• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
ahojte,
ja sa vobec netrapim zatial kvoli rozpravaniu a nocniku. ved raz aj na to pride, no nie? :wink:
ked tu tak furt rozoberate to stretko, tak mi je tak smutno, ze nemozeme dojst :frowning2: no dufam, ze dalsie stretko uz nevynechame
2. jún 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
telinka to máš pravdu..tiež ich vždy porovnávam...dnes som mu od jedu povedala, že radšej 4 Paťky mať ako Samka...ale hneď som si to rozmyslela :grinning: aj tak sú obaja tvrdohlavci .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

abbi neskutočné..až mi slzy vyhrkli ...takí sú šikovní...a normálne som rozumela čo hovoria ...som si ruštinu zopakovala :slight_smile:
2. jún 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, aj ja porovnávam. tiež mi príde tá moja prvorodená šikovnejšia, ale to bude asi tým, že je baba :wink:
2. jún 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadherne video, uzasne su tie deticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ale sa mi zda, ze nie su surodenci, lebo maju rozdielne priezviska.
2. jún 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak myslim, ze dnes ziadne dieta nema na tomika, reve od 12tej, ani jest, ani spat... ani pit, drahy ho zobral von a vraj vonku beha ako sialeny, tak neviem, ale dnes bude zase cely den bez spanku... pomoooooooooooc
2. jún 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csikike/
tak to ti nezavidim :rolling_eyes:
mozno sa tym behanim unavy a zaspi ako babetko :wink:
2. jún 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki a kedy ti chodi spat vecer? nas ke dje akcny, tak o to horsie zaspava aj tesnepred spanim sa snazim aby sa moc nerehotal, nebehal a nehneval a pred obednym spankom mu aj tichsie rozpravam. ale veru nezavidim to, este ze mas aspon muza doma
2. jún 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csikike tak pevné nervy pri ňom ja už neviem ako by som ho zvládala
2. jún 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este mavame take ze, najest, vykakat a spat. ked sa zadari to poradie zaspi ovela lahsie ako ked to nie je dodrzane
2. jún 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, uz su doma... a uz od vytahu som pocula ze idu. taky rev bol :confused: javascript:addEmoticon(':confused:','vBody')
ale uz aspon je a pije, aj ked spat dnes bude az vecer, doteraz chodil spat okolo 21 ale dnes to bude asi skor
2. jún 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
čauteeeeeee....
u nás je slnečnoooo a fúkaaaaaaaa, pomooooooooooc, csi...aj romy je dnes dáko naopak....
abbi....dnes romy tancovala akože pri tyči, bola jedna terasa v meste, práve ju nainštalovali, prázdna a hrala tam hudba, tak si romy tancovalaaaaaaaaaaa....
2. jún 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc, však romy je po rodičoch tak musí hneď tancovať :wink:

my sme si boli zahrať volejbal...som nebola 3 mesiace, som dolámaná až až... som 2x podala a už som cítila tie moje kríže nešťastné :sweat_smile:
2. jún 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , prave som ostrihala naseho Tomaska a normalne mi je to luto. Take krasne brcky mal a teraz takto. MM ma prehovoril. MUsim ho odfotit, ale kupili sme novy fotak a ide tam XD karta a mame doma len SD kartu.
2. jún 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte.
ja som na nervy. Luky je zamraučaný a stále má trošinku zvýšenú teplotu. No a je aj vysypaný na brušku....pomoooc. nakoniec to tak bude, že ani na to stretko nebudeme môcť dôjsť. :frowning2:
2. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka len pekne pridadaj Tomáška..už sa teším ... sme ho dávno nevideli ako narástol :slight_smile:

ajulka nebude to nejaká alergia na lieky?
2. jún 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajula nebláznite nech sa lukáško skoro uzdraví
2. jún 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajul, skore uzdravenie, a nech to rychlo prejde
2. jún 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face:
ajulkaaaaaa.....juuuuuuuj, tie teploty má nad 37 stále?....brali mu krv?...môžu to byť chlamýdie alebo čokoľvek takéhoto rázu, a to je riadne svinstvo....
koľko sa vám to už vlečie?...
2. jún 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadulka pravdepodobne. Lebo aj hnačka je a berie sumamed a tam píšu aj vyrážka aj hnačka. A ako zobral prvú dávku tak aj hnačka sa začala. Tak dúfam, že iba reakcia na liek a nie niečo vážnejšie...
Abetka teplotu máme od soboty ale kašel a soplíky teda už riadne dlho s prestávkami. Naša dokina tvrdí, že bude alergik, ale na alergo vraj až od dvoch rokov. Dnes tam bol s Marekom, tak sa pýtal a alergologička povedala, že ho vezme už teraz, že z krvi to vyšetria. Tak asi sa budem pýtať aj tam....nech sa povylučujú všetky možné veci. No a uvidíme výsledky tých sterov. :wink:
2. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda boc....mne už šibe... :rolling_eyes:
2. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha ajul , uz by ste si zasluzili trochu kludu a zdraveho lukyho
2. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj teli po ničom inom netúžim. radšej ja by som bola chorá ako aby Luky bol. Nevyberiem si. :cry:
2. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajul, už by vám mohli porobiť nejaké vyšetrenia veru, nech už je zdravý konečne :unamused:
abbi, super video, nenormálne boli tie deti :fearful:
a simka ako dopadla u doktora? :confused:
2. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajul a to vam dokyna rovno dala ATb bez vysledkov steru?ci ste mali zapalove markery pozitivne?
2. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru anina mohli.
neviema ko dopadli u doktoara ale došla mi od nej prázdna sms. no ale žiadnu súťaž som nevyhlasila haha....asi mala telefon Simonka požičaný :dizzy_face:
2. jún 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glor robila mu CRP a vyšli veľmi vysoké hodnoty. Do 5 sú to vraj vírusy a on mal 39. Tak preto dala atb. Inak ja osm atb nechcela, lebo pred 3 týždňami jedny dobral. Vtedy to bola angína. Teraz neviem čo to je.... :rolling_eyes:
2. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja si zase často dopisuje aj voláva s aadulkou, že? :grinning:
2. jún 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajulka,tak to je ine,ked crp je pozitivne,tak to musite atb.....uz to mal opatovne vysoke a ak ano s akym odstupom?
2. jún 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glor, nie. teraz mu to prvý krát robili. Ale kašle mi často....

anina asi ma má Simka uloženú ako ajula....abeceda :grinning:
2. jún 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: juuuuuuj ajul, môj manžel sa tu rozčuľuje nad tvojím malým..pošli mi telefónne číslo, poradí ti...cez ip
2. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok