Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
19. feb 2010

centi nesnazili sme sa ono sa to podarilo tusim bez snazenia

simka9122008
19. feb 2010

Dobré ránko, tak ako vidím skvelé správy zavčas rána, Silvi tak gratulujeme, vidím že decembrovky tehulky pokračujú
Boc tebe všetko naj k narodeninám, aj môj otec má dnes narodky
No idem vás dočítať, my sme od včera u našich, s mamou sme klábosili do pol druhej ráno

abbi
19. feb 2010

Simka vyhrali sme 🙂)))))) pozerala si?
Ja som uz druhy den sama. ale dnes pride ku mne mama do zajtra, tak sa tesim 😵

silvika
19. feb 2010

ja som pozeralopocuvala, ale na eurosporte tam su cesi a ti to tak vlazno okomentovali, no skorej akoze sak sme ani tak nehrali dobre ako ze sa nedarilo rusom alebo co

martinaj
19. feb 2010

ahojte 🙂 ja som staaaaaaaaaaaale tu 😀 😀 😀 a uz ma prechadza chut ist rodit 😀

silvika
19. feb 2010

ale ze vcera cesi hlavne dobre hrali jaaa som to nevidela, aaale jazyky hovoria, ze piskali velmo jednostranne. co obedujete?

silvika
19. feb 2010

ani zadne bolesti stahy a podobne? a minule ti odisla zatka tiez? bo ja som tiezt ta prenasacka a mne vsetko museli lekari vykonavat ja som len trosku zatlacila a bolo porode hlavne som si uzila bolesti po vyvolavacke ktora mi aj tak asi nic nepomohla len k tym bolestiam tusim. kamaratka tusim este vyse tyzdna mala do porodu po odideni zatky, aaale nehovorim, ze aj ty budes cakat tolko, rozhodne ti to nezelam

abetka
19. feb 2010

Ahojte
Silvi= z eleho srdca gratulujem a prajem krasne a bezproblemove tehotenstvo 😵
Boc= krasne narodeniny a nech si spokojna , zdrava ...... 🙂 🙂 🙂

martinaj
19. feb 2010

silvi, pri malej mi nieco odislo ( ale bolo toho menej) asi 2tt pred vyvolavanim.....
bolesti aj falosne kontrakcie mavam uz 2 tyzdne urcite..... ale posledne 2 noci sa mi super spalo 😀
a ty ako? nebyva ti zle? 😝

silvika
19. feb 2010

ale byva, negrcam, ale som ako po opici skoro kazdy den, hlavne tak tyzden dozadu mi tak bolo dva tyzdne v kuse, aj som bola hladna aj som jedla a nechutilo mi to, vtedy som aj bola unavena sak hovorim ako op opici, este ze som ju zazila, ze bych nevedela ako vie byt zle. teraz mi uz tak zle neni, ale v noci mi zasa byva hocikedy spatne, mam divnu chut, vsetko mi chuti ako sladke alebo slane alebo horke. sladke vobec nejem, len take plane zjem a hlavne chlebove .... no uplne ine ako to prve, vtedy mi bolo len dobre.

silvika
19. feb 2010

aj vy ste mali to prve uplne ine ako to druhe?

silvika
19. feb 2010

ani len kavu si nemozem dat, aj ta mi smrdi a to som fajnovy kavickar labuznik

martinaj
19. feb 2010

ja som mala tehu skoro rovnake ale zaciatok bol iny.... tiez mi nechutilo jest, som aj schudla na zaciatku, ale teraz som to veselo dohnala 😀 a tie chute, co mam posledny mesiac....... otras 😝

silvika
19. feb 2010

no sak ja zatial tiez len zaciatok mam iny

zucha
19. feb 2010

ahojte. Boc, vsetko naj. Silvi, ja som prve mala uplne ine, ako druhe. Ved o tom pisu baby tu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Dnes od rana si fakt uzivam decka. Ako isla Kati spat, tak som s Ani bola v kuchyni. Ja som si pekne chystala cesto na babovku a ona sedela za stolom a citala mi. Ma knihu riekaniek a podla obrazkom mi vsetky odrecitovala. Takto nejak si to predstavujem, ked uz bude v skole a budeme spolu citat. Bolo to take krasne. Az mi tak srdce poskocilo. 😉

silvika
19. feb 2010

jeeeej, ze recituje. to si my este pockame

abbi
19. feb 2010

Zucha to muselo byt zlate. Presne take chvile kazda mama pravidelne potrebuje. 😉

Silvi asi aj vy mate UPC Direct, ze? lebo aj ja som to pozerala na Eurosport ale pustila som si k tomu Slovenske radio, lebo tie komentare ceske boli hrozneeeee. Lenze vtip bol v tom, ze telka isla asi 5 sekund pozadu, takze vzdy som skor pocula ked sme dali gol ako videla bolo to fest smiesne 😀 😀 😀

silvika
19. feb 2010

no magio mame ale sak to je jedno eurosport je asi rovnaky, este aj muz hovoril, ze n predpokladal, ze ked su to francuzi alebo nejaka ina narodnost co vlastni ten kanal, ze snad aj komentatori budu nestranni ale ze nee, ako je tam cech tak hned je to pre nich vzrusujucejsie no ale hokej to je asi hold nemozne byt pri tychto narodoch nestranny

ajula25
19. feb 2010

ahojte
Boc všetko najlepšie k narodeninkám. Uži si ich a patrične osláv! 🙂

Takže sme vyhrali? No chvála Bohu! Však už aj načase nejaký ten zápas vyhrať. Keď už aj Kuzminova či ako sa volá až 15. skončila posledne.

ajula25
19. feb 2010

no a Luky kašle jedna radosť. zatial je to bezteplotové, dávam mu mucosolvan, tak som zvedavá čo bude. Chudáčik asi od Mareka sa nakazil. ☹

telinka
19. feb 2010

caute 😉

no hura vyhrali sme ale teda bolo to nekonecne ako mexicka telenovela 😀 😀

v pondelok ideme na zapis do skolky....vzdy ked hra rozhlas tak peta zahlasi....zase hlasia kedy pojdem do skolky 😵
tak predbezne sa tam tesi , uvidime co povie v januari ked pojde naostro 😅

ja som dnes navarila zahoracku klasiku...fazulovu a do nej siroke rezance a potom este makove rezance...tak si dnes peta posmakne nasa makova lady 😉

telinka
19. feb 2010

silvi...ja som mala kazde tehu teda bez nevolnosti , ale chute pri peti uplne odlisne....ziadne sladkosti mi nechutili , ale teda co z toho ked vysledok bol rovnaky?! 😅 😅 😅

silvika
19. feb 2010

sak to je dobre teli bud rada, aspon nebudes mat maleho rozmaznanca doma

silvika
19. feb 2010

teli tebe teraz spi mala makomaniacka?

abbi
19. feb 2010

teli ako robis tie makove rezance?

silvika
19. feb 2010

ja som slize tiez lubievala, ked som mala normalnu chut leeen sa mi to nechce robievat...

telinka
19. feb 2010

makomaniacka spi , ale len o polievke , rezance budu az po spanku 😉

abbi dam si do misky vodu +1vajce+sol a dosypem hrubu muku aby vzniklo cesto tuhsie , na doske vypracujem , rozdelim na mensie kusky , kazdy vyvalkam , nakrajam pasiky , tie pokladam na seba , medzi ne treba dat muku aby sa nezlepili a nakrajam na rezance , potom len v osolenej vode uvarim.....je to trochu makacka ale zas oproti kupovanym su daleko lepsie 🙂

aida
19. feb 2010

ahojte
silvika gratulujem 🙂
huuuura vyhrali sme vobec som to netipovala 🙂
Martinaj este si 2v1? A ides do ruzinova rodit?

martinaj
19. feb 2010

ahoj aidi, jasne ze som 2v1 😀 ano idem do ruzinova 🙂

lucia79
19. feb 2010

teli,
tie domáce slíže patria medzi moje najoblúbenejšie jedlá, ale sama sa na to nedám, keď mi príde mama, tak mi ich robieva, ja ich jedávam len také teplé práve vytiahnuté z tej vody a osolené 🙂 no a samozrejme do fazulovej polievky alebo do cesnakovej, mňaaaaam