Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aida
23. feb 2010

Tak mozno sa tam niekedy stretneme alebo na kacickach v parku. 😀 Musim uz ist lebo mi zachvilku zacina hodina zumby 🙂))))))

silvika
23. feb 2010

zucha zo srdca mi hovoris, tiez sa mi zda ze je to skoro jedno babo sa aj tak asi rok musi vozit, tak si to odtiskame aj v lete aj v zime dla podmienok a moznosti

zrzulka
23. feb 2010

Silvi smrdiet mi nieco smrdi aj teraz. hlavne mycka na riady ked otvorim ... to ma napne este aj teraz ale zo zaciatku som musela ist z kuchyne ked muz nakladal riady alebo vykladal.... Neboj aj tebe bude uz coskoro lepsie.

silvika
23. feb 2010

no ja musim varit psom to asi dve hodky varim maso ruzne v takom velikom hrnci no neni mi secko jedno ale co naroibm ze, a ja kavickarka mi teraz smrdi kava co je uuplne najcudnejsie, neviete? to aj prejde ta smradivost pocas tehu ci az ked budem bez brucha? mne predtym chutilo secko teraz by som jedla ako dietar nech to ani ocjhutene a voanve nie je, teda dietar celkom ani nie, lebo mi ide chleba so syrom a s mastou 😝

zrzulka
23. feb 2010

Aidi prijemne zumbovanie 🙂))))

Zucha presne jak pises vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody .... a najdolezitejsie je aby bolo babo v poriadku, to ostatne je nepodstatne.... ja len ze sa tesim ze sa narodi na jar 🙂)))Ale rovnako rada by som bola aj keby sa narodilo na jesen ci do zimy....
Jeeeeeeeeeej a az teraz som si vsimla ze cakas tretie babo. Strasne moc ti gratulujem a prajem prijemne tehulkovanie.... Super ze vam to takto vyslo....

tinyleaf
23. feb 2010

ja si tiez myslim,ze zimne deti ako sme mali prve, bolo uplne idealne. Aj na chodenie von, aj na papanie. Teraz sme zacali so zeleninou a nic v obchodoch nemaju. Teda maju, ale za ake ceny. Kalerab som kupila kus za 17 Sk.
Mala je este narvana s fusakom vo vanicke, este mesiac tam hadam vydrzi a potom uz pojde do sportaka.

zrzulka
23. feb 2010

Silvi neviem ked som varila to mi nevadilo, ani s jedlom som nemala problemy... Ale vsimla som si ze mi nechuti sladke. Skor si dam klobasu ci masko ako zakusok.... Pri malej to bolo opacne.... A pri oboch som zjedla tony ovocia a zeleniny....

aida
23. feb 2010

Zrzulka dakujem papa

silvika
23. feb 2010

tiny sak jaaa keby som si vyberala, by som si tiez nejake zimne" ustruhala" mne to tiez vyhovovalo tak v zime aaale ze aj v oktobro septe,bri bude dobre ked sa tak podarilo 😉

zrzulka
23. feb 2010

S kocikom je to fakt nanic, to riesim uz hodne dlho... No nic bude musiet ist na zimu do sportaku lebo tie vanicky na kocikoch su desne male....

zrzulka
23. feb 2010

Silvi jasne musime to brat tak ako to vyslo 🙂)))) ja som si tiez viac priala dievcatko ako chlapca a co narobim????. Urcite veci vyberat nemozeme...

veva1
23. feb 2010

baby sak su uz na trhu kociky bez vanicky,keby som rodila na leto tak si kupim hned sportak od 0 do 3rokov

janka1874
autor
23. feb 2010

no zima má len tú nevýhodu obliekania toto mne neskutočne vadí ináč si tiež myslím že zimné sú lepšie
silvika začiatky boli ppri Viki také ako máš teraz ty do jedenia som sa priam nútila (to mi ostalo do konca tehu) a vône tie mi vadili len do 12tt potom to z jedného dňa na druhý prešlo mne najviac smrdela chladnička na to asi nikdy nezabudnem aj keď som ju vydrhla a bola ešte prázdna stále mi smrdela

my sme veľmi chceli chlapčeka kedže viac detičiek už mať nebudeme no čo už narobíme mám v rodine samé baby 😒

janka1874
autor
23. feb 2010

ženy neviem čo sa dnes Sendy stalo ale je ako divá normálne nestíham žasnúť sa smejeme že potrebuje studenú sptchu na schladenie to sa ani nedá opísať čo všeto už povystrájala no ako 100 čertov je dnes normálne odpadnem asi rovno po nej keď pôjde spať

silvika
23. feb 2010

jani ja apetit mam nehorazny len ta chut a pocit po tom najedeni sa 😝 az hruza jednak budem jak kvocka kosata kym skoncim ako duomať

bzuco
23. feb 2010

čaute

idem sa opýtať
neskúšali ste niektorá ten prací prášok z Lidla - FORMIL?
vraj v testoch bol na 2. mieste, tak rozmýšľam, že skúsim - 6kg stojí 6,50 eura
ale nejaké refrencie by sa zišli

zucha 😵 😵 😵 😵
blahoželááááám...ťa obdivujem mať detičky takto po sebe, ja by som si to asi hodila
hlavne po dnešnom nerváckom záchvate malého 😔

zrzulka
23. feb 2010

Silvika ani nehovor. ja som pribrala uz 10kg 😝 😝 😝 A to som len v polovici... Pri malej som pribrala do konca tehu + 11, co pri malom uz nehrozi ani omylom....

Bzuco mali sme ten prasok ale co ja viem. Nevonalo mi pradlo. Ja mam rada vonave pradlo. ta vona mi nejako nesadla. AK pouzivas avivaz tak fajn....

aadula
23. feb 2010

ahojte,

telinka, tiež tak viem, že ak by ti Peťka chodila len na 4 hod., tak by ti MD mohli nechať...alebo sa s nimi treba dohodnúť..že bude celý deň ...a na papieroch akože 4 h 😉

silvika, mne zle nebývalo, ale mojej švagrinej bolo od začiatku tehu hrozne zle..v kuse vracala..hoci čo zjedla..prešlo ju to až pri prvých pohyboch bábatka 🙂

veva1
23. feb 2010

bzuco a ktory bol prvy?

aadula
23. feb 2010

zucha, až teraz som si všimla 😉 gratulujem ...ja mám Paťku 21. okt. narodenú ...to sa pamätám, že jeseň bola krááásna v ten rok a zima neskutočne tuhá..snehu plno ..ledva som kočík tlačila 😅

bzuco
23. feb 2010

veva - asi ariel - ten aj používam
zrzulka - ano, ja aviváž používam, si to ani predstaviť neviem bez nej - teda na bundy, šuštiaky a také podobné nie, ale na ostatok ano

a vypral dobre? - o to mi v prvom rade ide...vôňa teda skôr nevôňa mi nevadí 😉

veva1
23. feb 2010

zucha gratulujem a mas moj velky obdiv 😉

veva1
23. feb 2010

a este mamky,spia vase deti na vankusi? Lebo toma sa posledne obdobie stale strka na moj,az sa tam vtrieska cely,tak som dala aj jemu. Len ci mu to nie je zle na chrbticu?

ajula25
23. feb 2010

ahojte
Zucha gratulujem. Aj ja sa pridávam k tým čo ťa obdivujú. 🙂

lucia79
23. feb 2010

zucha gratulujeeeem a všetko dobré prajem, tiež máš môj obdiv, mali by Ťa vyhlásiť za matku roka 🙂

veva, ja nedávam malému vankúš, len keď má nádchu... ale tiež si sem tam položí hlávku na ten môj, niekedy mám pomaly hlavu na nočnom stolíku 😅

bzuco
23. feb 2010

veva - ja dávam...už dlho, by mi nezaspal na rovnom 😝

csikike
23. feb 2010

zucha, ty chces odskusat tusim vsetky rocne obdobia 😵
tiez sa pridavam ku gratulacii a vazne ta obdivujem, ja by som to nezvladla...
stacia mi tie co mam, aj ked niekedy su ako silvinkym alexik na vyzor, inokedy su ako diablici a hlavne teraz ked zacinat lapat tomi hystaky za vsetko co nie je ako si to on predstavuje 😀
ozi bzuco, uz si bola na tej skuske z ang.? ci nesli sa nakoniec hned po vianociach?

bzuco
23. feb 2010

csiki 😔 😔 😔 😔 😔
nedonútila som sa do učenia...takže idem v máji - to už musím 😝

janka1874
autor
23. feb 2010

pripájam sa aj ja zuchu tiež obdivujem ja by som už 3 deti takto za radom nezvládla určite teraz som už total hotová niekedy a to už je dobre malá už nekolikuje je to krásne zlaté usmievavé dieťa len podstastne menej spí ako Sendy z čoho som čiastočne na prášky ale maximálne sa snažím to predýchať už sa na mne mama s dahým statočne zabávajú

abbi
23. feb 2010

Zuchaaa 😉 😉 tak nas dobiehas 🙂 parada, gratulujem 😉 😉
no mozes nas aj prebehnut, ze TELI A BOC ???
Teli a to das malu od septembra? ja som ani nebola na zapis. Robota zatial nehrozi, tak ostanem s malym este rok doma. popri tom ja aj tak doucujem a mozno zacnem viac. uvidim. Tiez rozmyslam skor ist na skolu 😉 uvidim