Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

tinyleaf
24. feb 2010

zucha, tak aj tu este raz gratulujem 🙂 a obdivujem tvoju trpezlivost s detmi 🙂

tinyleaf
24. feb 2010

my sme dnes mali druhy pokus s plavanim, no dopadlo to este horsie ako minule. Mala len co zbadala bazen, uz spustila strasny krik. Taka som z toho sklamana, ze sa boji vody, ved som jej chcela len dobre. Som zvedava, ako sa bude chciet cvachtat v lete v mori ☹

abbi
24. feb 2010

Boc moja mame buduci tt ako Teli, ale vypytali sme deti zo skoly, len cesta nam bude trvat jeden den tam druhy den domov.. a chceme tam byt aspon cely tyzden. juj inak tej cesty sa ozaj bojim 😒 ak budu deti na nervy dam im lieky na spanie a bude klud 😝
pred chvilou prisla za mnou babka Tobiasovho spoluziaka, ci by nemohol ist s nami, jeho mama zije a pracuje vo Svajciarsku a on tiez ide za nou na prazdniny, ale mal ist sam autobusom a on velmi chce ist s nami. Chapete to, pustit 10 rocne dieta autobusom sameho na 12 hodinovu jazdu 😲 😝. este lietadlom pochopim, lebo to trva iba 2-3 hod so vsim vsudy ale toto ... tak ho asi zoberieme, hoci budeme ako sardinky... ale nemam to srdce ☹ nechat ho tak, sameho.

silvika
24. feb 2010

abbi a akeee mate auto ked sa tolki pomestite?

anina1
24. feb 2010

ahojte
gratulujem matke k Šimonkovi, silvike a zuche k tehu a všetkým narodeninovým a meninovým oslávencom 😉

aadula
24. feb 2010

ahojte,

matejkovi všetko najlepšie prajem 🙂

abbi, šťastnú cestu, oddýchnite si 😉

malý sa odnaúča od plienky...nejak sa nám nedarí...ako je doma z jasličiek už sa 3x pocikal a len 1x do nočníka..aj aj pokakanie bolo 😅

abbi
24. feb 2010

Silvi mame Zafiru a preve to, ze tam sa zmestia 7 ludia ale potom nie je ziadne miesto v kufri a je to velmi nepohodlne tam vzadu. Ale nakoniec nepojde, je to priliz komplikovane a asi jeho mama nema na neho cas 😒

Dakuejeme, uz mam napecene, pripravene rezne na cestu, este vsetky kopky nalozit do kufrov a hor sa zajtra na cestu 😉

simka9122008
24. feb 2010

Abbi držte sa a dávajte na ceste pozor

simka9122008
24. feb 2010

Ja ešte nemám žiadne nové správy o kamoške, už je tam od obeda a nič, bože som taká nervózna a nedočkavá 😝

aadula
24. feb 2010

telinka, skoré uzdravenie 😉

simka9122008
24. feb 2010

Kde ste všetky, no ja asi ani spať nebudem, volala som na pôrodnú sálu, tak ešte nič, vraj mám zavolať tak o hodinu až hodinu a pol 😝

telinka
24. feb 2010

vdaka aadul 🙂

simka ty si jak nedockavy manzel 😅 😅

zucha
24. feb 2010

simka, neboj 🙂

simka9122008
24. feb 2010

No veru, ja to normálne prežívam spolu s ňou 😀

simka9122008
24. feb 2010

Hmm, tak ešte stále nič, teraz som tam volala, vraj mám zavolať až ráno, tak si idem ľahnúť, dúfam že už ráno budem mať nové správy

simka9122008
25. feb 2010

Ahojte, tak kamoška porodila o 2.30 ráno, malá sa volá Alexandra a má 3530g a 50 cm, je vraj celý tatík 😵

janka1874
autor
25. feb 2010

Ahojte
simka tak že jej gratulujeme a pozerám že pekné meno 😀 😀 😀

abbi šťastnú cestu a užite si peknú dovolenku
telinka tebe skoré uzdravenie nejako mi to k tebe nesedí že choroba to u Teba nepoznáme tak sa skoro daj do poriadku

janka1874
autor
25. feb 2010

žienky viete som som spozorovala? Viki bude asi ako ja ona sa len tak na hocikoho usmievať nebude a ani kecať a nič podobné včera sme tu mali návštevu z drahého rodiny (tetu s priateľom a druhej tety dcéru tá študuje tu v Ke) a malá bola ako anjelik ale usmievala sa len na tatika alebo na mňa na nich ani za frasa no srandovné to bolo pozorovať pozorne sledovala čo sa deje tichúčko bola ani slovko nepovedala (a to si kecá jedna radosť až sa smejeme že bude skôr kecať ako Sendy) ona je pravý opak Sendy tá sa usmievala na každého ešte aj okolo idúcich ľudí

janka1874
autor
25. feb 2010

csikike všetúčko najlepšie k meninám 🙂 🙂 🙂

huleni
25. feb 2010

ahojte, tak ja sa tu vzdy ukazem po dlhsom case a pribudne nejaka tehulka ,takze gratulujem 🙂 ja som bola vcera malej zaniest prihlasku do skolky no a verim ze ju odnaucim od tej plienky, teda lepsie povedane kakat na zachod alebo na serbel, lebo my mame problem len s tym:{ no a dodtacone vsetko najlepsie k meninkam detickam aj maminkam ktore som presvihla :o}

csikike
25. feb 2010

jani, diky,
my mame za sebou ukrutnu noc...opat
cez den som ju ani nespoznala, vcera spala 2x denne 2 hodiny, co som sa cudovala ako diva, ale v noci zase len plac a plac, nic nepomahalo a od 5,20 bola hore, konecne teraz zaspala 😝
som zvedava dokedy, vcera totiz spala iba v kociku, ale bolo krasne, dnes je otrasna hmla a tomi ma sopliky, takze sa zatial von nejde
drahy dnes spravil skusku, takze uz len 1 a potom uz len statnice 😵

bocmanka
25. feb 2010

🙂 csiky všetko naaaj frederička...
dnes oslavuješ meninky, upeč tortičku manželíkovi, keď je taký šikovný a poctivo sa učí..

romy teraz zaspala, neviem čo sa stalo,asi ju zmáha tá choroba, sme sa hrali na pirátov, lebo sú doma aj obaja chalani, jeden sa doliečuje, jeden sa preliečuje...a sama sa pýtala spinkať 🤐

martinaj
25. feb 2010

ahojte, od vcera sme doma, museli sme sa trosku aklimatizovat, vcera mi vybehla teplota nad 38, ale nejak som to vyspala a od rana sa citim fajn 🙂 malinky je uzasne babatko, iba papa a spinka 🙂 keby mu to zostalo 😅

abetka
25. feb 2010

ahojte
Csikike- vsetko najlpsie a aj TM gratulujem 🙂
Martinaj- nech ste len zdavi a nech si rychlo fit 🙂

janka1874
autor
25. feb 2010

martinaj to je super keď je taký zlatučký nech mu to zostane a veeeeeľa zdravíčka prajeme

mne dnes niekto vymenil Sendy ja ju od rána nespoznávam a perla dnešného dňa (zatiaľ) išla cikať na veľký záchod a akosik sa zabudla vyzliecť tak cikala cez gaťky a body chápete? toto tu ešte nebolo

a poobede idem konečne ku zubárke s tým boľavým zubom
teraz mám chvíľku pre seba obe babule spia a ja sa môžem rovno ísť chystať ku zubárke 😀 😀 😀

huleni a nie len jednu tehulku máme 🙂

ajula25
25. feb 2010

ahojte
mati vitajte doma. Nech Šimonkovi vydrží aký je...a nech ste hlane všetci zdraučkí. A Veronika ako reaguje?

Jani stáva sa aj také. Asi jej velmi trebalo a skrátka nestihla 😅

Aadul my sme v podstate doma bez plienok, ale za frasa nechce kakť do nočníka. To denne aj dvojo teplákov padne za obeť. Cikať už áno, ale aj to sa zabudne niekedy ešte. A to by sme sa mali odnaučiť čím skôr od plienok, kvôli tej operácii a nedarí sa. Čo už. NIč sa nedá unáhliť.....

Boc skoré vyzdravenie martinskému lazaretu prajem.

ajula25
25. feb 2010

jo aby som nezabudla. Csiki všetko najlepšie k meninámprajem zo srdca. 😉

janka1874
autor
25. feb 2010

jani ona je dneska celkovo nejaká divná netrebalo jej tak súrne ale ona je dnes taká nazvem to roztopašná nevie čo so sebou by narobila od radosti ám z nej zábavu dnes 😀 😀 😀

ajula25
25. feb 2010

tak jani aspoň nevreští...a sa zasmejete a bude pekný dník 😉

silvika
25. feb 2010

mati tak je dobre, zelam nech simonko zostane spavy vesely a spokojne napapany 😉