Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

veva1
27. feb 2010

Ahojte. tak ja som s tomom u nasich,prisla som navarit a manzel upratuje. robi sice len povrchne ako prach a vysavanie,ale aj to potesi. tomo kukal hokej tak hadam na obed aj pospi

aadula
27. feb 2010

ahojte, u nás len nedávno začalo slnko svietiť, ale vonku fúka studený vietor 😝

alexkovi prajeme všetko najlepšie 😵

samino ten má tiež tak 14-14,5 cm. Tak my ideme s odplienkovaním úplne pomalým tempom...ale keď sa mu podarí vycikať do nočníka, tak je taaaaký šťasný 🙂 Dávame mu cez deň len slipky a len na spanie a samozrejme ešte na noc plienku..je to síce zaberák pre nás..stále ho sledovať..už ale nepopustíme, tak ja verím, že do mesiaca budeme úsešní 😅

veva1
27. feb 2010

aadula neboj za par dni mu to bude uplne jasne,len vydrzte bez tej plienky aby nemal chaos. ja som si tiez tie prve dni myslela ze nerobim nic ine len striehnem a vypytujem sa ci mu netreba cikat.no a v maji bude rok co je bez

janka1874
autor
27. feb 2010

hotovoooo tak si idem dať kafčo deti ešte spia no ako mi dobre nie 😀 😀 😀 😀
kto si dá kafe so mnou?

veva1
27. feb 2010

A nelaka ta to lahnut si tiez? ja by som si

janka1874
autor
27. feb 2010

to už sa mi nepoplatí o chvíľu sú babule hore a to pokiaľ zaspím tak sa neoplatí 😀 😀 😀

janka1874
autor
27. feb 2010

tak Viki je už aj hore 😀 😀 😀

ajula25
27. feb 2010

ahojte
tak ja od rána niečo robím....dopeká sa mi pizza v rúre, Marek svoju už papá. On má 3 druhy syra, keďže 4-tý som nemala 😀 A pre nás klasika.
Ja neriešim ešte jarné oblečko a malý má toho tolko, že načo. Len by somim chcela kúpiť košele a vestičky rovnaké na velkú noc. Tak uvidíme čo sa pritrafí...

Jani, ja tiež popíjam kafčo 😉

janka1874
autor
27. feb 2010

ajula bocíkovci sú v Ke 🙂

ajula25
27. feb 2010

hej viem. som na nich aj myslela.

janka1874
autor
27. feb 2010

dala by som s nimi kafe len nemám číslo na boc 😀
ľudkovia Sendy ešte stále spí obávam sa že bude zas nehoda a už je tu dedko máme ísť ku našim no herečka spí 😀 😀 😀 😀

simka9122008
27. feb 2010

Aj ja pijem kafčo

bocmanka
27. feb 2010

ta ja už na koncertéé..salsový predskokan špívá..na erosa čakáme..vieni ti prego

janka1874
autor
27. feb 2010

teeeda to tu celé poobede nikto nebol?

veva1
27. feb 2010

Jaj jani tomo nespal,a este vystraja,tak ja som ani tu kavicku este nemala. sa tesim na tu rano

aadula
27. feb 2010

veva, dávam mu plienočku len na spanie..a keď ideme von...ale akonáhle sa oteplí, ani von mu nedám...a dúfam teda, že kým sa oteplí, tak to už bude moooc dobrééé a budeme mať úspech 😵

boc, krásny zážitok 😉

janka1874
autor
27. feb 2010

aadula držíme palce nech sa to podarí
my zatiaľ už rušíme obednú plienku a uvidíme kedy začneme večernú lebo od kedy sme zrušili obednú tak večer má nacikanú (teda ráno) tak uvidíme

bzuco
27. feb 2010

csiki...a do akej ceny sa mám zmestiť?

veva1
27. feb 2010

aadul podari,len sa aj vonku pytaj ci mu nie je treba,aj ked bude mat plienku. chovaj sa akoby ju nemal a ak tam bude mat ciknute tak to komentuj. a tatko nech mu ukaze ak nevie este ako sa cika postojacky

csikike
28. feb 2010

bzuco, parada, uz aj idem hladat ktore sa mi hodia ku kratasom, dakujem, triafas presne do mojho vkusu, a ceny su super 😉

janka1874
autor
28. feb 2010

Ahojte
peknú nedeľu prajeme síce u nás počasie bez zmeny ale aspoň neprší (zatiaľ)
Sendy a tato sú na nákupe a potom sa ide robiť grilované kurčiatko idem zháňať nejaký nový recept na to 🙂

huleni
28. feb 2010

ahojte, u nas celkom pekne slnecno len fuka vietor, baby ja sa snazim predat sportovy kociar chicco a akoze som hotova, stal ma 165eur v zaruke do jan 2011 ziadna vada a mala som ze cena dohodou a dolu bolo potrebne vpyisat cenu tak som tam dala 10 eur, ste mali vidiet kolko kupcov som mala a ja ze tak si navrhnite cenu a vsetky no za tych 10 eur ho zoberiem...ja viem ze vsetko ide cenovo dolu ale akoze dat ho niekomu za 10eur tak to ho necham radsej trcat v skrini "o) inak som sa tesila sme boli v piatok v materskom centre a nikolu som tam prvykrat nechaal samu a uplne v pohode :o)

simka9122008
28. feb 2010

Ahojte, tak my sme boli doobeda u mojej babky, jej doniesť obed, no už ako tak je zn toho vonku, ale ďalší nový problém vznikol, iného charakteru, tak s ňou idem zajtra po lekároch, dúfam že to nebude nič vážne, už som obtelefonovala lekárku a dohodla sa na zajtra, chudinka babka, je úplne vyplašená ☹ 😢 , no ani ja nie som kľudná 😒

bzuco
28. feb 2010

huleni....ja som teraz predala šporťák dema step lux za 35 eur...tiež som mala milion záujemkýň....ale ja som ho kupovala už používaný za 2800,- a mala som ho 2 roky, takže som zaň nechcela majland...ale je naozaj v super stave, až na bilinku vyblenutú striešku, ale to ani nepoznať

csiki...tak super
ked budem mať čas tak ešte pohľadám, toto bolo v rámci tej šetriacej prevádzky, ked sa zobrazujú inzeráty len za posledný mesiac

ja som si malému našla super tričko a košeľu 🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7948652&tab=4
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7793685

bzuco
28. feb 2010

u nás je krááááásne
čakám barborku z tábora a kedže celé prázdniny nebola doma ideme ešte úlohy písať - 2 pracovné listy - no ak ma neporazí, bude happy 😝 😝 ...a tie 3 diktáty čo majú napísať, to ani nebudeme, ved by sme sedeli pri úlohách 4 hodiny 😔 ...našťastie diktáty píše na jednotky, tak nejako hádam netreba 😅

bocmanka
28. feb 2010

🙂 ahojte
ta my doma po koncerte..eros bol supeer
spm plná dojmov a zážitkov, akože 45 eur dobre investovaných za posledné obdobie..

huleni
28. feb 2010

boc verim ze bolo supeeeeer :o)
bzuco ja viem ze clvoek si rozmysli kde da euro ale zas kocik je v zaruke do buduceho roka a aj keby sa im nieco pokazilo tak sa opravi alebo im vratia 165 eur tak akoze 10 eur sa mi zda strasne malo...ale tak zas ved ma to neponahla mozno sa niekto najde no a ked nie tak sa odlozi :o)
u nas je pekne a malu si pytala svokra tak ju isiel manzel zaviest a ja by som mala upratovat 😖

bzuco
28. feb 2010

to jasné

ja som ho tiež kupovala tak, že bol ešte rok v záruke a PC bola na bločku 4800,-...tí predo mnou ho kupovali vraj neskoro, mali ho rok, ale z toho 6 mesiacov stál v kúte, lebo chlapček už bol veľký
ja som bola spokojná s ním veľmi a keby som bola ja prvá majiteľka tiež ho nedám za 35€

huleni
tak si daj cenu akú chceš a dopíš do inzerátu, že dohoda istá 😉 ...sputíš 10 eur a bueš spokojná aj ty, že si nešla veľmi pod cenu a aj tí druhí, že kúpili ešte aj so zľavou 😉

huleni
28. feb 2010

no skusila som a uvidime , ty vzdy dobre poradis tak snad to vide a preda sa :o) no idem ja uppratovat lebo nikto nie je doma tak sa ani nemam na co vyhovarat, zatial pa 😉