Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
29. mar 2010

ja som tiež chcela ale teraz ide panelák ale asi kašlem na to

abbi
29. mar 2010

ja som to nestihla ten showdance... deti nechceli zaspat ☹
aj ja idem spat... tak paaa 😉

simka9122008
30. mar 2010

Ahojte, tak ja sa hlásim po dlhšej dobe, včera som mala perný deň, celý deň som chodila s malým na kontrolu, ráno na krv a EEG a potom na obed na neurológiu, tak výsledky má perfektné, zlepšuje sa to tak sa teším a od dnes aj drahý nastupuje do novej lepšej robotky, jupíííííííííííííí, no na dnes ráno mi malí vstala ráno o 5.00 s teplotou 37,7, no zatiaľ je bez teploty, tak nechápem z čoho jej vyskočila, no dosť slintala ráno tak nevie, či sa jej netlačia tie posledné zúbky, uvidíme ako bude do zajtra, idem niečo narýchlo navariť

simka9122008
30. mar 2010

sorry za preklepy

janka1874
autor
30. mar 2010

ahojte bože naša viki už má 5 mesiacov neuveriteľne to letí

simka skoro sa dajte do kopy ale asi to budú tie posledné zúbky a je super že sa to Peťkovi zlepšuje 🙂 ty máš dnes samé dobré správy
zato náš tatik dnes vstal nejaký divný bolela ho hlava plný nos no musel aj tak ísť do práce ☹

janka1874
autor
30. mar 2010

ja tiež musím dnes už variť tak sme ani nešli doobedu vonku ale poobede musíme na poštu tak pôjdeme 😀

simka9122008
30. mar 2010

Jani už 5 mesiacov, fíha, tak to už je veľká slečna

silvika
30. mar 2010

jeej vecer ako to tu zilo, jasnee ked tu nie som....
zrzul co sa stalo, som nieco citala o zlej sprave na fb?

simka9122008
30. mar 2010

tak malá mi na obed nič nezjedla a zaspala tu pri mne na gauči v obývačke, moja zlatá

silvika
30. mar 2010

no nas vstaval o deviatej tak dufam, ze nikde nezaspi, najskor ak po tej osmej

abbi
30. mar 2010

tak ja idem dat zapiect obedik. dnes varim toto http://bucifousek.webgarden.cz/recepty-2-v-1/za...
tak som zvedava ake to bude.. ale urcite super, lebo nic zle tam nie je. Len ci to budu moje deti jest 😝 ale ak budu hladne tak jest budu, no nie 😅
silvika a on ti uz potom cez den nespi? a ako sa citis? uz to prve obdbobie mas za sebou.. 😉 wow

silvika
30. mar 2010

nespi on je odzaciatku taky horsi spac, kym zaspi trva mu to aj hodinuj a pol a takto jelikoz to popretahoval aj s tym letnym casom, tak uz sa to nebude ani stihat.
uz je to skoro dobre, len sem tam je mi tazko ale nevolnosti uz to nie su.
ja som brokolicu dnes robila ako omacku s cestovinou

janka1874
autor
30. mar 2010

abbi to vyzerá dobre niekedy skúsim

silvika
30. mar 2010

teda zeny, neviem ako tam u vas, ale my sme sa museli vratit z vonku malemu vadi vietor

telinka
30. mar 2010

silvi aj u nas fuci ako keby mu za to platili 😒

receptik vyzera super , len odporucam dat obvarit zemiaky a brokolicu k nim supnut len tak na 5 minut.....15 je moooc 😉

somnou sa dnes mlada hadala ...stale spieva ze "petra spadla , petra spadla , ktoze nam ju postaviii......, ked som ju chcela presvedcit ze pec nam spadla tak mi povedala ze "ty to nespivaj ,ty to nevis" 😀 😀 😀

abbi
30. mar 2010

aj u nas fuci.. ani sme neboli vonku 😝 Natan neznasa vietor, takze tiez nevieme byt vonku ked fuka 😝 😝

Teli ja som tiez obvarila zemiaky a brokolicu som mala iba mrazenu, takze som ju tam ani nedala iba do rury.. a pridala som aj mlieko a 1 vajicko, lebo mam rada take stavnate veci... 😉 😉
teli mala je "moc" mudra 😀 😀

telinka
30. mar 2010

tak potom nezabudni abbi poreferovat ako chutilo 😉

janka1874
autor
30. mar 2010

no akurát som to aj ja zistila sme chceli ísť poobede vonku a kukám na ten vietor tak sa asi nikam nepôjde Sendy neznáša vietor lebo potom jej hneď slzia oči a nikam nechce ísť uvidíme kedy príde tato bodol by nejaký nákup

bocmanka
30. mar 2010

🙂 teli...
baby ja mám total únavu, bolí ma chrbát kríže, čo si mám naordinovať
drahý ma dnes objednal na masáž, čo sa už na mna nemôže dívať,
spím s malou do pol deviatej a fuurt unavená...

janka1874
autor
30. mar 2010

boc celaskón a veeeľa vitamínu C v prirozenej podobe aspoň to radia 😀

ja dnes idem ako píla zas uvarené už skoro bude aj bábovku som už upiekla, perie už 3 práčka ešte poriadok urobiť ale sprchu už asi nestihnem keď budú deti spať no čo už

ajula25
30. mar 2010

čafte
no konečne je aj čo čítať... 😉
ja som robila bravčové na hrášku a deťom kolienka k tomu. My len nejakú zeleninku. Ale aj celkomje fajné to mäsko. 😅
Ja som ani neplánovala dnes ísť von, lebo Luky nejako soplí, tak nech mu to trošku ustúpi aby to neprešlo do nejakej horšej formy.
Inak v noci sa budil kvôli nosu, teraz ho počujem kašlať z izby, no super, že sviatky idú....a o 4.30 sa v postielke postavil a len som počula akoby suchý zips. A on si plienku dával dole. No ja neviem čo ho to napadlo.
Jani nechceš prísť aj men čosi porobiť, keď si už tak dobre rozbehnutá? 😝
Teli malá je neskutočne podarená. Taká malá žabka a reči veľkých má 😀

abbi
30. mar 2010

BOC aj ja som total hotova 😒 😒 😒 nevladzem a len by som spala, ale zial som sama doma s detmi tak nic nemozem ☹

ale uz mam skoro umyte okna 😉
Teli bolo to SUPROVEEEEE 😉 😉 😉 moc moc chutilo 😉 ale natan zahlasil: je to zleee 😝 😝 nejak sa mi kazi, predtym zjedol vsetko, teraz je ako adam.. priebercivy. nechapem 😠
ale nicto, ked bude hladny tak zje 😠

janka1874
autor
30. mar 2010

ajula to ja mám len ako si to ja hovorím záchvat bordelu pokiaľ nesadnem tak skladám ako šibnutá keď teda mám pocit že tu je bordel (čo teda mám skoro stále 😀 😀 😀 ) a potom keď sadnem tak som lenivá ešte aj kávu si zaliať 🙂

csikike
30. mar 2010

baby, cim najlepsie vycistit grcku zo sedacky? maly mi ju prave dorichtoval
ozi, a z kozenej ide ako von? normalne uvazujem nad kupou kozenej

lenka85
30. mar 2010

csiki perfektne, ja keby som nemala kozennu, tak neviem. Na tej sme uz mali naozaj vsetko, len chytis handru, utries a mas pokoj. Ale z latkovej ti neporadim, asi by som to vykefovala ako koberec, ten nastastie tiez nemam🙂

janka1874
autor
30. mar 2010

skús vanishom tým čo je na koberec ja keby som mala vysavač ten vodový tak tým vytepujem velý gauč tiež už vyzerá otrasne

csikike
30. mar 2010

no, vlhcene fungovali, aj som to vydrhla s vodou s citronovou stavou, jarom, sedacka uz je OK, len ten pach 😝
leni, takze kozenu odporucas, ja som sa prave bala aby ju deti nedonicili

lenka85
30. mar 2010

nie nemyslim si, ze by donicili. Ja si to neviem vynachvalit, je to strasne pohodlne🙂

telinka
30. mar 2010

csiki podla mna nemaju ako donicit , len rozrezat mozu pripadne niecim 🙂 napr. nasa slecna pokazila dazdnik a ako sa to rozobralo tou kovovou tyckou - ostrym koncom ju rozrezala 😠
ja mam len ekokožu , ked je ufulana tak vezmem cif a vycistim , ale ked peta podrastie kupim si opat latkovu , pre mna je to daleko prijemnejsi material 🙂

telinka
30. mar 2010

a este ma napadlo ...pisat na to ide kraaasne 😀 peta zopar krat popisala , neslo to vycistit , ale casom - sedenim sa to same vysuchalo , takze popisana sedacka je len docasna zalezitost 😀 😀 😀