla keď tak max nejaký keksík a to je všetko

veru žienky už som písala včera ale rýchlo deťom nahodiť nejaké preventívne vitamínky nech nie sú choré do stretka

a detičkám všetko dobré k sviatku a veeeeľa darčekov 😀 😀 😀 😀

aadula
1. jún 2009

huraaa, som išla hľadať pršiplášť pre Samka po Paťke a našla som staro- nové hračky čo sme odližili lebo boli malinké kocičky v tom a pchal si to do pusy, tak sa s tým teraz zabáva...konečne neplače .. 😀

janka1874
autor
1. jún 2009

no vidíš aadula a má radosť na deň detí

drahý išiel malej kúpiť toto nafukovacie zvieratko
http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages/c.o.200906...
ona totiž na každú loptu sadá a chce hopsať to asi kôi fit lopte ma videla na nej a od vtedy to robí

janka1874
autor
1. jún 2009

hľadám nejakú polohovateľnú golfku cenovo okolo 100eur neviete niekto či také vôbec nájdem a ktorá je dobrá?

tinyleaf
1. jún 2009

ahojte, nas maly je tiez posledne 2 dni totalne urevany a stale sa ma drzi za nohu, ale to bude tym ze ma teplotu, predvcerom mal 39,3, ale bez soplikov, tak asi dalsi zub. Dnes je to uz lepsie tak dufam ze prestane byt taky umamickovany.
Ozaj a k zubkom, rozmyslam ze zacnem pouzivat uz aj pastu na zubky, ako potom vyplachujete malym pusu?

aadula
1. jún 2009

jani mne sa vidí, že to bol darček ešte z Mikuláša 😀 , tak že by ho mal aj na MDD? však akurát som spomínala, že môžem vymýšľať darčeky..o chvíľku bude mať meniny, potom narodky a zas Vianoce 😅 a to isté Paťka...ale pre tú som si vymyslela na meniny a vysvedčenie mobil ..doteraz vždy dedila len po nás, tak teraz jej chcem zobrať ten program Fix to môžeme nabíjať mesačne nejak 9€ a je k tomu telefon..a toľko ona asi prevolá mesačne a to ešte 2r. do zadu jej stačil 500,- kredit na pol roka 😅

aadula
1. jún 2009

janka a chceš novú golfku či používanú kúpiť?

janka1874
autor
1. jún 2009

aadula nechcem ťa strašiť ale tá suma sa bude každým rokom zvyšovať 😒

tinyleaf ja neumývam zúbky pastou

aadula
1. jún 2009

jani no zatiaľ sa snaží ...jednoducho viac kreditu nenabijeme..ak prešvihne mesačne..má smolu ...už bola aj týždeň bez kreditu ...len potom chodí..mami? môžem si zavolať? 😝 😀 ale to jej dovolím len na t-mobil a to sa jej nie vždy páči 😅

janka1874
autor
1. jún 2009

aadula nejako mi je to jedno ale asi skôr novú neviem záležalo by od ponuky mne hlavne ide o to aby bola polohovateľná aspoň do 3 polôh

aadula
1. jún 2009

jani my máme Demu a som spokojná...niektorí na to nadávajú..., mne vyhovuje..ak chceš mrkni ich stránku

http://kociky.dema.sk/produkty/kociky

janka1874
autor
1. jún 2009

ďakujem aadula práve niečo hľadám
podobné ako si hodila linky len sa snažím nájsť to lacnejšie 😀 😀 😀

centik
1. jún 2009

ja nosim golfac len v aute, mne sa s tymi malymi koleckami akosi nafigu chodi a pouzivam demu, ale nie golfac

Jani a preco ches golfac?

janka1874
autor
1. jún 2009

aadula tak tento sa mi páči asi najviac a aj dobrá cena
http://kociky.dema.sk/produkty/kociky/dema-city

janka1874
autor
1. jún 2009

centik práve na nosenie v aute a na také rýchle prechádzky a aj na potom keď budú dve detičky a pôjde sa niekam na dlhšie von aj na celý deň tak so v tom zdriemne

centik
1. jún 2009

Anina ma tiez tusim golfac demu, este jej sa opytaj ako je s nim spokojna, lebo niektore dost na demu nadavaju, ja osobne som s pokojna, ale ja mam step lux

janka1874
autor
1. jún 2009

žienky už sa neviem dočkať či sa na budúci týždeň v piatok dozvieme čo to bude idem totiž na poradňu tak tesne pred stretkom by sme sa to mohli dozvedieť nie 😀 😀 😀

ďakujem za stránky a rady

aadula
1. jún 2009

jani tú demu čo si hodila som tu u nás viacerým videla...my máme šport lotus..ale to je cenovo drahšia.. táto čo si si ty pozrela, tak má aj dobrý úložný priestor..len presne..má to malé kolieska..a v zime keď je sneh by sa s tým išlo zle...ale to asi so všetkými golfáčmi je to tak.... nooo ti verím že sa tešíš 🙂

aadula
1. jún 2009

centik, však demacke su za dobrú cenu..ked chce človek niečo lepšie musí asi aj viac zaplatiť 😝

aadula
1. jún 2009

janka my sme si kočík kúpili tak, že som si tam do Senice zavolala...a tá pani bola veľmi zlatá a poradila mi v ktorej predajni tu v našom okolí majú ten kočík čo chceme 🙂

janka1874
autor
1. jún 2009

no vidíš aadula to je dobrý nápad lebo chceli by sme to stihnúť do stretka kúpiť aby sme nemuseli trepať ten veľký kočík

janka1874
autor
1. jún 2009

aadula ja s ním moc na zimu nepočítam lebo to sama z dvomi kočíkmi zvládať nebudem a keď už bude poriadna zima tak ak niekto pôjde so mnou tak bude Sendy v sánkach

veja79
1. jún 2009

Čaute no ja kočík neriešim, Pali tam neobsedí ani náhodou a keď potrebujem rýchlejšie ísť tak na trojkolke. Ale na 99% chodíme peši a v pohode on vydrží dlho ísť. Tie čo máte viac detí využili ste golfky? Na zimu mám ešte ten starý košík.
A chcem vás poprosiť- nemáte niektorá doma Heru a heliu- ak ano pošlite mi prosím do IP číslo EAN keď bedete mať čas.Nebiem na nete nájsť a potrebujem.